МЗС

04 серпня 2021


МЗС уже зв’язалося із білоруським тренером Яковлєвим, який з сім’єю виїхав до України — Кулеба

Міністерство закордонних справ України вже зв’язалося із тренером білоруської гандбольної команди "Віцязь" Костянтином Яковлєвим, який разом із сім’єю виїхав до України.

03 серпня 2021


Джапарова назвала три завдання публічної дипломатії на п’ять років

Міністерство закордонних справ за п’ять років завдяки публічній дипломатії хоче збільшити впізнаваність України у світі, досягти її сприйняття як демократичної європейської держави та активно просувати українську ідентичність.


МЗС опублікувало нові вітання від діаспори у рамках проєкту до Дня Незалежності

Управління закордонного українства МЗС опублікувало нові відео від представників української діаспори у рамках проєкту «Усе моє, все зветься Україна», розпочатого з нагоди 30-ї річниці Незалежності України та до річниці прийняття Верховною Радою УРСР Декларації про Державний суверенітет України.

02 серпня 2021

30 липня 2021


Діаспора оприлюднила нові вітання у рамках проєкту до Дня Незалежності «Усе моє, все зветься Україна»

Українці з усього світу продовжують публікувати свої вітання у рамках проєкту «Усе моє, все зветься Україна», розпочатого Управлінням закордонного українства МЗС з нагоди 30-ї річниці Незалежності України та до річниці прийняття Верховною Радою УРСР Декларації про Державний суверенітет України.

29 липня 2021


Україна і Лівія поновлюють роботу міжурядової комісії після 11 років перерви

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба домовився з главою уряду Держави Лівія Абдульхамідом Дбейбою найближчим часом відновити роботу Міжурядової українсько-лівійської двосторонньої комісії з питань співробітництва після 11 років перерви.

28 липня 2021


Діаспора долучилася до проєкту до Дня Незалежності «Усе моє, все зветься Україна»

Управління закордонного українства МЗС з нагоди 30-ї річниці Незалежності України розпочало новий проєкт «…Усе моє, все зветься Україна», у якому беруть участь закордонні українці з різних куточків світу.


Німеччина запевнила у готовності до консультацій щодо Nord Stream 2 – Офіс Президента

Уповноважений з питань Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина Маттіас Люттенберг заявив про готовність німецької сторони до проведення консультацій щодо Північного потоку–2, ініційованих Україною.

26 липня 2021


МЗС Польщі не планує cкасовувати скандальний тендер на візове обслуговування українців

МЗС Польщі станом на сьогодні не бачить підстав для скасування скандального тендеру з обрання виконавця послуг щодо візового обслуговування громадян України на найближчі три роки.

24 липня 2021

23 липня 2021


МЗС висловило протест через рішення окупантів залучити населення ОРДЛО до виборів у Держдуму Росії

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв’язку із схваленням Центральною виборчою комісією Російської Федерації рішення щодо залучення населення тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях України до запланованих на вересень цього року виборів до Державної думи Федеральних зборів РФ шляхом участі в електронному голосуванні.

22 липня 2021

21 липня 2021


Сійярто 22 липня відвідає Україну

Головуючий у Комітеті міністрів Ради Європи, міністр зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Петер Сійярто 22 липня відвідає Україну з робочим візитом на запрошення міністра закордонних справ Дмитра Кулеби.

20 липня 2021


В України з’явилася стратегія популяризування туристичного бренду

Міністерство закордонних справ України, Міністерство культури та інформаційної політики України, Державне агентство розвитку туризму та креативна школа Projector презентували  Комунікаційну стратегію просування України як популярного напряму для іноземних туристів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-