Росіяни завдали масованого удару дронами по Шосткинській громаді
Про це повідомив у Телеграмі начальник Сумської ОВА Олег Григоров, передає Укрінформ.


«Частину ворожих безпілотників вдалося знищити Силам оборони. Та, на жаль, є влучання. Попередньо, обійшлося без загиблих і постраждалих», - написав він.
За даними Григорова, є руйнування та пошкодження об'єктів цивільної інфраструктури. Пошкоджені житлові та нежитлові будівлі, адміністративні приміщення, транспорт.
Ліквідація наслідків атаки триває. На місцях працюють усі служби. Людям надається необхідна допомога, запевнив він.
Масштаби завданих пошкоджень уточнюються.
У Шостці Сумської області через масований російський удар пошкоджень зазнали 11 багатоповерхівок.
"Вночі російський агресор вчергове завдав авіаційного удару по Шосткинській територіальній громаді. Пошкоджено 11 житлових багатоповерхових будинків, 3 нежитлових будівлі, легкові автомобілі, інші об’єкти цивільної інфраструктури", - написав міський голова Шостки Микола Нога.
За словами мера, на місці працюють аварійно-рятувальні бригади. Збитки і втрати уточнюються.
"Частина громади без світла внаслідок минулих ворожих обстрілів", - додав він.
Як повідомляв Укрінформ, з ранку 28 травня до ранку 29 травня російські війська здійснили майже 80 обстрілів по 37 населених пунктах у 18 територіальних громадах Сумщини. Загинули двоє людей, ще троє постраждали.
Фото: ОВА