Венеційська комісія

30 вересня 2021


Закон про олігархів повторно направлять до Венеційської комісії – Разумков

Закон “Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)” (№5599) буде повторно направлено до Венеційської комісії після підписання Президентом Володимиром Зеленським.

29 вересня 2021

25 вересня 2021


Гра олігархічних структур і опонентів судової реформи повністю провалилася - Подоляк

Розмова між главою Венеційської комісії Джанні Букіккіо та Президентом Володимиром Зеленським показала, що гра олігархічних структур і опонентів судової реформи повністю провалилася.

24 вересня 2021

21 вересня 2021

17 вересня 2021


Арахамія вважає, що не було сенсу направляти законопроєкт про олігархів до Венеційської комісії

Голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія вважає, що не було сенсу направляти законопроєкт про деолігархізацію до Венеційської комісії, бо його чинна редакція може суттєво змінитися під час розгляду у другому читанні.

16 вересня 2021

13 вересня 2021


Депутати можуть розглядати законопроєкт про олігархів без висновку Венеційської комісії — Разумков

Регламент Верховної Ради не забороняє народним депутатам розглядати законопроєкт №5599 "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)", направлений до Венеційської комісії, без її висновків.

11 вересня 2021

10 вересня 2021


Чотири фракції вимагають направити законопроєкт про олігархів до Венеційської комісії

Чотири опозиційні фракції звернулися до Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з пропозицією направити законопроєкт "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)" на розгляд Венеційської комісії.

03 вересня 2021


Денісова просить направити законопроєкт про олігархів до Венеційської комісії — джерела

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова просить Голову парламенту Дмитра Разумкова направити законопроєкт про олігархів на перевірку до Венеційської комісії.

07 серпня 2021

09 липня 2021


Законопроєкт про перехідний період в ОРДЛО направили до Венеційської комісії - Резніков

Законопроєкт про перехідний період на тимчасово окупованих територіях направлений до Європейської комісії «За демократію через право» (Венеційської комісії) для отримання експертного висновку.

28 червня 2021

07 червня 2021


Зеленський розповів голові Венеційської комісії про судову реформу

Президент Володимир Зеленський провів зустріч із головою Венеційської комісії Джанні Букіккіо та відзначив високий рівень співпраці та консультативну допомогу з боку комісії у впровадженні ключових реформ в Україні.

21 травня 2021


Посли ЄС і США радять Україні активніше залучати незалежних експертів до судової реформи

Тимчасова повірена у справах США Крістіна Квін та глава Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас обговорили з Головою Верховної Ради Дмитром Разумковим та заступником керівника Офісу Президента Андрієм Смирновим перебіг судової реформи.

05 травня 2021


Венеціанська комісія надала терміновий висновок щодо законопроєкту Зеленського про ВРП

У Венеціанській комісії надали висновок щодо законопроекту президента України: наголошується, що міжнародні експерти мають брати участь у відборі членів Вищої ради правосуддя, а під час ухвалення рішення щодо призначення його мають підтримати щонайменше двоє міжнародних експертів.

16 квітня 2021

06 квітня 2021

29 березня 2021


Венеційська комісія розгляне термінове звернення України про обрання Вищої ради правосуддя

Україна внесла до Венеційської комісії терміновий запит на отримання висновку щодо відповідності міжнародним стандартам проєкту закону про внесення змін до деяких законів України щодо порядку обрання (призначення) на посади членів Вищої ради правосуддя та діяльності дисциплінарних інспекторів ВРП (№ 5068).

23 березня 2021


Венеційська комісія не побачила логіки в конституційному «обнуленні» Путіна

У Венеційській комісії вказали, що виключення (обнулення – ред.) попередніх термінів перебування при владі чинного і попередніх президентів РФ суперечить логіці ухвалених конституційних змін щодо обмеження строку президента до двох термінів.


Венеційська комісія підтримує залучення міжнародних фахівців до відбору суддів КСУ – експерт

Венеційська комісія у своїх висновках про конституційну процедуру особливо вказала на необхідність допуску міжнародних експертів до процесу призначення суддів Конституційного Суду України.

22 березня 2021


Реформа Конституційного суду: Венеційська комісія прокоментувала законопроєкт

Венеційська комісія позитивно оцінює положення проєкту закону України про конституційну процедуру, що має забезпечити прогрес у процесі реформування Конституційного Суду та відновлення довіри до конституційного судочинства в Україні.

03 березня 2021


Венеційська комісія продовжує надавати допомогу Україні у реформі КСУ – Букіккіо

Президент України Володимир Зеленський ухвалив правильне рішення, відкликавши свій законопроєкт про відновлення довіри до конституційного судочинства. Венеційська комісія продовжує надавати допомогу Україні у цій сфері.

02 лютого 2021

28 січня 2021

26 січня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-