На Рівненщині священики РПЦ вирішили відстояти прибуткову парафію

На Рівненщині священики РПЦ вирішили відстояти прибуткову парафію

Укрінформ
Із кількох районів Рівненщини представники колишнього МП УПЦ звозять людей у село Нова Мощаниця Здолбунівського району, аби відстояти парафію, яка вирішила перейти до ПЦУ.

Про це на своїй сторінці у Facebook голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук.

«Дуже гаряче зараз в Новій Мощаниці. Сьогодні місцева релігійна громада виконала рішення своїх парафіяльних зборів, відправила першу службу в своїй церкві українською і закрила храм. Після чого в село почали з'їжджатися батюшки і прихильники МП з Корця, Дерманя, Мізоча, Здолбунова, Городка... Місцева громада готова стояти до кінця, з хвилини на хвилину очікуючи можливого штурму "зальотних" гостей, серед яких немає жодного місцевого», - пише Кондрачук.

Читайте також: На волині священик від РПЦ стріляв по прихильниках Помісної церкви

Також він повідомляє, що за словами вірян-прихильників МП, у Новій Мощаниці дуже "жирна" парафія, адже тут могила мандрівного проповідника Леонтія Грицана (старця Леонтія) і віддавати це село вони «без бою» не будуть.

На початок березня на Рівненщині до ПЦУ перейшло 35 парафій.

Читайте також: На Донеччині не буде конфліктів навколо ПЦУ - Куць

Як повідомляло агентство, 17 січня Верховна Рада схвалила зміни до закону "Про свободу совісті та релігійних організацій", у якому прописані механізми переходу релігійних громад до інших парафій.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-