Подкасти

1 тиждень тому

Мелодії воєнного часу – в ексклюзивному плей-листі від Укрінформу

Під час війни люди теж слухають музику. Війна народжує свої мелодії. Їх не сплутаєш з іншими…

3 місяці тому

Музика вихідного дня: Кримінальні танці — як, коли та з ким

Новий подкаст з циклу «Музичні історії від Укрінформу» - про танці.  При цьому танці не прості, а кримінальні. Якщо може бути кримінальне чтиво, чому не може бути кримінальних танців? 

4 місяці тому

«Музичні історії»: Гаста Клаус, Перпер, Слейд та інші

Під Новий рік ми записали нову «Музичну історію»

5 місяців тому

Музика вихідного дня: Лед Зепелін навпаки, або Чи може зірка стати кометою

Черговий подкаст «Музичні історії від Укрінформу» став тринадцятим за ліком. І це похмуро-містичне число наштовхнуло нас на думку поговорити про везіння та невезіння в музиці. Чому один музичний проект «злітає» та стає надуспішним, як той же «Лед зепелін» ( навіть попри назву – Свинцевий дирижабль!), а інший, здавалось би, потенційно не менш перспективний, з тріском провалюється?

7 місяців тому

Музика вихідного дня: Все буде хумпа, або Нові пригоди екзотичних музичних стилів

Не знаєте, що таке хумпа? Плутаєте хумпу з пачангою?  Не слухаєте йойк? Варто виправити ситуацію. В новій «Музичній історії» від Укрінформу ми розповімо про, скажемо так, екзотичні музичні стилі. Гарантуємо: буде цікаво, а далі вже вирішувати – ваше це чи ні.

7 місяців тому

Ірма Вітовська про нові фільми «Між нами», «Королі репу» та «Коза Ностра»

Українська актриса театру і кіно Ірма Вітовська в ексклюзивному коментарі Укрінформу розповіла про нові фільми, які вийдуть за її участі у найближчий час. 

7 місяців тому

Говоримо із Раду Поклітару про балет «Пікова дама»

13 жовтня на сцені Жовтневого палацу в Києві відбудеться прем’єра балету «Пікова дама» від Академічного театру «Київ Модерн-балет».

8 місяців тому

Читає автор: уривок із книги Анни Біленької «Летіла в небі чорна птаха»

Пропонуємо послухати авторську начитку книги Анни Біленької «Летіла в небі чорна птаха». Це роман про дитячі психологічні травми, з якими люди живуть усе життя, про те, як той підсвідомий біль на їхні долі впливає і чи можна з ним боротися.

8 місяців тому

Пригоди каджунського акордеона, або звідки беруться екзотичні музичні стилі

Що ви знаєте про морну? Як вам музика сока? Чи танцюєте ви під зайдеко? А під зук? Нічого з цього? Не біда. З усіма цими стилями ви таки знайомі. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-