Росія

31 травня 2020

30 травня 2020


Ясько порушуватиме питання захисту прав корінних народів РФ під час заходів у ПАРЄ

Керівник Постійної делегації Верховної Ради у Парламентській асамблеї Ради Європи, народний депутат від фракції "Слуга народу" Єлизавета Ясько обіцяє порушувати питання захисту корінних народів Російської Федерації у ПАРЄ та на зустрічах з європейськими колегами.

29 травня 2020


Окупанти в Криму продовжують переслідування релігійної громади в Алушті

Захист виконувача обов'язки голови релігійної громади Руслана Емірвалієва вважає, що метою адміністративної справи проти її довірителя є переслідування мусульман і знищення релігійної громади в Алушті.


У Ростові ще один "свідок обвинувачення" спростував свої покази проти кримських татар

Чергове спростування "свідка обвинувачення" своїх показань у протоколі допиту, озвученому у Південному окружному військовому суді м. Ростов-на-Дону, підтвердило абсурдність звинувачень проти фігурантів другоі бахчисарайської групи «справи Хізб ут-Тахрір».


Анексія Криму та невиконання "Мінська" значно зіпсували відносини ЄС і Росії – Боррель

Незаконна анексія Криму Російською Федерацією та невиконання нею Мінських угод щодо врегулювання на сході України стали причиною масштабного погіршення відносин між Євросоюзом і РФ.

28 травня 2020


Мінреінтеграції: Заява окупантів про "повну бойову готовність" - гра в інформаційному полі

Заяви з боку так званих ДНР і ЛНР щодо приведення військ у повну бойову готовність є грою в інформаційному полі і створенням тиску на Україну в цілому, зокрема і на керівництво України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-