Росія

17 січня 2019

Депортованих з Таїланду Рибку і Леслі затримали у Москві - ЗМІ

У російському аеропорту Шереметьєво затримали «модель» Анастасію Вашукевич (Настя Рибка) і «тренера з особистісного розвитку» Олександра Кирилова (Алекс Леслі), які були депортовані до Росії з Таїланду разом із кількома супутниками.

Ішингер пропонує Росії відновити довіру шляхом вирішення хоча б одного конфлікту

Голова Мюнхенської конференції з безпеки Вольфганг Ішингер вважає, що кроком на шляху до нормалізації відносин між Заходом і Росією було би спільне вирішення хоча би одного локального конфлікту.

«Інформаційний спротив» назвав ТОП-3 свіжих російських фейків про ЗСУ

Група «Інформаційний спротив» викрила три свіжих фейки про Збройні сили України на Донбасі, за допомогою яких російські пропагандисти намагаються дискредитувати військово-політичне керівництво України, а також командний склад ЗСУ і ООС.

Facebook видалив 512 пропагандистських сторінок росіян

Глава відділу кібербезпеки Facebook Натаніель Глейхер заявив, що компанія Facebook видалила зі своєї соціальної мережі, а також з Instagram 512 сторінок і акаунтів, які пов'язані з Росією і використовувалися в цілях пропаганди.

Росія не направлятиме делегацію у ПАРЄ цьогоріч

У Російській Державній думі одноголосно вирішили не направляти делегацію Росії в Парламентську асамблею Ради Європи (ПАРЄ), що зафіксовано у заяві «Про ситуацію навколо російської участі в Парламентській асамблеї Ради Європи».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-