Туреччина

23 вересня 2023


Україна, Туреччина і Японія створили формат співпраці для відбудови

Під час турецько-українсько-японського бізнес-форуму у Стамбулі започатковано унікальний формат співпраці, спрямований на реалізацію спільних проєктів з відновлення України, зокрема її критичної інфраструктури.

22 вересня 2023

21 вересня 2023


Турецький і японський бізнес діятимуть спільно для відновлення України

Турецькі та японські компанії, представники яких зібралися на бізнес-форумі у Стамбулі, планують брати активну участь у проєктах з відбудови України і вже оцінюють інвестиційні можливості та потенційні проєкти для найбільш ефективної реалізації.


Перше судно із українським зерном прибуло до Туреччини тимчасовим коридором

Вантажне судно «Resilient Africa» прибуло до турецької протоки Босфор у четвер, що стало першим судном, завантаженим українським зерном, яке увійшло до Чорного моря та вийшло з нього тимчасовим коридором.

19 вересня 2023

18 вересня 2023

17 вересня 2023


Ердоган обговорить космічні технології з Маском

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган зустрінеться із мільярдером Ілоном Маском, щоб обговорити співпрацю у різних галузях, зокрема, космічних технологій та акумуляторів для електромобілів.

16 вересня 2023

15 вересня 2023


Ягупова набрала 31 очко у стартовій грі баскетбольного чемпіонату Туреччини

У баскетбольному чемпіонаті Туреччини серед жінчих клубв стартував новий сезон і вже у першому турі зійшлись нинішній і колишній клуби українки Аліни Ягупової - «Фенербахче» та «Чукурова Мерсін».

14 вересня 2023


Туреччина звинуватила Європарламент в упередженості та наполягає на вступі в ЄС

У Туреччині вважають, що критична доповідь Європейського парламенту по країні за 2022 рік, ухвалена 13 вересня, містить необґрунтовані звинувачення та упереджені твердження, тоді як слід зосередитися на вступі країни в ЄС.

13 вересня 2023


Міністр закордонних справ Британії їде до Туреччини говорити про війну та зернову ініціативу

Міністр закордонних справ Великої Британії відвідає Туреччину з дводенним візитом для обговорення двосторонніх відносин та актуальних питань регіонального та міжнародного порядку денного.

12 вересня 2023


У Туреччині врятували американського дослідника, який застряг у глибокій печері

У турецькій провінції Мерсін з печери глибиною більше 1 км дістали американського спелеолога, у якого під час дослідницької експедиції сталася шлункова кровотеча. Операція з порятунку американця тривала 9 днів.

10 вересня 2023


З турецької печери рятують хворого дослідника, який застряг на глибині в кілометр

У Туреччині команди рятувальників почали важкий процес, щоб витягнути американського дослідника Марка Дікі, який серйозно захворів під землею. Проблема у тому, що він перебуває на глибині понад 1000 метрів.

08 вересня 2023


Росія відправить у Туреччину 40 суден із зерном для африканських країн – ЗМІ

За результатом домовленостей, досягнутих у Сочі під час зустрічі президентів Реджепа Тайїпа Ердогана і Володимира Путіна, у Туреччину з Росії буде відправлено 40 суден із зерном загальним обсягом 1 млн тонн для переробки і подальшої відправки в країни Африки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-