Україна

26 липня 2021


МЗС Польщі не планує cкасовувати скандальний тендер на візове обслуговування українців

МЗС Польщі станом на сьогодні не бачить підстав для скасування скандального тендеру з обрання виконавця послуг щодо візового обслуговування громадян України на найближчі три роки.


«Нафтогаз Трейдинг» захистив свою назву в суді

Газопостачальна компанія (ГК) «Нафтогаз Трейдинг» виграла суд щодо заборони використання компанією-конкурентом схожої назви «Нафтогаз Трейдінг», яка відрізняється лише однією літерою в українському написанні.


Україна приєдналася до міжнародної заяви на підтримку кубинського народу

Україна разом з двома десятками демократичних країн приєдналися у спільній заяві до ініціативи США на підтримку народу Куби, який потерпає від утисків режиму через мирні демонстрації та реалізацію загальних прав і свобод.


У Мінекономіки заявили про ріст кількості працевлаштованих на промислових підприємствах

Кількість безробітних, працевлаштованих у першому півріччі 2021 року на підприємства добувної промисловості, зросла на 33%, а на підприємства переробної промисловості – на 39%. Зростає й попит роботодавців на робочу силу.


Державна е-система у будівництві із серпня отримає новий функціонал

В Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва (ЄДЕССБ) 1 серпня з’являться три оновлення, які стосуватимуться проєктних організацій, органів присвоєння адрес та технічної інвентаризації. 


Разумков підписав закони про стимулювання розвитку галузі електротранспорту

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав закони, які передбачають внесення змін до Податкового і Митного кодексів для стимулювання розвитку галузі електричного транспорту в Україні, та направив їх на підпис Президенту Володимиру Зеленському.


Компанія Bayrak Makina планує встановлювати українські двигуни на всі свої безпілотники

Турецька військова компанія Bayrak Makina нині використовує українські двигуни у виробництві безпілотників нового покоління Аkıncı, а надалі планує встановлювати їх на всю продукцію компанії.


Камери автофіксації порушень ПДР запрацюють ще у двох областях

На автомобільних дорогах Житомирської та Кіровоградської областей, а також у містах Кропивницький і Харків із 12:00 понеділка, 26 липня, запрацюють камери фіксації правопорушень, які контролюватимуть дотримання вимог ПДР в автоматичному режимі.

25 липня 2021


Ігор Рейзлін: Хочу зійти на олімпійський п’єдестал разом з командою

У другий змагальний день Ігор-2020 у Токіо на фехтувальну арену «Макухарі Мессе» вийшли троє українських шпажистів. І одному з них - Ігорю Рейзліну вдалося вибороти «бронзу», яка стала першою олімпійською нагородою у чоловічому фехтуванні на шпагах за часи незалежності України.


Дуброва: «Зантарая - легендарний атлет, але з Олімпіадами не склалося

У другий змагальний день олімпійського турніру із дзюдо в Токіо представник України у вазі до 66 кг багаторазовий чемпіон світу та Європи Георгій Зантарая в 1/8 фіналу  поступився словенцю Адріану Гомбочу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-