Рау

01 січня 2023

02 грудня 2022

30 листопада 2022


Кулеба зустрівся у Бухаресті із главою МЗС Польщі — говорили про посилення України

Міністри закордонних справ України і Польщі Дмитро Кулеба і Збігнєв Рау під час зустрічі на полях засідання Ради міністрів країн НАТО в Бухаресті обговорили подальше посилення України впродовж зими.

04 жовтня 2022


росія має виплатити Україні воєнні репарації – Рау

Війна росії проти України має завершитися відновленням територіальної цілісності України. росія має виплатити Україні воєнні репарації, а російських воєнні злочинці мають бути притягнути до відповідальності.

26 вересня 2022

19 вересня 2022


Керівництво ОБСЄ закликає негайно звільнити спостерігачів у Луганську

Чинний голова ОБСЄ, глава МЗС Польщі Збігнєв Рау та генсекретарка ОБСЄ Гельґа Марія Шмід засудили винесений в окупованому Луганську «судовий вирок» двом національним членам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ та закликали до негайного звільнення захоплених членів СММ.

01 вересня 2022

29 серпня 2022

24 серпня 2022

03 серпня 2022

02 серпня 2022


Зеленський обговорив зі Столтенбергом та Рау теракт в Оленівці

Президент України Володимир Зеленський у розмовах з Генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом та головою ОБСЄ Збігнєвом Рау питання українських військовополонених, а також теракт в Оленівці та необхідність визнання росії державою-терористом.


Шмигаль запропонував Рау організувати зустріч «Люблінського трикутника»

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час зустрічі з міністром закордонних справ Польщі Збігнєвом Рау запропонував йому організувати найближчим часом зустріч у форматі «Люблінського трикутника».


ОБСЄ буде присутньою в Україні і без російської згоди – Рау

Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) запускає велику програму для України з метою її підтримки у подоланні пов’язаних із війною викликів. Ця програма втілюватиметься й без згоди рф як держави-учасниці організації, де діє принцип консенсусу.


Міністр закордонних справ Польщі та генсек ОБСЄ відвідали Бучу

Чинний голова ОБСЄ, міністр закордонних справ Польщі Збігнєв Рау та генеральна секретарка ОБСЄ Гельґа Шмід у рамках свого візиту до України у вівторок відвідали Бучу, де були скоєні воєнні злочини з боку російських військ.

21 липня 2022

02 липня 2022

01 липня 2022


Рау подякував Кулебі за швидку реакцію на слова посла України в Німеччині

Глава МЗС Польщі Збігнєв Рау подякував своєму українському колезі Дмитру Кулебі за швидку реакцію на слова посла України в Німеччині Андрія Мельника, що стосуються складної українсько-польської історії.

24 травня 2022


Спроби врятувати росії обличчя є зрадою європейських цінностей – МЗС Польщі

Спроби деяких країн «врятувати обличчя» росії у війні проти України є відкиданням європейських цінностей. Очікування на зміну політики росії після досягнення перемир’я в Україні загрожує безпеці Європи.

15 березня 2022

06 березня 2022

18 лютого 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-