Україна і Непал запровадили безвіз для дипломатів та посадовців
Про це повідомило Міністерство закордонних справ України, передає Укрінформ.
У зовнішньополітичному відомстві поінформували, що 27 травня набрала чинності Угода між Кабінетом міністрів України та урядом Непалу про скасування візових вимог для пред’явників дипломатичних, офіційних і службових паспортів, підписана 18 березня 2025 року в Нью-Делі, Республіка Індія.
«Відповідно до положень Угоди, громадяни України та Непалу - пред’явники дипломатичних, службових або офіційних паспортів - можуть в’їжджати, перебувати, здійснювати транзитний проїзд та виїжджати з території держави іншої сторони без оформлення віз, якщо строк перебування не перевищує 90 днів протягом 180 днів або протягом строку акредитації», - зазначили в МЗС.
Як повідомляв Укрінформ, 29 січня Європейська комісія ухвалила свою першу в історії Візову стратегію ЄС, яка визначає рамки для візової політики, що є більш стратегічною та сприяє довгостроковим інтересам ЄС