МЗС

21 травня 2019

20 травня 2019

19 травня 2019

Україна направила ноту Єгипту через затримання танкера Sea Shark

Посольство України в Арабській Республіці Єгипет направило ноту єгипетському МЗС з вимогою пояснити ситуацію щодо утримання флотом Єгипту вантажного танкера з нафтою Sea Shark, на борту якого знаходяться 17 українських моряків.

17 травня 2019

Участь в інавгурації Зеленського уже підтвердили п’ять президентів - МЗС

Міністерство закордонних справ станом на зараз отримало підтвердження щодо участі президентів країн Балтії, Грузії та Угорщини в церемонії інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського.

Лінкявічус - проти повернення Росії в ПАРЄ

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічус виступив категорично проти повернення Росії в ПАРЄ, оскільки РФ продовжує агресію проти України, а європейські цінності мало що означають, якщо їх не захищають.

15 травня 2019

14 травня 2019

Влада Буковини просить МЗС відновити діяльність Генконсульства у Сучаві

Виконуючий обов'язки голови Чернівецької обласної держадміністрації Михайло Павлюк звернувся до міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з проханням відновити діяльність Генерального консульства України в румунському місті Сучава.

13 травня 2019

Україна та Ліван домовилися прискорити підготовку договорів для співпраці у різних сферах

Заступник міністра закордонних справ України Євген Божок і посол Лівану в Україні Алі Дахер домовилися про прискорення підготовки договірної бази українсько-ліванського співробітництва в різних сферах.

10 травня 2019

Представники МЗС України і Данії обговорили ситуацію з викраденим у Запоріжжі хлопчиком

У Міністерстві закордонних справ України відбулася зустріч за участю представників МЗС Данії, на якій обговорено ситуацію щодо утримання у данському посольстві викраденої у Запоріжжі дитини.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-