Ляшко ініціюватиме відсторонення керівниці охорони здоров’я Запоріжжя
Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко ініціюватиме відсторонення керівника охорони здоров’я міста Запоріжжя Вікторії Ушакової.
20 жовтня 2021
Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко ініціюватиме відсторонення керівника охорони здоров’я міста Запоріжжя Вікторії Ушакової.
У Щиборівській громаді на Хмельниччині за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» розвивають кооперативний рух.
У Чернівцях на позачерговому засіданні виконкому підтримали проєкт рішення про зниження тарифів на теплопостачання, повернувшись до минулорічної ціни за теплову енергію.
У Каневі Президент Володимир Зеленський та його дружина Олена вшанували пам’ять відомого письменника Тараса Шевченка.
В Одеській області внаслідок дорожньо-транспортної пригоди загинули троє людей.
У Львові для зручності освітян у 13 школах міста працюватимуть тимчасові пункти вакцинації.
Президент України Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою прибули з робочою поїздкою до Черкаської області.
20-22 жовтня у східних, Вінницькій, Чернівецькій, Тернопільській, Хмельницькій, Житомирській, Київській, Дніпропетровській та Запорізькій областях переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки.
Представники чорнобильських організацій Лубен на Полтавщині у пам'ять ліквідаторів висадили 400 саджанців черешчатих і червоних дубів.
19 жовтня 2021
Львівщина розробила проєкт обласного плану заходів з реалізації стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, яка відбувається у межах ініціативи Першої леді Олени Зеленської.
Згідно з офіційним висновком судово-медичної експертизи смерть криворіжця настала внаслідок токсичної дії спиртів.
Надзвичайний та Повноважний Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс, яка перебуває з робочою поїздкою на Тернопільщині високо оцінила партнерство між обома державами.
СБУ досліджує обставини, за яких АТ «Харківгаз» відключило газопостачання у селі Благодатне Харківської області.
Дія Центр, зведений за програмою «Велике будівництво», запрацював у Полтаві.
В реанімації Львівської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги понад 100 пацієнтів з COVID-19, з них 50 – в критичному стані. Серед усіх 405 хворих, яких рятують від коронавірусу в закладі, жоден не має щеплення.
На Хмельниччині серед людей, які померли від коронавірусу, немає жодного вакцинованого.
Першу дозу вакцини проти COVID-19 в Харкові отримали 413 385 осіб.
Львівська міська рада оголосила 19 жовтня Днем для Вікторії Полюги. У цей день львів’яни та інші небайдужі перераховують свій одноденний заробіток для півторарічної дівчинки зі СМА. За кілька годин вдалося зібрати 2,5 млн грн.
У Харкові уклали договір дарування на поставку кисню від ПАТ «Запоріжсталь», щоб обладнати в декількох лікарнях додаткові кисневі точки.
У Славутській міській лікарні на Хмельниччині не вистачає рідкого кисню для хворих із коронавірусом через перебої з його постачанням.
Львівська область вже другий день поспіль перевищує показники госпіталізації хворих з коронавірусом та завантаженості ліжок з киснем. Якщо ситуація не зміниться, то завтра державна комісія ТЕБ і НС може оголосити червону зону епіднебезпеки.
У Житомирі серед госпіталізованих пацієнтів із коронавірусом лише 5% тих, хто вакцинувався.
Центр "Нова Європа" презентував дослідження "Євромапа-3" про поступ регіонів України на шляху до європейської інтеграції.
У селі Їжівці Чернівецької області завершили добудову нового корпусу школи на 200 учнів, яку реконструювали за програмою Президента України "Велике будівництво".
У Київській області від коронавірусу вакцинувалися майже всі освітяни.
У Сумах із 19 жовтня призупиняють плановий прийом пацієнтів лікарями первинної ланки - сімейними та терапевтами.
У Львівській обласній дитячій лікарні «Охматдит», яка єдина в області приймає дітей з COVID-19 та підозрою на цю інфекцію, збільшили кількість ліжок з 50 до 120.
Івано-Франківська область швидкими темпами наближається до червоної зони епіднебезпеки.
У Вінниці у вівторок, 19 жовтня, серед вакцинованих від COVID-19 розіграли велосипеди і телевізори у межах мотиваційної акції «Вакцинуйся. Збережи життя».
У місцевих та центральних ЗМІ поширюють інформацію про відкритий лист Асоціації студентів Закарпаття до ректора Ужгородського нацуніверситету (УжНУ) та міністра освіти з вимогою скасувати дистанційне навчання у виші або скасувати плату за нього.