МЗС

25 лютого 2021


Кулеба запевнив, що МЗС приділяє значну увагу водневій проблематиці

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вважає, що люди, які працюють над розвитком водневих технологій, будують безпекову і енергетичну архітектуру завтрашнього дня, де Україна має стати одним із наріжних каменів.


Кулеба їде до Франції

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у п’ятницю, 26 лютого, перебуватиме з робочим візитом у Франції, де зустрінеться з главою французького МЗС Жаном-Івом Ле Дріаном.

24 лютого 2021

23 лютого 2021


Порушення прав людини в окупованому Криму обговорять на міністерській дискусії на Раді ООН

У рамках сегменту високого рівня Ради ООН з прав людини 23 лютого відбудеться міністерська дискусія «Міжнародна відповідь на порушення прав людини в тимчасово окупованому Криму, Україна».

22 лютого 2021

21 лютого 2021

20 лютого 2021

19 лютого 2021


Агресія РФ проти України змінила геополітичну ситуацію у Європі - МЗС

Україна вимагає від Росії припинити агресію, повернутися в простір міжнародного права та звільнити тимчасово окуповані території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, та частин Донецької і Луганської областей.

18 лютого 2021

17 лютого 2021

16 лютого 2021


Кулеба обговорив із главою МЗС Канади розширення угоди про вільну торгівлю

Міністри закордонних справ України і Канади Дмитро Кулеба і Марк Гарно домовилися про переговори щодо розширення дії положень Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою на сферу послуг та інвестицій.

15 лютого 2021


В МЗС розповіли про плани з підтримки українського шкільництва за кордоном

Начальниця Управління з питань закордонного українства та гуманітарного співробітництва Міністерства закордонних справ України Лариса Дір розповіла про плани МЗС щодо підтримки українського шкільництва та популяризації української мови за кордоном.


Портал «Український освітній всесвіт» про українознавчі заклади за кордоном презентували онлайн

Презентація порталу «Український освітній всесвіт» - інтерактивної карти й форуму українознавчих освітніх закладів за кордоном – від Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) Національного університету «Львівська політехніка» відбулася онлайн 12 лютого.

14 лютого 2021

12 лютого 2021

11 лютого 2021


МЗС України вітає доповідь Європарламенту щодо Угоди про асоціацію

Міністерство закордонних справ України вітає ухвалену сьогодні переконливою більшістю Європейського Парламенту доповідь щодо імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.


У МЗС розраховують на участь Бельгії у саміті Кримської платформи

Перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова під час зустрічі з генеральною директоркою двостороннього співробітництва Міністерства закордонних справ Бельгії Анік Ван Кальстер висловила сподівання на участь бельгійських партнерів у саміті Кримської платформи.

10 лютого 2021


Україна передала Грузії ноту через затримання одеських яхтсменів

Заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар передав тимчасово повіреному у справах Грузії в Україні Давіду Бочорішвілі ноту щодо затримання в Грузії яхти з українцями Володимиром Дяченком і Юрієм Хомичем.


Джапарова у штаб-квартирі НАТО обговорила мілітаризацію Росією Криму

Перша заступниця глави МЗС Еміне Джапарова обговорила із заступником помічника генсека НАТО з політичних питань та політики безпеки Джеймсом Аппатураєм підготовку до саміту Кримської платформи та ситуацію в окупованому Росією півострові.


МЗС робить усе можливе для звільнення затриманих у Грузії одеських яхтсменів

Міністерство закордонних справ України закликало органи влади Грузії до швидкого і неупередженого розгляду справи щодо затримання одеських яхтсменів Володимира Дяченка та Юрія Хомича і їх звільнення.

09 лютого 2021


Україна вимагає від Twitter закрити «офіційну» сторінку окупаційної влади РФ у Криму

Посольство України в США надіслало офіційне звернення до американської компанії Twitter з вимогою закрити офіційну сторінку представництва МЗС Росії в окупованому Криму як нелегітимного утворення.

08 лютого 2021


Паспорти вакцинації відкинуть у минуле більше, ніж сама пандемія - Кулеба

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вважає, що створення штучних механізмів контролю мобільності на кшталт запровадження паспортів вакцинації відкине світ у минуле навіть більше, ніж власне пандемія коронавірусу.

07 лютого 2021


Україна солідарна з білоруським народом у демократичних прагненнях - Кулеба

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Україна підтверджує свою солідарність з білоруським народом у його прагненні збудувати демократичну і незалежну Білорусь, яку не поглинатиме Росія.

06 лютого 2021


Глава МЗС Британії пояснив, чому РФ вислала європейських дипломатів

Міністр закордонних справ Великої Британії Домінік Рааб заявив, що шляхом висилки європейських дипломатів із Москви Російська Федерація намагається відвернути увагу міжнародної спільноти від переслідувань опозиції.

05 лютого 2021


МЗС України висловлює солідарність з дипломатами ФРН, Швеції та Польщі, яких вислала Росія

Міністерство закордонних справ України висловлює солідарність з дипломатами ФРН, Швеції та Польщі, яких Росія вислала за "участь в акціях" 23 січня в Петербурзі та Москві на підтримку опозиціонера Олексія Навального.

04 лютого 2021

02 лютого 2021


МЗС вітає запровадження санкцій проти Нікарагуа

МЗС України вітає ухвалення Верховною Радою Постанови про затвердження рішення РНБО від 1 лютого 2021 року щодо застосування секторальних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до Республіки Нікарагуа.

01 лютого 2021


МЗС закликає світ застосувати всі механізми тиску на Росію у відповідь на придушення протестів

Міжнародне товариство має діяти більш рішуче у відповідь на придушення акцій протесту в Росії 31 січня і невідкладно застосувати всі міжнародні механізми тиску, у тому числі санкційного, за порушення прав людини.

30 січня 2021

29 січня 2021

28 січня 2021


МЗС ініціює заборону на в'їзд в Україну російському пропагандисту Кеосаяну

Міністерство закордонних справ ініціює процедуру для заборони на в’їзд в Україну російського пропагандиста Тиграна Кеосаяна у зв’язку із діяльністю, спрямованою проти національної безпеки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-