МВФ

реклама

25 листопада 2023

14 листопада 2023

11 листопада 2023

10 листопада 2023

08 листопада 2023


Економіка України в 2023 році почала відновлюватися - висновок МВФ

Незважаючи на війну та продовження російських атак на об’єкти критичної інфраструктури, у 2023 році економіка України почала поступово відновлюватися, тож, із допуском певних ризиків, за підсумками року зростання ВВП України може становити від 1 до 3%.

07 листопада 2023

06 листопада 2023


Місія МВФ в Україні розпочинає роботу

Місія Міжнародного валютного фонду 6 листопада розпочинає свою роботу щодо проведення другого перегляду виконання Україною програми Механізм розширеного фінансування.

02 листопада 2023

26 жовтня 2023

25 жовтня 2023

24 жовтня 2023

17 жовтня 2023

16 жовтня 2023


Міжнародні фінустанови домовились узгодити свої системи закупівель в Україні

Банк розвитку Ради Європи (БРРЄ), Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) та Світовий банк домовилися гармонізувати процедури закупівель для інвестування у державний сектор, що фінансуються банками розвитку в Україні.

15 жовтня 2023

13 жовтня 2023


У МВФ оптимістично налаштовані щодо економічного зростання України

Міжнародний валютний фонд очікує, що ВВП України демонструватиме динаміку зростання впродовж найближчих місяців та перевершить прогнози з огляду на зусилля з макроекономічної стабілізації й відновлення економічної діяльності.

12 жовтня 2023


Конфлікт на Близькому Сході «затьмарює горизонт» для світової економіки - глава МВФ

Директор-розпорядниця МВФ Крісталіна Георгієва назвала жахливим новий виток збройного протистояння між Ізраїлем і ХАМАС на Близькому Сході та зазначила, що це створює нові загрози для й так незахищеної світової економіки.


Глава МВФ назвала три важливі досягнення України за програмою Фонду

У процесі підготовки до другого перегляду програми розширеного фінансування (EFF) для України Міжнародний валютний фонд відзначив щонайменше три важливі досягнення України, пов’язаних зі стабілізацією економіки.

11 жовтня 2023


Глава МВФ: Україна відновлюється швидше, ніж ми очікували

Директор-розпорядниця МВФ Крісталіна Георгієва високо оцінила зусилля уряду України у сфері управління економікою в умовах війни та відзначила, що економічне відновлення відбувається швидше, ніж прогнозували у фонді.


На щорічних зборах Світового банку та МВФ Україна й IFС обговорили спільні проєкти

Українська делегація на щорічних зборах Світового банку та МВФ у Марокко провела зустріч із президентом Міжнародної фінансової корпорації IFC Махтаром Діопом та її регіональним віцепрезидентом у Європі, Латинській Америці й Карибському регіоні Альфонсо Гарсія Мора.


Україна підходить до другого перегляду програми розширеного фінансування МВФ - Пишний

Україна на порозі другого перегляду програми розширеного фінансування Фонду, тому ключовий фокус уваги на тому, що зроблено для його проходження та на загальному прогресі упродовж року.

10 жовтня 2023


Пишний розповів про переговори з керівництвом МВФ і спростував фейк про відставку

Українська делегація провела низку двосторонніх зустрічей у межах Щорічних зборів МВФ і Світового банку у Марракеші; є спільне розуміння викликів, насамперед - це збереження сталого фінансування для України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-