МВФ

26 березня 2023

25 березня 2023

23 березня 2023

22 березня 2023


Програма розширеного фінансування для України від МВФ розрахована на чотири роки — Мінфін

Представники МВФ і української влади досягли згоди на робочому рівні щодо 48-місячної програми розширеного фінансування (EFF) для України у розмірі 15,6 млрд дол. Програма EFF включає два етапи.

18 березня 2023


МВФ схвалив зміну правил, що відкриває шлях до нової кредитної програми для України

Міжнародний валютний фонд повідомив, що його виконавча рада в п’ятницю, 17 березня, схвалила зміни в правилах, які дозволять МВФ затверджувати нові кредитні програми для країн, які стикаються з «виключно високою невизначеністю» — крок, який, як очікується, прокладе шлях до нової кредитної програми для України.

16 березня 2023

15 березня 2023


У МВФ розраховують за кілька днів домовитися щодо нової програми для України

Після продуктивної спільної роботи представників Міжнародного валютного фонду і уряду України у Варшаві керівництво Фонду очікує, що обговорення нової програми для української сторони можна буде завершити вже ближчими днями.

13 березня 2023

11 березня 2023

08 березня 2023


У Нацбанку розраховують на чотирирічну програму з МВФ

Україна спільно з місією Міжнародного валютного фонду розпочала дискусії стосовно програми розширеного фінансування для України; регулятор очікує, що програма буде чітко структурована на два етапи – воєнний та повоєнний – і триватиме чотири роки.

07 березня 2023


Шмигаль обговорив з очільником Європейського департаменту МВФ започаткування нової програми

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль напередодні початку роботи переговорної місії Міжнародного валютного фонду обговорив з директором Європейського департаменту Фонду Альфредом Каммером започаткування нової довгострокової програми для України.

02 березня 2023

01 березня 2023

25 лютого 2023


Шмигаль розповів про макрофінансову допомогу Україні від партнерів

ЄС анонсував макрофінансовоу допомогу Україні в розмірі $18 мільярдів, також до вересня США нададуть нашій державі до $10 мільярдів. Окрім цього існує низка домовленостей про допомогу з іншими країнами.

23 лютого 2023

22 лютого 2023


Побачили контрастність життя українців та відчули реальність: Пишний про перший візит МВФ до Нацбанку

Під час першого візиту директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Крісталіни Георгієвої до Національного банку України члени делегації МВФ мали змогу на прикладі роботи регулятора побачити усю контрастність життя українців та відчути реальність.

21 лютого 2023


Глава МВФ підтвердила непохитну підтримку України

Директор-розпорядник МВФ Крісталіна Георгієва високо оцінила стійкість української економіки в умовах повномасштабного російського вторгнення та запевнила у твердій підтримці України з боку Фонду в подальшому.

20 лютого 2023


Глава МВФ високо оцінила діяльність інституцій в Україні в умовах війни

Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва високо оцінила діяльність Української держави та всіх інституцій, які продовжують роботу попри повномасштабне російське вторгнення.


Шмигаль: Розраховуємо на старт нової програми з МВФ у понад $15 мільярдів

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль провів у Києві зустріч із очільницею Міжнародного валютного фонду Крісталіною Георгієвою та командою МВФ і повідомив, що в Україні розраховують на старт нової програми обсягом понад 15 млрд доларів.


Зеленський зустрівся з директором МВФ

Президент Володимир Зеленський зустрівся у Києві з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крісталіною Георгієвою та подякував за підтримку України з перших днів повномасштабного вторгнення росії.

17 лютого 2023

16 лютого 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-