Експорт

21 травня 2022


Послаблення на валютному ринку не зачеплять імпортерів та експортерів - Нацбанк

На сьогодні всі операції юридичних осіб - імпортерів та експортерів здійснюються за курсом, близьким до офіційно зафіксованого. Оголошені ж Нацбанком валютні послаблення стосуються лише роботи банків у готівковому сегменті ринку.


Україна з партнерами встановила два альтернативні маршрути для продовольчого експорту

Україна разом з партнерами встановила два альтернативні сухопутні маршрути для доставки експорту продовольства, але росія повинна припинити блокаду, щоб дозволити повний і вільний експорт.

20 травня 2022


Міністр транспорту Литви назвав можливі варіанти для експорту українського зерна

Міністр транспорту та зв’язку Литви Марюс Скуодіс назвав три можливості допомогти Україні експортувати її зернову та іншу сільськогосподарську продукцію, від якої залежать багато країн.

19 травня 2022


Продовольча безпека: ООН шукає рішення для розблокування експорту з України через порти

Керівництво ООН працює над пошуком пакетного рішення, яка дасть Україні змогу експортувати продовольство через Чорне море, заявив генсек ООН Антоніу Гутерреш у четвер на засіданні Ради безпеки, яка розглядає питання продовольчої безпеки у світі.


Британія закликала заборонити експортні обмеження на харчі для Всесвітньої продовольчої програми

Міністр закордонних справ з питань навколишнього середовища, продовольства та сільського господарства Британії Вікторія Прентіс закликала світ боротися з продовольчою кризою злагоджено та спільно, заборонивши експортні обмеження на харчові продукти, які закуповуються для Всесвітньої продовольчої програми.

18 травня 2022

17 травня 2022


Штати готують пакет на $11 мільярдів для реагування на ризик глобального голоду

Білий дім опрацьовує з Конгресом можливість затвердження пакету реагування на загрози глобальній продовольчій безпеці, який передбачатиме виділення $11 мільярдів упродовж наступних трьох років.

16 травня 2022


«Коридори солідарності»: Євросоюз і США допоможуть Україні експортувати зерно

США та країни ЄС, насамперед Польща, зроблять усе можливе, щоб допомогти Києву в експорті українського збіжжя на світові ринки в умовах блокади російським агресором українських морських портів.


Україна та США обговорили можливість збільшення експорту українських зернових

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський та міністр сільського господарства США Томас Джеймс Вілсек обговорили партнерство у збільшенні експорту українських зернових.

15 травня 2022


Кулеба і Блінкен домовилися шукати шляхи обходу блокади українських морських портів

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та державний секретар США Ентоні Блінкен домовилися тісно співпрацювати, щоб експортувати українські продукти харчування для споживачів в Африці й Азії.

14 травня 2022


Канада може допомогти Україні з обладнанням для експертиз перед вивезенням аграрної продукції

Канада розгляне можливість сприяння в отриманні Україною додаткового обладнання для фітосанітарного контролю, що пришвидшить проходження всіх необхідних експертиз перед вивезенням продукції сільгоспвиробництва.


Україна пропонує G7 створити організацію країн-експортерів зерна

Україна на зустрічі G7 запропонувала створити впливову Організацію основних країн-постачальників зернових у світі, яка б реагувала на сучасні виклики і загрози продовольчій безпеці, у тому числі з боку російської федерації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-