Оборона

22 вересня 2021

21 вересня 2021


Ракетний щит, флот і реактивні снаряди: Таран розповів, на що підуть гроші оборонного бюджету

Міністр оборони України Андрій Таран заявляє, що ініціатива Президента Володимира Зеленського про збільшення оборонного бюджету-2022 значно посилить обороноздатність України.

20 вересня 2021


Зеленський увів у дію рішення РНБО про збільшення оборонного бюджету-2022

Президент Володимир Зеленський увів у дію рішення РНБО «Про пропозиції до проєкту Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» по статтях, пов’язаних із забезпеченням національної безпеки і оборони України».

18 вересня 2021


Пріоритети бюджету можна побачити по цифрах, а не казках окремих політиків – Шмигаль

Поданий Кабінетом Міністрів до Верховної Ради законопроєкт про Державний бюджет України на 2022 рік є реалістичним, збалансованим та спрямованим на розвиток і модернізацію нашої країни.

17 вересня 2021


Україна спільно з Британією розробить програму навчання для розвитку системи озброєння

Керівники державних оборонних підприємств України та топменеджмент Укроборонпрому розпочали навчання у Стратегічній програмі Києво-Могилянської Бізнес-Школи (KMBS) для розвитку системи озброєння нашої країни.


На Банковій обговорили перспективи оборонної співпраці з Канадою

Заступник керівника Офісу Президента Роман Машовець обговорив з директором канадської програми PROTECT Майклом Маккарті питання щодо поглиблення відносин України з Канадою у сфері оборонного співробітництва.

16 вересня 2021

15 вересня 2021


США можуть передати Україні систему ПРО «Залізний купол» - Politico

Законопроєкт Палати представників Конгресу США передбачає збільшення військової допомоги України шляхом передачі нових систем озброєння, включаючи потенційну відправку системи ПРО "Залізний купол" (Iron Dome).

14 вересня 2021

13 вересня 2021


США випробували новий перехоплювач системи протиракетної оборони

Агентство протиракетної оборони США провело успішний запуск перехоплювача наземної системи перехоплення балістичних ракет на середній ділянці траєкторії із закріпленим на ній макетом заатмосферного засобу ураження.

10 вересня 2021


Агресія РФ підвищила спроможність України реагувати на виклики – експерт

Україна історично пережила багато негативних моментів та катастроф, нинішня агресія з боку РФ має негативний вплив, але так само загострює відчуття пильності та підвищує рівень спроможності реагувати на різного роду виклики.

08 вересня 2021

07 вересня 2021

02 вересня 2021


Оборона, космос та інші перспективи: Таран прокоментував угоди, підписані у США

Рамкову угоду між Міністерством оборони України та Міністерством оборони США щодо стратегічних основ оборонного партнерства міністр оборони Андрій Таран охарактеризував як проривні документи та безпрецедентні можливості.

01 вересня 2021


У Раді прокоментували угоду про засади оборонного партнерства між Україною і США

Рамкова угода про стратегічні засади оборонного партнерства між Україною і США розписана за конкретними напрямами, які посилюють стратегічну позицію нашої держави при будь-якому можливому розширенні агресії проти нас.

31 серпня 2021

28 серпня 2021

25 серпня 2021

16 серпня 2021


Міністр оборони Британії каже про малоймовірність повернення військ в Афганістан

Міністр оборони Великої Британії Бен Уоллес назвав повернення військ Сполученого Королівства до Афганістану «малоймовірним» і підтвердив, що 370 британських підданих та працівників дипустанов були вивезені з країни.

11 серпня 2021


У Зеленського прокоментували заяву Резнікова про розміщення в Україні американської ППО

Прессекретар Президента Сергій Никифоров висловив думку, що заяву віцепрем'єр-міністра - міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова про можливість розгортання на території України сил Протиповітряної оборони (ППО) і розміщення американських підрозділів слід трактувати як гіпотетичний варіант у контексті посилення нацбезпеки.

10 серпня 2021

06 серпня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-