Джелялов

14 жовтня 2021


Адвокат опублікував ще одну заяву Джелялова

Перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелялов, поміщений в окупованому Криму в республіканську психіатричну лікарню, передав через адвоката чергову заяву, в якій повідомив про мету його незаконного арешту.

10 жовтня 2021


У МЗС назвали «каральною практикою» примусове направлення Джелялова до психлікарні

Рішення направити заарештованого в окупованому Криму першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джелялова до психіатричної лікарні для проведення експертизи є каральною практикою.

08 жовтня 2021

01 жовтня 2021


«Суд» у Криму залишив Джелялова під вартою – арешт скоротили на один день

У п'ятницю, 1 жовтня, так званий Верховний суд Криму на своєму закритому засіданні розглянув апеляційну скаргу на арешт першого заступника Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джелялова і затвердив рішення про утримання його під вартою до 3 листопада.


В окупованому Криму затримали активістку біля «суду», де слухають «справу Джелялова»

В окупованому Криму силовики затримали активістку Лейлу Яшлавську, яка стояла біля будівлі так званого Верховного суду Криму, де розпочався розгляд апеляційної скарги на арешт першого заступника Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джелялов

27 вересня 2021


Джелялов розповів про «іспити» ув’язнення, подякував Зеленському та Ердогану

Одним із «головних іспитів» ув’язнення є брехливі обвинувачення та докази, найбільша цінність - це підтримка та допомога ззовні. Особливо надихає вірити та діяти, коли долею політичних бранців опікуються на найвищому рівні держав.

22 вересня 2021

16 вересня 2021

10 вересня 2021

08 вересня 2021


Джелялов написав адвокату про затримання, мішок на голові та очну ставку у ФСБ

Заарештований в окупованому Криму перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелялов передав адвокату Миколі Полозову лист, в якому описав хронологію подій, що відбуваються з ним відразу після того, як його після обшуку відвезли з дому в невідомому напрямку.

07 вересня 2021


Україна в ООН закликає світ реагувати на затримання Джелялова в окупованому Криму

Українська делегація в ООН закликає міжнародну спільноту реагувати на затримання в окупованому Криму п’яти кримських татар, зокрема першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джелялова.

05 вересня 2021

12 вересня 2017


Росія не поспішає виконувати рішення суду ООН проти заборони Меджлісу - Джелялов

Заступник голови Меджлісу Наріман Джелялов, виступаючи на конференції Human Dimension Implementation Meetings, заявив, що РФ не поспішає виконувати рішення Міжнародного суду ООН про зняття заборони на діяльність Меджлісу кримськотатарського народу.

09 серпня 2017

13 березня 2017

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-