Росія

25 січня 2022


США готують «технологічні» санкції проти Росії

Крім потенційних санкцій проти Москви Сполучені Штати розглядають обмеження експорту високотехнологічної продукції для стратегічних галузей РФ, а також інтенсивно працюють над посиленням незалежності Європи від російського газу.


СКУ закликав підтримати Україну в День молитви за мир

Світовий конґрес українців (СКУ) у відповідь на заклик Папи Франциска молитися за мир в Україні запросив українців і друзів України підтримати День молитви за мир 26 січня по всьому світі, незалежно від конфесії та віросповідання.   


Українські єпископи у США виступили зі зверненням щодо загрози наступу РФ

Українські католицькі єпископи у Сполучених Штатах Америки виступили зі зверненням на тлі можливого російського вторгнення й ескалації напруженості на кордоні України та РФ, у якому закликали молитися за мир і справедливість в Україні, відстоювати правду та підтримувати тих, хто страждає.


Фігуранти «бахчисарайської справи» заявляють, що умови у російському СІЗО межують із тортурами

Апеляційний військовий суд РФ розглянув скаргу на вирок Південного окружного військового суду щодо фігуранта другої бахчисарайської «справи Хізб ут-Тахрір» Едема Смаїлова і розглядає скарги інших фігурантів. Водночас підсудні заявили, що умови утримання у СІЗО-3 Новочеркаська «продовжують межувати з тортурами».


В окупованому Криму залишили під арештом Джелялова та братів Ахтемових

Так званий "Верховний суд" Криму в закритому режимі розглянув апеляційні скарги на ухвалу Київського "райсуду" Сімферополя про продовження тримання під вартою Нарімана Джелялова, а також Асана та Азіза Ахтемових та залишив у силі рішення про їхній арешт.


Окупанти на сході України проводять навчання артилеристів та мінують місцевість – розвідка

Російські найманці на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей проводять тренування з управління вогнем артилерійських підрозділів та проводять інженерні роботи з відновлення фортифікаційних споруд з одночасним нарощуванням мінно-вибухових загороджень.


Держдеп: Письмова відповідь Росії щодо «гарантій безпеки» міститиме позицію союзників

США підтвердили свій намір надіслати Росії цього тижня письмову відповідь на її «пропозиції» щодо гарантій безпеки в Європі та підкреслили, що документ обов’язково враховуватиме позицію союзників і партнерів США в Європі.


На Росію вже можна накладати санкції за паспортизацію ОРДЛО – Кулеба

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вважає, що міжнародні партнери України вже зараз мають підстави запровадити нові санкції проти Росії за незаконну видачу російських паспортів громадянам окупованих територій нашої країни.

24 січня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-