Церква

30 липня 2021

28 липня 2021

27 липня 2021


Представник УГКЦ обговорив з послом України участь громади у заходах з нагоди візиту Папи до Словаччини

Голова Пасторально-міграційного відділу владика Степан Сус у рамках душпастирського візиту до Словаччини обговорив послом України Юрієм Мушкою участь громади УГКЦ у заходах з нагоди візиту Папи Франциска до Братислави, який запланований на вересень цього року.


У Братиславі владика Степан Сус відслужив для українців літургію

Голова Пасторально-міграційного відділу Української греко-католицької церкви владика Степан Сус відслужив літургію для українців Братислави у храмі Святої Розалії, який 2020 року передали українській спільноті.


Володимир Великий не був першим, хто приніс християнство на українські землі – ПЦУ

Після Хрещення Русі-України 988 року була остаточно заснована Київська митрополія Української православної церкви, проте її коріння й витоки сягають глибше - до часів святого апостола Андрія Первозванного.

22 липня 2021

20 липня 2021


В Італії представники УГКЦ відвідали українську громаду міста Пескара

Владика Діонісій у супроводі представників курії Апостольського екзархату – протосинкела отця д-ра Теодосія Р. Греня, ЧСВВ, канцлера отця Петра Голінея та директора відділу комунікацій отця Ростислава Гадади – відвідав українську громаду в італійському місті Пескара, що на узбережжі Адріатичного моря.

16 липня 2021


Діаспора звернулася до уряду Угорщини щодо виділення землі під будівництво храму та школи

Українці в Угорщині 14 липня передали прохання із підписами 1520 осіб щодо виділення земельної ділянки під будівництво школи та храму УГКЦ в Будапешті до Міністерства людських ресурсів в Угорщині, яке відповідає за релігію, національні меншини, угорську діаспору.

15 липня 2021


Голову Союзу українських організацій Австралії нагороджено Патріаршою грамотою УГКЦ

Отець і Глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав нагородив голову Союзу українських організацій Австралії Стефана Романіва Патріаршою грамотою, відзначивши таким чином його заслуги у праці на благо України, світового українства й Української церкви.


Документи на реставрацію церкви Чернівецького університету вже готові - Ткаченко

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив, що проєктно-кошторисна документація ремонту церкви Чернівецького університету розроблена і залишилось знайти фінансування.

14 липня 2021


УГКЦ заснувала монашу спільноту у Чиказькій єпархії Святого Миколая у США

Чиказька єпархія Святого Миколая 12 липня збагатилася монашою спільнотою – на головному летовищі м. Чикаго владика Венедикт Алексійчук, єпарх Чиказький, зустрів сестер монахинь, які прилетіли з України.

12 липня 2021


Відбулася інтронізація третього Мельбурнського єпарха владики Миколи Бичка

12 липня, у день празника Святих Верховних апостолів Петра і Павла, відбулася інтронізація третього правлячого архиєрея Мельбурнської єпархії Святих Верховних апостолів Петра і Павла для українців візантійського обряду в Австралії, Новій Зеландії та Океанії владики Миколи Бичка.

11 липня 2021


Всеукраїнська рада церков зустрілася з дипломатами G7

Роль церков і релігійних організацій у розбудові миру та в боротьбі з дезінформацією, зважаючи на триваючу російську агресію проти України, обговорили учасники зустрічі Всеукраїнської Ради Церков із дипломатами G7.

09 липня 2021


Глава УГКЦ обговорив з делегацією ЮНЕСКО питання збереження унікальної пам’ятки в Італії

Глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав обговорив питання збереження культурної спадщини УГКЦ в Італії з амбасадором ЮНЕСКО у Болонії Мауріціо Ароніка, директором Італійського інституту культури Едуардо Крізафуллі та заступницею голови Національної комісії у справах ЮНЕСКО Тетяною Іжевською.

08 липня 2021

07 липня 2021

06 липня 2021

05 липня 2021


В Австралії владики УГКЦ зустрілися з українською громадою

В Українському народному домі в Есендоні м. Мельбурн (Австралія) 3 липня відбулася офіційна зустріч новопризначеного владики Миколи Бичка, єпарха Мельбурнського, а також владики Петра Стасюка, єпископа-емерита, з українською громадою Вікторії.

04 липня 2021

28 червня 2021

22 червня 2021


Українці Польщі взяли участь у прощі духовенства і мирян Перемисько-Варшавської митрополії УГКЦ

Української громада Польщі, вірні Української греко-католицької церкви та генконсул України у Кракові В’ячеслав Войнаровський узяли участь у третій Прощі духовенства і мирян Перемисько-Варшавської Митрополії УГКЦ до Чудотворної Ікони Матері Божої Ченстоховської на Ясній горі.


У Буенос-Айресі відновили духовну семінарію УГКЦ

У Буенос-Айреській єпархії Покрову Пресвятої Богородиці Української греко-католицької церкви у свято Блаженних новомучеників УГКЦ за григоріанським календарем було відновлено діяльність духовної семінарії, започаткованої ще першим єпископом єпархії УГКЦ в Аргентині владикою Андрієм Сапеляком.

20 червня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-