Павло Мороз: кращі блоги

Павло Мороз

Павло Мороз (народився 28 вересня 1974, Україна, м. Київ) - заступник Міністра юстиції України.

Закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 1997 році. Працював у міжнародних компаніях «Делойт енд Туш» та «Ернст енд Янг». У 2001 році отримав свідоцтво на право заняття адвокатською діяльністю. З лютого 2016 року призначений заступником Міністра юстиції України з питань державної реєстрації; координує та контролює діяльність Департаменту державної реєстрації та нотаріату.

Освіта:

Вища, у 1997 році закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «міжнародне приватне право», отримав кваліфікацію «спеціаліст»;

З 2012 року по теперішній час дистанційно навчається в Університеті Алабами, США, за спеціальністю «податкове право», магістратура.

Вільно володіє українською, англійською та російською мовами.

Основною спеціалізацією професійної діяльності Павла Мороза в міжнародних аудиторських компаніях Делойт енд Туш і Ернст енд Янг було надання консультаційних послуг з корпоративного оподаткування та права, в сфері злиттів і поглинань, із супроводу транзакцій; надання податкових і юридичних послуг в сфері інвестиційного планування та розробки міжнародних податкових структур для мультинаціональних корпорацій та українських компаній.

З компанії Ернст енд Янг Павло Мороз йде на держслужбу. Основна мета переходу - проведення реформ, спрямованих на боротьбу з корупцією і спрощення умов для ведення бізнесу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-