росія

07 лютого 2023

06 лютого 2023

05 лютого 2023


США попередили Туреччину про наслідки у разі допомоги росії обійти західні санкції – Reuters

Сполучені Штати попередили Туреччину про негативні наслідки в разі експорту до росії, в порушення санкцій, хімічних реактивів, напівпровідникової та іншої продукції, яка може бути використана москвою у війні проти України.

04 лютого 2023


Китай постачає росії військові технології в обхід санкцій – WSJ

Китайські державні оборонні компанії постачають навігаційне обладнання, технології подавлення радіосигналів, деталі для винищувачів та інші товари подвійного призначення російським підсанкційним компаніям, сприяючи тим самим подальшій війні рф проти України. 


Україна розірвала угоду з росією про дослідження космосу

Кабінет Міністрів на засіданні в суботу ухвалив рішення, яким припинив дію угоди з урядом росії про співробітництво в сфері дослідження і використання космічного простору в мирних цілях, яка була підписана 1996 року.

03 лютого 2023


Представники австрійської Партії свободи працювали в інтересах кремля - ЗМІ

Провідний австрійський журнал Profil опублікував журналістське розслідування про те, як представники правопопулістської Австрійської партії свободи (FPÖ) працювали в інтересах росії через кремлівського медіатехнолога Саргіса Мірзахоняна.


Польща створить коаліцію для бойкоту Олімпіади, якщо туди поїдуть росіяни і білоруси

У випадку відмови МОК змінювати позицію щодо можливого допуску росіян та білорусів до участі в Олімпіаді Польща активізує роботу зі створення широкої коаліції країн, без участі яких Олімпійські ігри не матимуть жодного спортивного сенсу.


В НАТО закликали росію повернутися до виконання договору щодо контролю над ядерною зброєю

Північноатлантична Рада прийняла сьогодні заяву, в якій закликала росію повернутися до виконання умов Нового договору START (СНО-3 – Договір про обмеження стратегічних наступальних озброєнь), що залишається важливим інструментом міжнародної безпеки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-