Єсипенко

06 травня 2021


Адвокат каже, що експертиза не виявила на вибухівці відбитків Єсипенка

Слідчі ФСБ в тимчасово окупованому Криму за підсумками дактилоскопічної експертизи не виявили відбитків на вибухівці, нібито знайденій у машині журналіста Владислава Єсипенка, затриманого 10 березня.

05 травня 2021

03 травня 2021


Дружина арештованого у Криму журналіста Єсипенка назвала його справу наступом на свободу преси

Дружина заарештованого в окупованому Росією Криму фрілансера Радіо Свобода Владислава Єсипенка заявила, що справа проти її чоловіка була сфабрикована і є показовим наступом на свободу преси.

01 травня 2021

14 квітня 2021

13 квітня 2021

08 квітня 2021


Тортури Єсипенка в окупованому Криму: Денісова звернулась до омбудсмена РФ

Уповноважений ВР з прав людини Людмила Денісова закликала російську уповноважену з прав людини Тетяну Москалькову перевірити факти безпідставного затримання, подальшого незаконного утримання та застосування тортур до Владислава Єсипенка.

06 квітня 2021


Не давали дихати: заарештований у Криму журналіст Єсипенко заявив про тортури

В окупованому Криму "суд" відхилив скаргу на взяття під варту журналіста Владислава Єсипенка. Українець заявив на засіданні, що стосовно нього чинили тортури - йому надягали на голову пакет і не давали дихати.

28 березня 2021


В окупованому Криму до українського журналіста Єсипенка й далі не пускають адвокатів

Адвокат Олексій Ладін стверджує, що незалежним адвокатам продовжують блокувати доступ до арештованого в окупованому Криму фрілансера Радіо Свобода (проєкт Крим.Реалії) Владислава Єсипенка, який перебуває у слідчому ізоляторі Сімферополя.

23 березня 2021

19 березня 2021


Українська влада має продумати алгоритм захисту журналістів, які працюють у Криму - експерт

Випадок з арештом кореспондента Крим.Реалії Владислава Єсипенка свідчить про те, що органи влади в Україні повинні продумати алгоритм захисту українських журналістів, які працюють на окупованих територіях.


Бачила сліди побоїв: дружина журналіста Єсипенка побоюється за його життя

Дружина заарештованого в окупованому Криму українського журналіста Владислава Єсипенка Катерина побоюється за життя і здоров'я свого чоловіка. В опублікованому напередодні відео з його участю вона побачила сліди побоїв на його обличчі.

18 березня 2021

17 березня 2021


Україна вимагає від РФ негайно звільнити журналіста, затриманого в окупованому Криму

Міністерство закордонних справ висловило протест проти незаконного затримання громадянина України, журналіста-фрілансера "Радіо Свобода" Владислава Єсипенка в тимчасово окупованому Криму та вимагає від Росії його звільнення.

16 березня 2021


Розвідка відповіла на заяви ФСБ про «українського агента» в окупованому Криму

Служба зовнішньої розвідки України заявила, що ФСБ створює потрібний Кремлю фон для «святкування» роковин окупації Криму, коментуючи затримання кримчанина, якій нібито працював на українські спецслужби.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-