Джелялов

21 вересня 2022


Незаконні вироки Джелялову і братам Ахтемовим: дані на кримського «суддю» передадуть РНБО

Інформацію про кримського "суддю" Віктора Зінькова, який виніс неправомірний вирок Наріману Джелялу (Джелялову) і братам Асану і Азізу Ахтемовим, передадуть до Ради національної безпеки і оборони України.


Справи проти Джелялова та братів Ахтемових на 100% сфабриковані – правозахисниця

Стосовно підсудних та свідків у справі першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джеляла (Джелялова) та братів Ахтемових застосовували тортури, також заслуховували засекречених свідків.


Вироки рф Джелялову і братам Ахметовим є помстою за спротив окупації Криму – Лубінець

Вироки так званого суду рф у тимчасово окупованому Криму заступнику голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріману Джелялову та братам Азізу та Асану Ахтемових є помстою росії за спротив окупації корінного кримськотатарського народу з 2014 року.

04 вересня 2022

29 серпня 2022

25 серпня 2022

11 травня 2022


Зеленський призначив держстипендію Наріману Джелялову

Президент України Володимир Зеленський призначив державну стипендію імені Левка Лукʼяненка першому заступнику голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріману Джелялову, незаконно утримуваному в тимчасово окупованому Криму.

28 квітня 2022

08 квітня 2022

27 березня 2022

26 березня 2022


Політв'язень Джелялов із кримського СІЗО висловив підтримку захисникам України

Перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелялов, заарештований окупантами за ”тероризм” та утримуваний у СІЗО м. Сімферополя, звернувся до захисників України.

22 березня 2022


В окупованому Криму затримали чергового «кримського диверсанта»

Політв'язень Наріман Джелялов у своєму черговому листі із Сімферопольського СІЗО повідомив, що до нього в камеру підселили "українського диверсанта" Максима Лисюка, який "різко висловився проти російського президента".

21 лютого 2022


У Криму «суд» продовжив арешт Джелялову та братам Ахтемовим до 26 липня

У понеділок в окупованому Криму продовжилося попереднє слухання у "справі" проти Нарімана Джелялова, Асана й Азіза Ахтемових. Так званий Верховний суд Криму всім трьом продовжив строк тримання під вартою на пів року, до 26 липня 2022 року.

18 лютого 2022

17 лютого 2022


Дружини Джелялова та братів Ахтемових закликали звільнити активістів

Напередодні початку попереднього слухання у «справі» щодо Нарімана Джелялова, Асана Ахтемова та Азіза Ахтемова дружини політв'язнів звернулися до громадськості з проханням стежити за судовим процесом та надавати розголосу наявним порушенням.

09 лютого 2022

28 січня 2022


Джелялов звинуватив російське правосуддя в упередженості та брехні

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелялов, перебуваючи під арештом у кримському СІЗО, зробив ще одну заяву, в якій звинуватив російське правосуддя у брехливості та порушенні основ конституційного ладу РФ.

25 січня 2022


В окупованому Криму залишили під арештом Джелялова та братів Ахтемових

Так званий "Верховний суд" Криму в закритому режимі розглянув апеляційні скарги на ухвалу Київського "райсуду" Сімферополя про продовження тримання під вартою Нарімана Джелялова, а також Асана та Азіза Ахтемових та залишив у силі рішення про їхній арешт.

18 січня 2022


Джелялов: У матеріалах «справи» відсутні докази злочину, що приписують мені

Перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелялов, що обвинувачується російськими спецслужбами в тероризмі, заявив, що в матеріалах «справи», з якими він ознайомився, відсутні докази злочину, що приписується йому.

28 грудня 2021

22 грудня 2021


«Суд» в окупованому Криму продовжив арешт Джелялову та братам Ахтемовим

В окупованому Криму Київський районний «суд» м. Сімферополя задовольнив клопотання слідчого ФСБ про продовження на місяць терміну тримання під вартою Нарімана Джелялова і братів Асана й Азіза Ахтемових.

15 грудня 2021


Затриманого у Феодосії кримського татарина допитували у «справі» Джелялова

В окупованому Криму силовики відпустили затриманого напередодні у Феодосії Куртумера Чалгозова. Його допитували у «справі» стосовно Нарімана Джелялова й обіцяли викликати на повторний допит. 

03 грудня 2021


Окупанти у Криму залишили Джелялова у СІЗО до 23 січня

"Верховний суд" окупованого Криму розглянув апеляцію на тримання під вартою першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джелялова (Джеляла) та залишив у силі рішення про його перебування у СІЗО до 23 січня 2022 року.

01 грудня 2021

15 листопада 2021


Захист Джелялова звернеться до ЄСПЛ

Захист Нарімана Джелялова подав касаційну скаргу на рішення «суду» про його арешт та проведення засідання з розгляду апеляції про арешт у закритому режимі. Після касаційного оскарження «справі» політв'язня дадуть хід до ЄСПЛ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-