В Іспанії від COVID-19 щепили вже майже 5 мільйонів осіб

В Іспанії від COVID-19 щепили вже майже 5 мільйонів осіб

Укрінформ
Міністр охорони здоров'я Іспанії заявила в понеділок, що іспанська влада розраховує досягти протягом доби показника у 5 мільйонів людей, повністю вакцинованих від коронавірусу.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє ABC News.

Міністр охорони здоров'я Кароліна Даріас повідомила журналістам, що центри вакцинації працюють сім днів на тиждень, і до першого тижня червня близько 10 мільйонів осіб будуть повністю щеплені.

Міністр сказала, що Іспанія прямує до своєї мети - вакцинувати до кінця літа 70% дорослого населення, або близько 33 мільйонів осіб.

Водночас Даріас закликала до продовження обережності. Вона сказала, що рівень захворюваності на COVID-19 в Іспанії на 100 тисяч осіб протягом 14 днів становить 229, але сильно варіюється між регіонами: у деяких він є нижчим за 70, в той час як інші перебувають у діапазоні 400-500.

Читайте також: У Німеччині «паспорт вакцинації» може з'явитися вже до кінця червня

Загалом же від початку пандемії в Іспанії підтверджено 3 524 077 випадків коронавірусу, зокрема 78 216 летальних.

Як відомо, 3 травня Єврокомісія запропонувала державам-членам ЄС послаблити поточні існуючі обмеження на в’їзд до ЄС для поїздок несуттєвого характеру, передусім йдеться про туризм, беручи до уваги прогрес в кампаніях вакцинації і розвиток епідеміологічної ситуації у всьому світі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-