Єсипенко

23 серпня 2022


Політв’язнів у Криму «ущільнюють», у СІЗО привозять нових заручників - дружина Єсипенка

З початком широкомасштабної війни росії проти України умови, в яких ворог утримує українських політв’язнів у тимчасово окупованому Криму, погіршилися – арештантів «ущільнюють», бо привозять все нових заручників.

20 серпня 2022

26 травня 2022


У Криму «справу» журналіста Єсипенка повернули до «суду» першої інстанції

У тимчасово окупованому Криму "справу" журналіста-фрілансера "Крим.Реалії" (проєкт "Радіо Свобода") Владислава Єсипенка повернули до "суду" першої інстанції, оскільки адвокати не отримали вчасно протоколи судових засідань.

19 квітня 2022

22 лютого 2022

17 лютого 2022

16 лютого 2022


В ОП закликали світ збільшити зусилля для звільнення Єсипенка та інших політв'язнів

Офіс Президента засудив незаконний вирок російського окупаційного "суду" в Криму журналісту проєкту "Крим.Реалії" Владиславу Єсипенку і закликав міжнародну спільноту посилити зусилля для звільнення усіх українських політв'язнів.


НСЖУ засуджує вирок Єсипенку: журналістика – це не злочин

У Національній спілці журналістів засудили вирок, який виніс суд в окупованому Криму українському журналісту Владиславу Єсипенку, та розраховують на посилення міжнародного тиску на Росію задля звільнення журналіста.


Окупанти у Криму засудили Єсипенка до шести років колонії

Так званий "Сімферопольський районний суд" у тимчасово окупованому Криму незаконно засудив українського громадянина, журналіста Владислава Єсипенка до 6 років позбавлення волі в колонії загального режиму і штрафу в 110 тисяч російських рублів.

15 лютого 2022


У НСЖУ розповіли про ризики, які загрожують журналістам в окупованому Криму

В одному з розділів посібника «У фокусі – Крим», підготовленому НСЖУ для ЗМІ, що пишуть про події в Криму, на прикладі заарештованого фрілансера «Радіо Свобода» Владислава Єсипенка розповідається про ризики, які загрожують на окупованому півострові журналістам.


Окупанти вимагають для журналіста Єсипенка 11 років колонії суворого режиму

Підконтрольна окупантам "прокуратура" Криму вимагає для незаконно утримуваного журналіста Радіо Свобода Владислава Єсипенка покарання у вигляді 11 років ув’язнення в колонії суворого режиму.

21 січня 2022


«Суд» у Криму відмовив Єсипенку в порушенні справи через тортури

У п'ятницю в окупованому Криму на черговому, 13-му, засіданні щодо фрілансера «Радіо Свобода» Владислава Єсипенка «суд» повідомив, що так званий Військово-слідчий комітет з Чорноморського флоту РФ відмовив у порушенні кримінальної справи у зв'язку з тортурами журналіста.

06 грудня 2021

17 листопада 2021


Уряд погодив призначення журналісту Єсипенку стипендії імені Левка Лук’яненка

Кабінет Міністрів на засіданні схвалив проєкт Указу Президента про призначення державної стипендії імені Левка Лук’яненка Владиславу Єсипенку, який незаконно утримується Російською Федерацією у зв’язку з його громадсько-політичною діяльністю.

16 листопада 2021

22 жовтня 2021


Ув’язнений у Криму журналіст Єсипенко звернувся до президента США

Дружина журналіста Владислава Єсипенка, незаконно ув’язненого в окупованому Криму, привезла до Вашингтона звернення свого чоловіка до президента, уряду й Конгресу США із закликом посилити тиск на Росію з метою звільнення політв’язнів.

11 жовтня 2021

06 жовтня 2021

20 вересня 2021

18 вересня 2021


Стан здоров’я задовільний: митрополит ПЦУ зустрівся з заарештованим у Криму Єсипенком

Митрополит Климент (Кущ), який є захисником арештованого окупантами в Криму журналіста-фрілансера «Крим.Реалії» Владислава Єсипенка, відвідав свого підзахисного в Сімферопольському СІЗО №1.

06 вересня 2021


Журналіст Єсипенко в «суді»: Свідчення окупантам давав під тортурами

Арештований окупантами в Криму журналіст Владислав Єсипенко на слуханні його «справи» в Сімферопольському міському «суді» заявив, що всі свідчення, дані ним під час попереднього слідства, отримані під тортурами.

16 серпня 2021

25 липня 2021


Кент про політв'язнів у Криму, ОРДЛО та Білорусі: Це дуже болюче питання

Тимчасовий повірений у справах США в Україні, заступник помічника держсекретаря США з питань Європи та Євразії Джордж Кент назвав дуже болючим питання політв'язнів, у тому числі журналістів, в окупованому Криму, на окупованих територіях Донецької та Луганської областей та в Білорусі.

16 липня 2021


МЗС вимагає від Росії негайно звільнити Єсипенка та інших українських громадян

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв‘язку із незаконним судовим процесом в тимчасово окупованому Криму проти громадянина України Владислава Єсипенка, журналіста-фрілансера Радіо Свобода.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-