Посли G7 вітають нову програму Stand-by між Україною та МВФ

Посли G7 вітають нову програму Stand-by між Україною та МВФ

Заява
870
Ukrinform
Досягнення домовленості між МВФ та Києвом щодо нової програми макрофінансової допомоги Stand-by є ключовим кроком на шляху забезпечення майбутньої економічної стабільності України.

Про це йдеться у заяві, опублікованій на Twitter-сторінці канадського головування у групі послів G7.

"Посли країн "Великої сімки" вітають досягнену між МВФ та українською владою домовленість на рівні фахівців щодо нової програми у форматі Стенд-бай. Ключовий крок на шляху забезпечення майбутньої економічної стабільності України та продовження економічного зростання", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, на позачерговому засіданні уряду в п’ятницю, 19 жовтня, Кабінет міністрів підтримав підвищення ціни на газ для населення на 23,5% з 1 листопада. Одразу після цього МВФ оприлюднив заяву про те, що Міжнародний валютний фонд і уряд України дійшли згоди про запровадження нової програми кредитування української економіки Stand-by.

Читайте також: МВФ і Україна домовилися про нову програму кредитування Stand-by

У свою чергу Президент Петро Порошенко поставив завдання уряду розширити програму субсидій та збільшити фінансування цієї програми задля захисту найменш захищених верств населення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-