Війна з росією

26 травня 2022


Президент про заяви Кіссінджера та NYT: Життя мільйонів українців хочуть обміняти на ілюзію миру

Президент Володимир Зеленський нагадав тим, хто прагне нав’язати Україні необхідність територіальних поступок росії, про невдалі спроби замирити агресора 1938 року, та запевнив, що робить усе, аби світ мав за звичку брати до уваги інтереси України.

25 травня 2022


У Держдепартаменті не вірять заявам росії про «безпечні коридори» в Чорному морі

Держдепартамент США скептично оцінює заяви російської сторони про готовність забезпечити коридори в Чорному морі для вивезення зерна з України взамін на скасування частини санкцій проти неї.


Італія підтримує євроінтеграційні прагнення України – Джапарова

Перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова представила як безпекові, так і економічні переваги від майбутнього членства України в ЄС. Італія підтримує євроінтеграційні аспірації української держави.


росія вже не може активно використовувати «Іскандери» - польський експерт

Переміщення дивізіону ОТРК “Іскандер-М” у Брестську область білорусі не означає його активного використання по території України. Адже росія зараз не має великої кількості ракет до цих комплексів і максимально їх заощаджуватиме.


Візи для росіян: Зеленський дав доручення Шмигалю

Президент Володимир Зеленський підтримав необхідність посилення режиму контролю за в’їздом громадян російської федерації в Україну й доручив Прем’єр-міністру опрацювати питання запровадження віз для росіян.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-