Війна з росією

08 лютого 2023


Посол України обговорила з міністром соцзахисту Естонії допомогу українським громадянам

Посол України Мар’яна Беца та міністр соціального захисту Естонії Сігне Рійсало під час зустрічі обговорили питання допомоги та соціального захисту українців, що опинилися в Естонії через повномасштабне вторгнення рф.


Розвідка Британії проаналізувала ситуацію у дельті Дніпра та на Кінбурнській косі

Після того, як росія відвела свої сили із західного берега Дніпра в листопаді 2022 року, у складній мережі островів і водних шляхів, які утворюють дельту Дніпра, тривали бойові дії та розвідка.


Пелосі - про заяви Байдена щодо України: США залишаються відданими захисту демократії

Впливові представники Демократичної партії в обох палатах Конгресу США назвали «важливою» частину промови президента Байдена під час звернення «Про стан держави», присвячену Україні та її ролі у захисті демократії.


Республіканці в Сенаті закликали Байдена прискорити військову допомогу Україні

Головний республіканець у Комітеті з питань міжнародних відносин Сенату США Джим Ріш розкритикував президента Байдена через зволікання з оборонною допомогою Україні, закликавши його прискорити цей процес, щоб швидше завершити війну.


Ексгубернатор штату Нью-Йорк нагадав американцям, що війна в Україні триває майже рік

Колишній губернатор штату Нью-Йорк Джордж Патакі, який активно надає Україні гумдопомогу  через свій фонд George Pataki Center, нагадав американцям про наближення річниці вторгнення рф у нашу країну.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-