Конференція в Лугано

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

29 липня 2022

20 липня 2022

07 липня 2022


Шмигаль про конференцію в Лугано: Отримали відгуки та пропозиції - буде оновлений перелік партнерів

Найближчим часом з’явиться оновлений перелік міжнародних партнерів, які у майбутньому допоможуть у відновленні громад за результатами Міжнародної конференції з питань відновлення України у Лугано.

06 липня 2022

05 липня 2022


Шмигаль обговорив із президенткою ЄБРР низку проєктів

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у Лугано провів зустріч із президенткою Європейського банку реконструкції та розвитку Оділь Рено-Бассо, на якій сторони обговорили реалізацію нинішніх і перспективи започаткування нових проєктів.


Президент Швейцарії пояснив, чому заморожені активи росіян важко передати Україні

Ухвалення юридичного рішення про передачу Україні заморожених активів росіян можливе тільки після того, як буде з’ясовано походження цих коштів і наявність прямого чи непрямого зв’язку з війною та скоєними в її ході злочинами.


Україна ініціює міжнародну конференцію для обговорення можливості конфіскації активів рф

Україна пропонує провести міжнародну конференцію, щоб обговорити можливість вироблення формули на міжнародному рівні стосовно конфіскації активів країн-агресорів, у тому числі рф, на користь постраждалих країн.


Статус кандидата в ЄС допоможе Україні у відновленні та реформах – уряд Бельгії

Бельгія вітає рішення Європейської ради надати Україні статус кандидата на членство в ЄС, оскільки таке рішення дозволить прискорити процеси відновлення та реформ в самій Україні та найбільш ефективно використовувати з цією метою «передвступну» допомогу, що виділяється для країн-кандидатів.


Діаспора долучилася до конференції з питань відновлення України

Очолювана президентом Світового конґресу українців Павлом Ґродом делегація СКУ бере участь в Міжнародній конференції з питань відновлення України, що відбувається 4-5 липня у швейцарському місті Лугано.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-