Україна

24 жовтня 2020


КАРАНТИН

В Україні станом на 24 жовтня лабораторно підтвердили 337 410 випадків COVID-19, із них за добу - 7 014. 

23 жовтня 2020


Український дипломат розповіла про втілення культурних проєктів в Японії

Другий секретар Посольства України в Японії, кандидат історичних наук Віолетта Удовік розповіла про заходи, які проводить українське диппредставництво, участь представників України в міжнародних культурних подіях Японії, турне українських музикантів та колективів, а також співпрацю міст-побратимів. 


Ставити під сумнів юридичну природу Будапештського меморандуму немає підстав – Тарасюк

Ставити під сумнів юридичну природу Будапештського меморандуму немає підстав, адже він був зареєстрований належним чином в Організації Об'єднаних Націй і не втрачав своєї юридичної сили.


Українці обговорили з парламентарями Естонії, як запобігати дискримінаційній риториці

В естонському парламенті представники Конгресу українців Естонії та парламентської групи Естонія-Україна обговорили проблеми діаспори та подолання випадків дискримінаційної риторики щодо українських мігрантів, перш за все – в російськомовній естонській пресі. 


Україна є ключовою державою в сучасній геополітиці - Фукуяма

Україна є нині ключовою державою у глобальній геополітиці та для майбутнього демократії у всьому світі. Якщо наша держава досягне успіху в розбудові демократичних інституцій і в боротьбі з корупцією, то надихне своїм прикладом інші країни регіону.


Українсько-американська компанія запустить на орбіту супутник у 2022 році

Українсько-американська компанія EOS Data Analytics запустить разом із південноафриканською компанією Dragonfly Aerospace супутник із двома мультиспектральними камерами на низьку навколоземну орбіту у 2022 році.


НБУ надав небанківським фінустановам нові повноваження щодо операцій з готівкою

Національний банк України дозволив небанківським фінансовим установам та операторам поштового зв’язку передавати ​іншим таким же установам чи операторам свої повноваження щодо здійснення операцій з приймання готівки для подальшого її переказу, уклавши між собою відповідний договір.


Глава МЗС Канади та Конґрес українців Канади обговорили підтримку України

Міністр закордонних справ Канади Франсуа-Філіп Шампань провів віртуальну зустріч з представниками Конґресу українців Канади (КУК) для обговорення ключових питань, що мають важливе значення для українсько-канадської громади.


Боднар і спостерігачі СКУ та УККА обговорили місцеві вибори в Україні

Застурник міністра закордонних справ України Василь Боднар провів онлайн-зустріч з офіційними спостерігачами від Світового Конґресу Українців (СКУ) та Українського конґресового комітету Америки (УККА) на місцевих виборах 25 жовтня в Україні.

22 жовтня 2020


«Голос» пропонує Раді повернути страхові виплати постраждалим на виробництві

Перший заступник голови Комітету з питань антикорупційної політики Ярослав Юрчишин (фракція партії «Голос») зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт щодо повернення Фонду соціального страхування України можливості здійснювати виплати за ліки та медичні послуги громадянам, які постраждали на виробництві.


Ініціатива «Українознавчі студії в Швейцарії» оголосила конкурс на стипендії

Ініціатива «Українознавчі студії в Швейцарії» (Ukrainian Research in Switzerland – URIS) оголосила конкурс на дві стипендії – на осінній семестр 2021 року і на весняний семестр 2022 року – в Базельському університеті.


Мінекономіки та Державна податкова служба підписали угоду про інформаційну співпрацю

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Державна податкова служба України 21 жовтня 2020 року підписали Угоду про інформаційне співробітництво.


Fitch підтвердив рейтинги Укргазбанку

Міжнародне агентство Fitch Ratings підтвердило АБ «Укргазбанк" довгостроковий рейтинг в іноземній і національній валюті на рівні «В» з прогнозом «стабільний».


За 9 місяців СБУ попередила економічні збитки держави на понад 45 мільярдів

Із початку року, в межах комплексу заходів з контррозвідувального захисту критичної інфраструктури та економічного потенціалу держави, Служба безпеки України не допустила збитки країни на суму 45,8 млрд грн.


У Мінінфраструктури розробили 11 законопроєктів на виконання Угоди про асоціацію

Міністерство інфраструктури на виконання зобов’язань у межах Угоди про асоціацію Україна-ЄС розробило проєкти 11 базових законів та підзаконних актів у сфері транспорту, які потребують першочергового прийняття.


ЄС варто представити Україні широку програму інтеграції після місцевих виборів - Кубілюс

Вибори в Україні є частиною тектонічних процесів, які розпочалися на сході Європи, тож Євросоюзу у відповідь на результати місцевих виборів варто представити Україні широкий порядок денний інтеграції, щоб підтримати її на шляху демократичного розвитку.

21 жовтня 2020


Торгівля людьми: українці увійшли до «ТОП-5» жертв у ЄС

Контрабанда людей з метою сексуальної та трудової експлуатації залишається серйозною проблемою для Євросоюзу, при цьому у зовнішньому вимірі цієї проблеми Україна увійшла у сумнівний рейтинг «ТОП-5» країн за походженням жертв такої злочинної діяльності.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-