Технології - Останні новини

30 вересня 2020


Facebook синхронізує дані — користувачі Instagram зможуть дзвонити друзям у FB

Компанія Facebook оголосила про початок тестування Центру облікових записів – єдиного інструменту, за допомогою якого користувачі зможуть синхронізувати профілі в Фейсбук, Інстаграм та Фейсбук Месенджер і одночасно публікувати контент.


SpaceX знову перенесла запуск четвертого супутника американських ВПС

Компанія SpaceX Ілона Маска перенесла на суботу, 3 жовтня, запуск на орбіту ракету-носія Falcon 9 із четвертим супутником системи глобального позиціонування третього покоління GPS III Space Vehicle 04, чиїм оператором є ВПС США.

29 вересня 2020


SpaceX перенесла запуск четвертого супутника американських ВПС

Компанія SpaceX Ілона Маска через погані погодні умови перенесла на середу запуск на орбіту ракету-носія Falcon 9 із четвертим супутником системи глобального позиціонування третього покоління GPS III Space Vehicle 04, чиїм оператором є ВПС США.

28 вересня 2020


Amazon представила домашнього дрона-охоронця

Компанія Amazon представила літаючу камеру-дрона Ring Always Home Cam, яка, на відміну від інших камер відеоспостереження, патрулює дім під час польоту та знімає відео у режимі реального часу.


NASA через COVID-19 відклало місію на супутник Сатурна

Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору США (NASA) оголосило про перенесення місії Dragonfly із запуску безпілотника на найбільший супутник Сатурна Титан на рік через зміни у бюджеті.


Київстар встановив 157 нових базових станцій для 4G

Український оператор телекомунікацій “Київстар” встановив 157 нових базових станцій для 4G, завдяки яким доступ до швидкісного мобільного інтернету за технологією LTE отримали ще 432 населених пункти в 17 областях країни.

27 вересня 2020


BMW заплатить $18 мільйонів штрафу в США за маніпуляції з показниками продажів

Німецький автовиробник BMW Group сплатить штраф у розмірі $18 мільйонів Комісії з цінних паперів та бірж (SEC) США через публікацію компанією оманливих даних щодо обсягу продажів автомобілів на території Сполучених Штатів.

26 вересня 2020

25 вересня 2020


На конференції Huawei Connect-2020 обговорюють нові ІТ-технології у промисловості

Конференція Huawei Connect 2020, що проходить у Шанхаї, має на меті створення нової цінності через взаємодію у різних сферах інформаційно-комунікаційних технологій, зокрема їх впровадження у промисловості.

24 вересня 2020

23 вересня 2020

22 вересня 2020


Астрономи знайшли "Пі-планету"

Дослідники з Массачусетського технологічного інституту виявили нову планету K2-315b, що обертається навколо своєї зірки за 3,14 днів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
}