Венеціанська комісія

22 листопада 2018

24 вересня 2018

14 липня 2018

Венеціанська комісія: В Румунії підриваються основи незалежного правосуддя

Експерти Європейської комісії за демократію через право (Венеціанська комісія) вважають, що ухвалені парламентом Румунії законодавчі поправки можуть підірвати основи незалежності правової системи.

07 червня 2018

Антикорупційний суд: Петренко заявляє, що повноваження міжнародних експертів погоджені

Міністр юстиції наголошує, що погоджені з МВФ та Венеціанською комісією положення законопроекту про Вищий антикорупційний суд надають вирішальне право голосу міжнародним експертам у доборі антикорупційних суддів.

01 червня 2018

Букіккіо просить Громадську раду доброчесності зняти бойкот кваліфікації суддів

Голова Венеціанської комісії Джанні Букіккіо закликає Громадську раду доброчесності відновити участь у кваліфікаційному оцінюванні суддів України, яке зараз проводить Вища кваліфікаційна комісія суддів.

29 травня 2018

21 травня 2018

18 травня 2018

Антикорупційний суд: Парубій сподівається на компроміс із МВФ та Венеційською комісією

Спікер ВР сподівається, що до 21 травня вдасться знайти компроміс з Міжнародним валютним фондом та Венеційською комісією щодо дискусійних положень законопроекту "Про Вищий антикорупційний суд".

02 травня 2018

19 квітня 2018

Парубій просить у "венеціанки" ще однієї оцінки законопроекту про Антикорупційний суд

Голова ВР України Андрій Парубій запросив секретаря Європейської комісії «За демократію через право» Томаса Маркерта долучитися до обговорення законопроектів "Про Вищий антикорупційний суд" та "Про національну безпеку".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-