Україна торік експортувала понад півмільйона тонн цукру

Україна торік експортувала понад півмільйона тонн цукру

Укрінформ
Україна за результатами 2018 року експортувала 586,5 тис. т цукру на суму $ 217,09 млн. 

Про це повідомляє прес-служба НАЦУ "Укрцукор".

«Якщо порівнювати з минулим роком, то об’єми експорту майже не змінились, але змінилась його географія. Коли минулого року найбільшим покупцем українського цукру була Шрі-Ланка (69,03 тис. т), то цього року – Узбекистан (285,3 тис. т). Трійку лідерів замикає Азербайджан та Лівія – 44,7 і 43,8 тис. т відповідно», - поінформувала заступник голови правління НАЦУ «Укрцукор» Руслана Бутило.

Окрім того, за грудень експортовано 59,0 тис. т цукру. Таким чином, за 4 місяці поточного маркетингового року 198,9 тис. т цукру уже поставлено на зовнішні ринки. Це на 14,3% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Читайте також: Україна обклала антидемпінговим митом імпорт солі та електроламп із Білорусі

«Враховуючи кон’юнктуру ринку і все ще профіцитний рік, навіть не зважаючи на зменшення прогнозів по виробництву цукру в Індії, українським виробникам доведеться працювати над покращенням якості продукції та налагодженням довготривалих контрактів. Як це краще зробити та які механізми залучати, будемо говорити уже за місяць на Міжнародному конгресі Sugar World 2019», - підсумувала експерт.

Нагадаємо, за 2017/2018 МР Україна експортувала 560 тис. т цукру.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-