Технології - Останні новини

19 січня 2019

Уряд США готує проти компанії Facebook рекордний штраф - WP

Федеральна комісія з питань торгівлі США приймає рішення щодо накладення на компанію Facebook рекордно високого штрафу через порушення нею умов конфіденційності користувачів та передачі особистих даних компанії Cambridge Analytica під час виборів у США.

18 січня 2019

У Facebook розповіли, як протистоятимуть втручанню у вибори в світі

Facebook вдається до нової політики підвищення прозорості і підзвітності розміщення реклами у країнах, які входять до виборчого циклу: соцмережа докладає зусиль для зменшення кількості фейкових сторінок і розповсюдження дезінформації.

17 січня 2019

Китайська бавовна не пережила місячної ночі

Паростки бавовни, які проросли на борту китайського космічного апарата Chang'e на зворотньому боці Місяця, загинули в результаті приходу місячної ночі з температурою до -170 градусів за Цельсієм.

Facebook видалив 512 пропагандистських сторінок росіян

Глава відділу кібербезпеки Facebook Натаніель Глейхер заявив, що компанія Facebook видалила зі своєї соціальної мережі, а також з Instagram 512 сторінок і акаунтів, які пов'язані з Росією і використовувалися в цілях пропаганди.

Поліція США підозрює Huawei у крадіжці технологій — Bloomberg

Правоохоронні органи в американському місті Сіетл проводять розслідування щодо китайської компанії Huawei Technologies Co. через її ймовірне викрадення комерційної таємниці в американських компаній-партнерів, зокрема T-Mobile US Inc.

16 січня 2019

Провайдери нагадають користувачам про правила безпеки в кіберпросторі

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації (НКРЗІ), надала рекомендацію операторам, провайдерам телекомунікацій поширити серед користувачів інтернету в Україні нагадування про правила безпеки в кіберпросторі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-