Україна

30 вересня 2023


МЗС застерігає дипломатів від поїздки до депортованих українських дітей, якую організовує Білорусь

Міністерство закордонних справ України застерігає іноземних дипломатів щодо участі у запланованій білоруським режимом пропагандистській поїздці до депортованих українських дітей.


Українські компанії ВПК уклали понад 20 угод з іноземними партнерами - Камишін

Під час першого Форуму оборонних індустрій представники вітчизняного ВПК змогли продемонструвати іноземним партнерам достойний рівень виробництва, що увінчалося укладанням понад 20 спільних угод різного рівня.


Передача Україні сучасних оборонних технологій зміцнює НАТО - міноборони Литви

Україна зараз має досвід використання практично всього військового обладнання і техніки країн НАТО, і застосування нових оборонних технологій в Україні зміцнює не лише її саму, а й весь Альянс.


Спікер Маккарті пропонує пожертвувати допомогою Україні, аби уникнути «шатдауну»

Спікер Палати представників республіканець Кевін Маккарті пропонує задовольнити вимоги ультраправих однопартійців та виключити пакет допомоги Україні із законопроєкту щодо тимчасового продовження фінансування уряду США.

29 вересня 2023


Допомога Україні відповідає стратегічним інтересам ФРН - учасники «Київського діалогу»

Якщо жителі Німеччини наразі допомагають українцям протистояти агресії РФ з альтруїстичних міркувань, то згодом вони побачать, що вільна мирна Україна в складі ЄС відповідає їхнім цілком прагматичним інтересам.


Пробна партія Abrams покаже себе на полі бою, і тоді може бути рішення про більшу партію - експерт

Перша партія танків Abrams буде від 10 одиниць. Це буде пробна партія. І залежно від того, як вони себе покажуть на полі бою, може буде вирішене питання щодо передачі нам більшої партії цих бойових машин.


Урядові делегації України та Молдови обговорили співробітництво в сфері АПК

В Одесі відбулася зустріч співголів Міжурядової українсько-молдовської комісії з питань торгово-економічного співробітництва, де обговорили, зокрема, співпрацю в галузі агропромислового комплексу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-