Оборона

05 грудня 2019

04 грудня 2019

03 грудня 2019

Зеленський підписав закон про ефективне використання "оборонних" земель

Президент Володимир Зеленський підписав закон про використання земель оборони для розміщення засобів радіотехнічного забезпечення, що належать підрозділам об’єднаної цивільно-військової системи.

02 грудня 2019

Україні потрібно розробити якомога більше сценаріїв реагування на загрози — експерт

Виконавчий директор Міжнародного центру оборони і безпеки (ICDS, Естонія), керівник програми "Стійка Україна" Дмитро Теперик вважає, що в питаннях безпеки України мають бути розроблені адекватні сценарії реагування, в тому числі, на регіональному рівні.

01 грудня 2019

29 листопада 2019

Зеленський звільнив Кривоноса з двох посад

Президент Володимир Зеленський звільнив Сергія Кривоноса з посад голови міжвідомчої робочої групи щодо зміцнення обороноздатності держави і голови міжвідомчої Комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю.

26 листопада 2019

25 листопада 2019

22 листопада 2019

В Укроборонпром приїхала делегація на чолі з ексміністром ВМС США

Нова команда Укроборонпрому зустрілася з представниками групи радників Інституту оборонного аналізу (Institute for Defense Analyses) США та обговорила плани трансформаційного розвитку підприємств-учасників концерну.

21 листопада 2019

В Україні пропонують створити Агентство з розвитку оборонних технологій

Національний інститут стратегічних досліджень та Український інститут безпекових досліджень запропонували Кабінету міністрів та Міністерству оборони України створити Агентство з розвитку оборонних технологій.

15 листопада 2019

До кінця року Рада ухвалить новий закон про оборонні закупівлі — голова комітету

Новий законопроєкт про обороні закупівлі внесений у порядок денний Верховної Ради і до кінця року повинен пройти друге читання. Його ухвалення дозволить у 2020 році провести державні оборонні закупівлі за новим законом.

07 листопада 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-