
Венеційська комісія ініціює припинення права росії на представництво
Венеційська Комісія ініціює припинення права росії на представництво у комісії.
09 березня 2022
Венеційська Комісія ініціює припинення права росії на представництво у комісії.
01 березня 2022
Венеційська комісія підтримувала і буде підтримувати Україну. Як передає Укрінформ, про це йдеться у заяві президента Венеційської комісії Клер Базі-Малорі.
10 лютого 2022
Венеційська комісія надала позитивний висновок щодо законопроєкту "Про місцевий референдум" (№5512).
31 грудня 2021
Європейська комісія за демократію через право (Венеційська комісія) засудила рішення Верховного суду РФ щодо ліквідації міжнародного товариства «Меморіал», внесеного в країні до реєстру «іноагентів».
13 грудня 2021
Венеційська комісія планує оприлюднити попередній висновок щодо законопроєкту № 5512 "Про місцевий референдум" 28 січня 2022 року.
11 грудня 2021
На 129-му пленарному засіданні Венеційської Комісії в суботу, 11 грудня, заступника голови Конституційного суду Сергія Головатого обрано членом Бюро Комісії, яке є її головним керівним органом.
10 грудня 2021
Європейська комісія за демократію через право (Венеційська комісія) на 129-й пленарній сесії обрала нового президента - Клер Базі-Малорі.
08 грудня 2021
Європейська комісія «За демократію через право» (Венеційська комісія) розгляне питання про надання висновку щодо закону про деолігархізацію на пленарній сесії, яка відбудеться у другій половині січня 2022 року.
02 грудня 2021
Експертний висновок Європейської комісії за демократію через право (Венеційської комісії) щодо ухваленого в Україні закону про олігархів очікується 10-11 грудня.
25 жовтня 2021
Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук направив законопроєкт № 5512 «Про місцевий референдум» до Венеційської комісії.
19 жовтня 2021
Венеційська комісія опублікувала висновок щодо урядового законопроєкту «Про основи державної політики перехідного періоду» на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей, а також Автономної Республіки Крим і міста Севастополя.
17 жовтня 2021
Венеційська комісія має розглянути закон про деолігархізацію після підписання цього документа Президентом України.
30 вересня 2021
Експерти Венеційскої комісії відвідали Київ для вивчення положень законопроєкту про "Про основи державної політики перехідного періоду".
Закон “Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)” (№5599) буде повторно направлено до Венеційської комісії після підписання Президентом Володимиром Зеленським.
29 вересня 2021
Голова Венеційської комісії Джанні Букіккіо наголосив на терміновій необхідності створити в Україні Етичну раду при Вищій раді правосуддя.
25 вересня 2021
Розмова між главою Венеційської комісії Джанні Букіккіо та Президентом Володимиром Зеленським показала, що гра олігархічних структур і опонентів судової реформи повністю провалилася.
24 вересня 2021
З ініціативи голови Європейської комісії «За демократію через право» (Венеційська комісія) Джанні Букіккіо відбулася його телефонна розмова з Президентом України Володимиром Зеленським.
21 вересня 2021
Урядовий проєкт закону «Про засади державної політики перехідного періоду» передбачає розбудову миру через безпечну реінтеграцію.
17 вересня 2021
Міністр юстиції переконаний, що законопроєкт про олігархів треба ухвалювати в цілому - і вже після цього враховувати висновки Венеційської комісії.
Голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія вважає, що не було сенсу направляти законопроєкт про деолігархізацію до Венеційської комісії, бо його чинна редакція може суттєво змінитися під час розгляду у другому читанні.
16 вересня 2021
Венеційська комісія надасть оцінку законопроєкту Президента України Володимира Зеленського про деолігархізацію.
13 вересня 2021
Регламент Верховної Ради не забороняє народним депутатам розглядати законопроєкт №5599 "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)", направлений до Венеційської комісії, без її висновків.
11 вересня 2021
Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков вважає правильним рішення направити законопроєкт про олігархів до Венеційської комісії.
10 вересня 2021
Чотири опозиційні фракції звернулися до Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з пропозицією направити законопроєкт "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)" на розгляд Венеційської комісії.
03 вересня 2021
Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова просить Голову парламенту Дмитра Разумкова направити законопроєкт про олігархів на перевірку до Венеційської комісії.
07 серпня 2021
Делегація Венеційської комісії у вересні відвідає Україну, щоб обговорити законопроєкт "Про засади державної політики перехідного періоду".
09 липня 2021
Законопроєкт про перехідний період на тимчасово окупованих територіях направлений до Європейської комісії «За демократію через право» (Венеційської комісії) для отримання експертного висновку.
28 червня 2021
Ухвалення законів про відновлення роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів і оновлення складу Вищої ради правосуддя дозволить розпочати глибинні зміни в судовій системі.
15 червня 2021
Україна не зверталася до Венеційської комісії щодо законопроєкту про деолігархізацію, бо «довелось би чекати приблизно пів року на висновок».
07 червня 2021
Президент Володимир Зеленський провів зустріч із головою Венеційської комісії Джанні Букіккіо та відзначив високий рівень співпраці та консультативну допомогу з боку комісії у впровадженні ключових реформ в Україні.