Росія - перша в світовому рейтингу кіберзлочинності

Росія - перша в світовому рейтингу кіберзлочинності

Дослідження
Укрінформ
Перший в історії світовий рейтинг кіберзлочинності, створений у рамках дослідження Оксфордського університету та Університету Нового Південного Вельсу, очолила Росія.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сайті Оксфордського університету.

Науковці зазначають, що загроза кіберзлочинності нерівномірно розподілена по всьому світу. Так, найпершою у рейтингу кіберзлочинності стала Росія (58,39 бала), за нею із великим відривом йдуть Україна (36,44 бала), Китай (27,86 бала), США (25,01 бала), Нігерія (21,28 бала) та Румунія (14,83 бала). Велика Британія посіла восьме місце у списку із 9,01 балами.

В Оксфордському університеті зауважили, що російські кіберзлочинці вважаються найпрофесійнішими та технічно найбільш кваліфікованими у світі, і що їхні злочини мають найбільший вплив.

Світовий рейтинг кіберзлочинності (World Cybercrime Index) був розроблений авторами із Оксфордського університету та Університету Нового Південного Вельсу і є результатом трьох років інтенсивних досліджень.

Читайте також: У Чехії заявили про спроби Росії паралізувати європейську залізничну мережу

Дані, які лежать в основі рейтингу, були зібрані шляхом опитування провідних експертів із кіберзлочинності з усього світу. Учасників просили розглянути п’ять основних категорій кіберзлочинності та назвати країни, які вони вважають найбільш значними джерелами кожного із видів злочинності. Після цього учасники опитування оцінили кожну країну відповідно до впливу, професіоналізму та технічних навичок кіберзлочинців.

Як повідомляв Укрінформ, 26 січня офіційний сайт президента Грузії Саломе Зарубішвілі зазнав кібератаки з боку групи російських хакерів.

Фото: Sociology.ox.ac.uk

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-