Війна

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

21 червня 2024


Україна може бити зброєю США з будь-якої точки через кордон із Росією - Пентагон

Україна може використовувати зброю, надану Сполученими Штатами, для здійснення ударів по російських військах у будь-якій точці через кордон із Росією, а не лише поблизу Харківської області.


В Україні цього року рівень домашнього насильства зріс на 14% - Клименко

Від початку 2024 року рівень домашнього насильства в Україні зріс на 14% і продовжує зростати. Наразі існує кореляція між зростанням домашнього насильства і посттравматичним стресовим розладом (ПТСР) у ветеранів, які повернулися з війни.


На кордоні з Білоруссю й Росією немає достатніх сил для вторгнення - Демченко

У Білорусі немає сил для вторгнення на територію України зі свого боку, а на кордоні з Сумською областю у росіян недостатньо військового ресурсу. Проте українські Сили оборони готові до будь-якого розвитку подій.


ЗСУ відбивають територію поблизу Вовчанська - ISW

Українські війська відбили кілька позицій на північний схід від міста Вовчанськ, водночас російські загарбники здійснили просування до каналу Сіверський Донець-Донбас у центральній частині Калинівки (на північ від Часового Яру).


Японія вперше запровадила санкції проти китайських компаній за підтримку війни РФ проти України

Японія запровадила санкції проти низки іноземних компаній за їх підтримку російського вторгнення в Україну і, зокрема, вперше наклала торгові обмеження на виробників мікроелектроніки з Китаю.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-