ЗВТ з Туреччиною: у Мінекономіки розповіли про “непростий” раунд переговорів

ЗВТ з Туреччиною: у Мінекономіки розповіли про “непростий” раунд переговорів

1146
Ukrinform
Україна і Туреччина завершили десятий раунд переговорів з укладення Угоди про вільну торгівлю.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

“Цей раунд був непростий, адже відстоюємо відкриття максимально вигідних для України і українських експортерів можливостей на ринку Туреччини. Тому і використали цю можливість для детального розгляду питань доступу до ринків сільськогосподарських товарів. Наше завдання – створювати умови для експорту переробної продукції з високою доданою вартістю, продукції із застосуванням новітніх технологій, бо в секторі харчової та переробної промисловості також досить активно застосовуються новітні технології”, - зазначила голова переговорної делегації від України, заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України - торговий представник України Наталія Микольська.

Читайте також: Україна й Македонія переглянуть угоду про вільну торгівлю

За її словами, уряд крок за кроком працює для відкриття українському бізнесу нових експортних ринків та збільшення можливостей на існуючих ринках, адже експорт якісно змінює країну.

Під час цього раунду делегації просунулися в питаннях, що стосуються доступу до ринків послуг, телекомунікацій та електронної комерції.

Як відомо, експорт товарів до Туреччини за два місяці 2018 року склав $484,6 млн і збільшився на $65,9 млн. Серед ТОП-5 українських товарів, що найбільше зросли в експорті до Туреччини: кукурудза - на $38,2 млн, прокат плоский з вуглецевої сталі - на $33,5 млн, напівфабрикати з вуглецевої сталі - на $18,3 млн, масло вершкове та інші жири, вироблені з молока - на $6,6 млн, мідь рафінована та мідні сплави необроблені - на $6,2 млн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>