На Сумщині минулої доби через російські удари загинув цивільний, ще двоє постраждали

На Сумщині минулої доби через російські удари загинув цивільний, ще двоє постраждали

Укрінформ
Російські війська за добу здійснили понад 50 обстрілів по 19 населених пунктах Сумської області. Загинув один мирний житель, ще двоє постраждали.

Про це повідомив у Телеграмі начальник Сумської ОВА Олег Григоров, передає Укрінформ.

За його даними, у Краснопільській громаді внаслідок вибуху ворожого безпілотника загинув 59-річний чоловік. Також постраждала 48-річна жінка.

У Хотінській громаді поранень зазнав 65-річний чоловік.

Загалом російські військові понад 50 разів обстріляли 19 населених пунктів у 11 громадах області.

Внаслідок ударів пошкоджені приватні житлові будинки, цивільні автомобілі, магазини, нежитлові приміщення, об’єкти інфраструктури.

З прикордонних громад евакуйовано 6 людей.

Повітряна тривога в області тривала 23 години 31 хвилину.

Читайте також: Армія РФ упродовж доби атакувала газову інфраструктуру на Харківщині та Сумщині

Як повідомляв Укрінформ, у ніч проти 30 травня ворог масовано атакував дронами Шосткинську громаду - пошкоджені 11 багатоповерхівок.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-