Росія

26 травня 2019

25 травня 2019

Клімкін назвав "млявою і беззубою" заяву МЗС РФ про рішення морського трибуналу

Глава МЗС України Павло Клімкін назвав "млявою та беззубою" заяву МЗС РФ щодо рішення Міжнародного трибуналу, яке вимагає від Москви негайно звільнити усіх полонених українських моряків та повернути захоплені кораблі.

Україна надіслала Росії ноту через "вояж" голови Держдуми в окупований Крим

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест та надіслало до МЗС РФ ноту протесту у зв’язку із неузгодженим з Україною візитом голови Держдуми Росії В'ячеслава Володіна до окупованого Криму.

Повернення моряків може стати сигналом про готовність РФ до діалогу - Зеленський

Виконання РФ наказу Міжнародного трибуналу про звільнення захоплених українських моряків може стати першим сигналом з боку російського керівництва про реальну готовність до припинення конфлікту з Україною.

Рідні моряків не вірять, що Росія виконає рішення морського трибуналу - Spiegel

Рідні утримуваних Росією 24 українських моряків чекають на рішення морського трибуналу ООН, куди звернулася Україна, подавши позов проти РФ, однак розуміють, що навіть у разі позитивного рішення чекати вже завтра близьких додому навряд чи варто.

У Конгресі США хочуть переконатися, що Зеленський буде партнером Америки, а не Росії

Росія становить загрозу для України, всього регіону і безпосередньо для США, тому у Конгресі хотіли би бути переконаними, що новий президент України розвиватиме партнерські стосунки з Вашингтоном.

24 травня 2019

Штрахе подав позов через відео з "племінницею російського олігарха на Ібіці"

Колишній віце-канцлер Австрії Гайнц-Крістіан Штрахе в п'ятницю заявив, що подав заяву до прокуратури Відня на трьох осіб, ймовірно причетних до створення скандального відеозапису за його участю.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-