Коронавірус

17 травня 2021


Іспанія відправляє літак до Непалу, щоб вивезти своїх громадян

Іспанія посилає літак до Непалу, щоб вивезти звідти близько 40 альпіністів, гуманітарних працівників та інших осіб, які опинилися заблоковані в цій країні через обмеження авіасполучення на тлі загострення ситуації з коронавірусом.


«Карантинні» 8 тисяч виплатили за третиною заявок від ФОПів – нарада у Зеленського

Виплати державної допомоги в розмірі 8 тисяч гривень ФОПам і працівникам малих підприємств, діяльність яких постраждала від запровадження карантинних обмежень у квітні, здійснені за третиною заявок із загальних 360 тисяч.


Зростання цін на нафту стримує посилення пандемії в Азії

Ціни на нафту незначно підвищилися в понеділок, 17 травня, після того, як перезапуск продуктопроводу Colonial в США послабив побоювання з приводу стабільності поставок палива, проте зростання цін стримують введені в Азії карантинні обмеження.


Глава ЮНІСЕФ закликала G7 пожертвувати запасами вакцин для подолання дефіциту

Глава Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Генрієтта Фор закликала країни «Великої сімки» (G7) пожертвувати поставками для схеми спільного використання вакцин COVAX задля подолання серйозного дефіциту, спричиненого порушенням експорту індійських вакцин.

16 травня 2021

15 травня 2021


Білорусь з 1 червня вводить плату за виїзд в Україну, Польщу та Литву

У Білорусі обласна рада депутатів Гомельської області, що межує з Україною, з 1 червня вводить місцевий збір за перетин кордону на виїзд транспортом. Аналогічне рішення ухвалили і в Гродненській області, що на кордоні з Литвою і Польщею.

14 травня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-