Оборона

30 вересня 2023


Українські компанії ВПК уклали понад 20 угод з іноземними партнерами - Камишін

Під час першого Форуму оборонних індустрій представники вітчизняного ВПК змогли продемонструвати іноземним партнерам достойний рівень виробництва, що увінчалося укладанням понад 20 спільних угод різного рівня.


Міноборони Естонії: Союзники мають продемонструвати РФ, що вони виграють «війну на виснаження»

Члени Контактної групи з питань оборони України мають продемонструвати РФ, що вони виграють "війну на виснаження", на що зараз перетворилася російська агресія проти України.


Після перемоги українська оборонна промисловість буде повністю інтегрована у НАТО - Кулеба

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба прогнозує, що після війни і перемоги українська оборонна промисловість буде повністю інтегрована в НАТО, а виготовлена українськими та іноземними компаніями зброя буде найбільш конкурентоспроможною у світі.


Передача Україні сучасних оборонних технологій зміцнює НАТО - міноборони Литви

Україна зараз має досвід використання практично всього військового обладнання і техніки країн НАТО, і застосування нових оборонних технологій в Україні зміцнює не лише її саму, а й весь Альянс.


Президент зустрівся з міністром оборони Словаччини - говорили про потреби ЗСУ

Президент України Володимир Зеленський та міністр оборони Словаччини Мартін Скленар під час зустрічі обговорили, зокрема, першочергові потреби ЗСУ та співпрацю у гуманітарному розмінуванні.

29 вересня 2023


Франція хоче продавати зброю Україні та налагодити спільне виробництво - міністр оборони

Франція хоче позиціонувати себе на українському ринку більш глобально: не лише віддавати стару зброю та допомагати з системами протиповітряної оборони, а і заохотити українців розміщувати оборонні замовлення у Франції та налагодити спільне виробництво.

28 вересня 2023

27 вересня 2023

25 вересня 2023

23 вересня 2023

22 вересня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-