Україна

18 травня 2021


Споживачам повернули понад 7 мільйонів за неякісні товари та послуги

До Держпродспоживслужби з початку року надійшло 13,4 тисяч пропозицій, заяв та скарг від споживачів, що на 3 тис. більше, ніж за аналогічний період торік. За неякісні товари та послуги споживачам повернули 7,22 млн грн (за минулий аналогічний період – лише 4,76 млн грн).

17 травня 2021


«Доступна іпотека 7%»: підписали угод уже на ₴223,7 мільйона

Уповноваженими банками із виконання державної програми «Доступна іпотека 7%» станом на 17 травня 2021 року підписано 268 кредитних договорів на загальну суму 223,7 млн грн, при чому як на первинному (27,7%), так і вторинному (відповідно 72,3%) ринках.


Нацбанк домовляється із МВФ про оновлений меморандум - результат може бути за кілька тижнів

У Національному банку розраховують протягом наступних кількох тижнів вийти на угоду на рівні персоналу з Міжнародним валютним фондом, після цього до кінця червня виконати попередні заходи.


Почали прийом заяв на отримання пільгової іпотеки для внутрішньо переміщених осіб

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву з 17 травня розпочав приймати заяви про намір отримати пільговий іпотечний кредит на придбання житла за рахунок грантових коштів уряду Німеччини, що надаються через Банк Розвитку KfW.


В Україні вводять європейську практику маркування м’яса, оливкової олії та меду

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства затвердило Порядок і спеціальні вимоги до маркування харчових продуктів, для яких обов'язковим є зазначення країни походження або місця походження. 


Україна, Грузія і Молдова створили Асоційоване тріо для успішної євроінтеграції

Міністри закордонних справ України, Грузії та Молдови Дмитро Кулеба, Давід Залкаліані та Ауреліу Чокой підписали меморандум про створення Асоційованого тріо задля спільної успішної євроінтеграції трьох країн.

16 травня 2021

15 травня 2021


Україна наполягатиме на виконанні обіцянки НАТО про членство

Україна розраховує на підтвердження в заяві червневого саміту НАТО обіцянки стосовно майбутнього членства України і Грузії в Альянсі, що прокладе нашій країні шлях до отримання Плану дій щодо членства в НАТО.

14 травня 2021


У Мінекономіки сказали, коли закон про інвестнянь зможе повноцінно запрацювати

Щоб почати практичну реалізацію положень нового законодавства про підтримку інвестпроєктів зі значними інвестиціями, в Україні необхідно ухвалити щонайменше 6 нормативно-правових актів.


У Чехії очікують, що кількість українських заробітчан цього року не зменшиться

Пандемія та серйозні обмеження мобільності громадян впливають на залучення країнами сезонних працівників, але чеські чиновники виходять з того, що кількість українських заробітчан цього року суттєво не зменшиться.


Нафтогаз змінив директора з комунікацій

Директором з інтегрованих комунікацій НАК «Нафтогаз України» обрали Максима Білявського. Він відповідатиме за реалізацію зовнішньої і внутрішньої комунікаційної політики Групи Нафтогаз, а також виконуватиме функцію речника НАК.

13 травня 2021


Глави МЗС України та Австрії обговорили зміцнення відносин між країнами

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у рамках робочого візиту до Словаччини зустрівся із федеральним міністром з питань європейських та міжнародних справ Республіки Австрія Александром Шалленбергом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-