Росія

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

22 червня 2024


Зближення Росії з КНДР створює небезпеку для всього регіону - представник ЄС

Військове зближення між Росією і КНДР, про яке вкотре засвідчив візит Путіна до Пхеньяна, створює небезпеку для країн регіону, оскільки в обмін на корейські снаряди для війни в Україні Кремль може передавати Північній Кореї ракетні та ядерні технології.

21 червня 2024


Гутерреш нагадав Росії, що будь-які угоди з КНДР мають відповідати санкціям Радбезу ООН

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш наголошує, що будь-які домовленості між Росією та Північною Кореєю мають відповідати санкційному режиму щодо Пхеньяна, запровадженому Радою безпеки ООН.


Французькі дипломати стали мішенню хакерських атак РФ

Група хакерів, пов'язана з російською зовнішньою розвідкою, проводила багаторічну, ретельно сплановану кампанію, спрямовану проти французьких дипломатів та посольств, яка поставила під загрозу французькі та європейські зовнішньополітичні інтереси.


Повернення ЗАЕС і запуск 2-3 реакторів суттєво змінили б ситуацію в енергетиці - експерт

Незважаючи на оголошену іноземну підтримку в $1 мільярд, для відновлення української енергетики знадобляться роки. Суттєво змінити ситуацію могли б повернення ЗАЕС і запуск у роботу 2-3 реакторів.


Військовий союз Путіна та Кім Чен Ина: чим він небезпечний для України?

Перестороги та несміливі кроки західних країн щодо підтримки України дали змогу Москві легалізувати незаконні дії та порушення міжнародного права, створюючи для цього власну паралельну «правову основу»


У США представили законопроєкт про визнання Росії державою-спонсоркою тероризму

Підписання угоди про партнерство між РФ та КНДР та поглиблення військової співпраці між двома авторитарними країнами має стати остаточним поштовхом для ухвалення у Конгресі США рішення про визнання РФ державою-спонсоркою тероризму.


В ООН мають точну інформацію про катування полонених України у РФ - голова Моніторингової місії

У Раді ООН з прав людини країнам доповідають про звіти Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні (ММПЛУ), в яких документуються катування і жорстоке поводження з українськими полоненими в Росії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-