Експорт

26 вересня 2023

25 вересня 2023


Удари РФ по українських портах на Дунаї не змінять картину зернового експорту - Єврокомісія

Після російських атак на Рені та Ізмаїл Єврокомісія збільшить обсяги використання всіх транспортних модулів для транспортування українського збіжжя на зовнішні ринки, включаючи залізницю, річковий та автомобільний транспорт, для повного використання потенціалу Дунайського транспортного вузла.

24 вересня 2023


Польща допоможе Україні наростити транзит зерна, готуються спеціальні коридори - Дуда

Рішення польського уряду про заборону імпорту українського збіжжя на польський ринок слушне, але потрібно збільшувати транзит українського зерна на ринки третіх країн через територію РП.

22 вересня 2023


Україна та держави ЄС зберуться на зустріч у Брюсселі, щоб вирішити «зернову» суперечку

Зустріч Координаційної платформи щодо експорту українського зерна у складі України, п’яти сусідніх країн та інших країн-членів ЄС, зацікавлених у вирішенні «зернової» проблеми, відбудеться наступного четверга, аби ухвалити запропонований Україною план дій.

21 вересня 2023


Наступні переговори щодо експорту збіжжя до Польщі відбудуться наступного тижня – Сольський

Україна почала конструктивно обговорювати із польською стороною деталі нашої пропозиції щодо експорту аграрної продукції. Наступної середи запланована ще одна розмова профільних міністрів України і Польщі.

20 вересня 2023

19 вересня 2023


Україна готова змінити правила експорту зерна до п'яти країн ЄС - уряд схвалив схему ліцензування

Уряд схвалив нову процедуру експорту кукурудзи, ріпаку, соняшнику та пшениці, відповідно до якої потрібно отримати ліцензію Мінекономіки за погодженням з Мінагрополітики, щоб постачати ці культури до п'яти держав - членів ЄС, що межують з Україною.

18 вересня 2023


Україна представить сьогодні пропозиції зі стабілізації зернового експорту до ЄС

У Брюсселі під егідою Єврокомісії відбудеться чергова зустріч Координаційної платформи за участю п’яти країн, до яких був тимчасово обмежений експорт українського зерна, під час якої Київ представить план дій зі стабілізації зернового експорту до ЄС.


У ЄС хочуть почути висновки Єврокомісії, чи законно окремі країни обмежили український експорт

Міністри з питань сільського господарства, які проводять формальну зустріч у Брюсселі, вислухають позицію Єврокомісії щодо рішення певних країн-членів ЄС обмежити імпорт українського зерна на свої ринки, але, на думку Іспанського головування в ЄС, такі дії з боку цих держав є протиправними.

17 вересня 2023

16 вересня 2023

15 вересня 2023


Україна у І півріччі експортувала рекордний обсяг картоплі - EastFruit

У січні-червні 2023 року українські фермери експортували 19,8 тис. т картоплі, що є рекордним показником для України, яка востаннє експортувала більше 10 тис. т картоплі у 2013 році, коли на зовнішні ринки було поставлено 14,7 тисяч тонн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-