Єнін

07 липня 2021


Nord Stream 2: Єнін розповів про майбутні переговори з Німеччиною та США

Українська сторона під час перемовин з Німеччиною і США щодо гарантування енергетичної безпеки нашої країни у разі добудови «Північного потоку-2» наполягатиме на дотриманні «Газпромом» енергетичного законодавства ЄС.

29 червня 2021


Авіатроща літака МАУ: Іран може ініціювати у вересні новий раунд переговорів

Заступник міністра закордонних справ Євгеній Єнін очікує запрошення Ірану на новий раунд переговорів у справі збиття українського «Боїнгу» рейсу PS752 в небі над Тегераном 8 січня 2020 року після виборів і формування уряду в Ірані у другій половині вересня.

22 червня 2021

05 травня 2021

03 травня 2021


Сума претензій українських підприємств до РФ через окупацію перевищує $4,5 мільярда - Єнін

Позови українських підприємств, які втратили власність і прибуток унаслідок агресії Росії на Донбасі та окупації Криму, подані у понад 12 комерційних арбітражів, загальна сума претензій становить понад 4,5 млрд дол.

27 квітня 2021


МЗС України та Куби обговорили співпрацю двох країн

У МЗС України відбулися консультації за участю заступника міністра Євгенія Єніна та його кубинської колеги Анаянсі Родрігес Камехо - сторони обговорили актуальні питання співпраці в політичній і торговельній сферах.

23 квітня 2021

22 квітня 2021

18 квітня 2021

16 квітня 2021


Єнін та радник Держдепу США говорили про активність військ РФ біля українських кордонів

Заступник міністра закордонних справ України Євгеній Єнін під час телефонної розмови з радником Державного департаменту США Дереком Шолле обговорив нарощування Росією своєї військової присутності поблизу українських кордонів та низку інших важливих питань.

15 квітня 2021


Китай підтвердив невизнання спроб анексії Криму і заборону контактів з окупаційною владою – Єнін

Уряд Китаю не визнає спроби анексії Криму Росією і довів до органів центральної та регіональної влади країни інформацію про заборону контактів з окупаційною владою півострова.

24 березня 2021


Катастрофа літака МАУ: Єнін обговорив зі спецпредставником Держдепу звіт Ірану

Заступник міністра закордонних справ Євген Єнін обговорив із спецпредставником Державного департаменту США з питань Ірану Робертом Маллі ситуацію навколо фінального технічного звіту щодо причин катастрофи літака МАУ у січні 2020 року.

18 березня 2021

26 лютого 2021


Україна передала Ірану зауваження до проєкту технічного звіту катастрофи літака МАУ

Україна передала Ірану зауваження і пропозиції до проєкту фінального технічного звіту щодо катастрофи літака компанії "Міжнародні авіалінії України" над Тегераном, яка сталася рік тому.


Україна передала Ірану зауваження до проєкту технічного звіту катастрофи літака МАУ

Україна передала Ірану зауваження і пропозиції до проєкту фінального технічного звіту щодо катастрофи літака компанії "Міжнародні авіалінії України" над Тегераном, яка сталася рік тому.

22 лютого 2021


Іран досі не повідомив Україні імен підозрюваних у збитті літака МАУ – Єнін

Іранська сторона, яка заявила про завершення кримінального розслідування у справі про катастрофу українського літака над Тегераном, досі не повідомила Україні імен підозрюваних у його збитті.

21 лютого 2021

17 лютого 2021

16 лютого 2021

10 лютого 2021


Авіатроща МАУ: Україна дослідить аудіо з імовірною участю глави МЗС Ірану

Органи досудового розслідування та прокуратури України досліджують аудіозапис перемовин з імовірною участю міністра закордонних справ Ірану Мохаммада Джавада Заріфа стосовно можливих причин збиття літака МАУ поблизу Тегерана в січні минулого року.

27 січня 2021


Україні вдається протидіяти фейкам РФ у «справах» проти наших військових - Єнін

Російська сторона та її проксі на непідконтрольних українському уряду територіях масово фальсифікують кримінальні провадження проти наших військовослужбовців та вищого військово-політичного керівництва України.

08 січня 2021


Авіатроща МАУ: лише Ірану здається, що проблема майже залагоджена – Єнін

Іран не залучив ні Україну, ні будь-яку іншу сторону до написання проєкту фінального звіту технічного розслідування щодо обставин збиття літака авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» під Тегераном 8 січня 2020 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-