ОРДЛО

03 квітня 2020

Окупанти збільшують кількість вогневих позицій у населених пунктах

Російські найманці на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях встановлюють нові вогневі позиції та мінують місцевість серед приватних земельних ділянок цивільного населення.

31 березня 2020

30 березня 2020

27 березня 2020

Євросоюз вимагає розслідувати злочини проти людяності в ОРДЛО

Європейський Союз засуджує злочини проти людяності, що вчиняються в тимчасово не підконтрольних уряду України окремих районах Луганської та Донецької областей, та закликає до негайного та широкого їх розслідування.

“Консультативна рада” з ОРДЛО дасть Путіну уникнути відповідальності за війну в Україні – Зеркаль

Створення так званої Консультативної ради в рамках політичної підгрупи Тристоронньої контактної групи легалізує російських маріонеток в ОРДЛО і дасть змогу президенту РФ Володимиру Путіну уникнути відповідальності за розв’язування війни в Україні.

26 березня 2020

25 березня 2020

24 березня 2020

"Консультативна рада" з ОРДЛО викличе суспільний конфлікт в Україні – Клімкін

Ексміністр закордонних справ Павло Клімкін вважає, що згода на створення так званої консультативної ради в рамках політичної підгрупи Тристоронньої контактної групи може стати точкою невідворотного суспільного конфлікту.

Бойовики не пустили ОБСЄ на окуповані території та затримали їх – звіт

Бойовики російських збройних формувань на Донбасі у понеділок, 23 березня, знову не пропустили патрулі Місії ОБСЄ до окупованих районів, а в Донецькій області вперше затримали команду СММ при перетині до підконтрольних урядові районів.

23 березня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-