Нідерланди виділяють Україні додаткові €22 мільйони на ППО і кібербезпеку
Міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Велдкамп оголосив про рішення виділити Україні додатково 22 мільйони євро на потреби оборони і кібербезпеки.
04 грудня 2024
Міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Велдкамп оголосив про рішення виділити Україні додатково 22 мільйони євро на потреби оборони і кібербезпеки.
03 грудня 2024
Керівник Національного центру кібербезпеки (NCSC) Великої Британії Річард Горн заявив, що у країні фіксують зростання ворожої активності в кіберпросторі.
29 листопада 2024
Делегація України на чолі з першим заступником міністра фінансів Денисом Улютіним прибула до Оттави для вивчення досвіду Канади у боротьбі з фінансовими злочинами, зокрема щодо проведення розслідувань із використанням штучного інтелекту.
24 жовтня 2024
В Силах оборони України обговорили питання створення Кіберсил у структурі Збройних сил України.
18 жовтня 2024
Україна готова ділитися досвідом та налагоджувати співпрацю з Сінгапуром у сфері цифровізації та підготовки фахівців задля підтримання міжнародної безпеки в кіберпросторі.
16 жовтня 2024
У звіті про «Цифровий захист» (Digital Defence) Microsoft заявила, що Росія, Китай, Іран і Північна Корея змінили свої методи хакерської роботи за останній рік, і тепер все більше покладаються на кібершпигунські угрупування.
15 жовтня 2024
Китайський уряд веде масштабну шпигунську діяльність, використовуючи не лише спецслужби, а й приватні компанії та цивільних осіб для збору інформації та підриву держав-суперників.
08 жовтня 2024
Європейський Союз оголосив про встановлення нових рамкових умов для запровадження санкцій проти Росії за її спроби дестабілізувати ситуацію в країнах-членах ЄС.
01 жовтня 2024
Сполучені Штати, Південна Корея та Японія домовилися зміцнити спільні зусилля для боротьби з незаконною кібердіяльністю КНДР, спрямованою на крадіжку коштів, яка все більше націлюється на індустрію віртуальних валют.
28 вересня 2024
Французьке інформаційне агентство Agence France-Presse (AFP) заявило у суботу, що зазнало кібератаки днем раніше.
26 вересня 2024
Канада та Франція спільно допомагатимуть Україні захищатися від російської агресії у кіберпросторі.
21 вересня 2024
Шахраї почали розсилати електронною поштою листи нібито від господарських судів різних областей, у яких повідомляють про наявність "постанови про стягнення коштів".
20 вересня 2024
Національний координаційний центр кібербезпеки (НКЦК) ухвалив рішення обмежити використання Телеграму на службових пристроях працівників органів державної влади, військовослужбовців, працівників сектору безпеки і оборони, а також підприємств – операторів критичної інфраструктури.
04 вересня 2024
Організації громадянського суспільства у спільній заяві вимагають прийняття всеосяжного законодавства про заборону шпигунського програмного забезпечення на всій території ЄС, посилаючись на часті зловживання та недостатнє регулювання.
03 вересня 2024
На четвертому Саміті перших леді та джентльменів обговорять тему безпеки й захисту дітей у цифровому вимірі.
01 вересня 2024
У Польщі продовжили до 30 листопада дію підвищених рівнів терористичної загрози щодо інфраструктури країни (Bravo), у кіберпросторі (Bravo-CRP) та для польської енергетичної інфраструктури за межами країни (Bravo).
08 серпня 2024
Офіс Генерального прокурора України у співпраці з Міністерством цифрової трансформації та платформою Дія.Освіта запускають цикл освітніх і превентивних продуктів щодо найпоширеніших кіберзлочинів.
31 липня 2024
Кіберфахівці Головного управління розвідки Міноборони протягом тижня атакували фінансовий сектор і урядові ресурси Росії і здобули великий масив конфіденційних даних.
24 липня 2024
Стратегія, яка зміцнює власний кіберзахист України, а також посилює кібербезпеку всього західного світу
22 липня 2024
Заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко за підсумками третього раунду Кібердіалогу між Україною та Європейським союзом, який відбувся у Брюсселі, заявила про поглиблення співпраці з партнерами у сфері кібербезпеки.
21 липня 2024
Компанія Microsoft підрахувала, що внаслідок технічного збою у роботі IT-систем 19 липня з ладу було виведено близько 8,5 мільйона комп’ютерів з Windows по всьому світу.
Австралійське агентство кіберрозвідки зафіксувало появу шкідливих сайтів, які нібито допомагають відновити роботу після IT-збою, що напередодні вразив банки, авіакомпанії, роздрібну торгівлю та інші сфери економіки.
19 липня 2024
Компанія з кібербезпеки CrowdStrike Holdings Inc, чиє програмне забезпечення частково призвело до глобального ІТ-збою, вже знайшли помилку й виправляють її.
17 липня 2024
Остання атака ГУР Міноборони на російський кіберпростір була дуже успішною.
15 липня 2024
Як захистити енергетичну систему від кіберзагроз
13 липня 2024
Президент України Володимир Зеленський обговорив із премʼєр-міністром Ірландії Саймоном Гаррісом продовження співпраці у розмінуванні та кібербезпеці, а також посилення роботи над двосторонньою безпековою угодою.
12 липня 2024
Проєкт Дія.Бізнес спільно з партнерами запускає для малого та середнього бізнесу програму кібердіагностики на вразливість до потенційних загроз.
11 липня 2024
Члени НАТО на саміті у Вашингтоні домовились про створення нового Центру інтегрованого кіберзахисту, який базуватиметься у військовій штаб-квартирі Альянсу у Брюсселі.
10 липня 2024
НАТО і його індо-тихоокеанські партнери Австралія, Японія, Нова Зеландія та Південна Корея запустять чотири нові спільні проєкти, пов’язані з допомогою Україні, штучним інтелектом, кібербезпекою та протидією дезінформації.
29 червня 2024
Влада Косова заборонила використання TikTok у державних установах.
реклама