Туреччина

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

23 квітня 2024

22 квітня 2024

21 квітня 2024

19 квітня 2024


Турецький фізик здобув нагороду за розкриття таємниці виникнення життя

Турецький фізик Фуркан Озтюрк відзначений престижною нагородою факультету фізики Гарвардського університету за новаторське відкриття, яке розкриває таємницю виникнення життя 4 мільярди років тому.


Турецькі вчені виявили здатність мікропластику проникати в клітини мозку

У результаті дослідження, проведеного турецькими вченими, було виявлено здатність мікропластику проникати в клітини мозку. Вчені продовжують з'ясовувати, чи впливає мікропластик на появу таких захворювань як хвороба Альцгеймера, інсульт та інші.

18 квітня 2024


Українці увійшли до трійки лідерів серед іноземних покупців житла у Туреччині

За підсумками березня цього року громадяни України увійшли до ТОП-3 іноземців, які придбали житло в Туреччині. Популярність придбання нерухомості в Туреччині серед іноземців знизилася вполовину у порівнянні з минулим роком.


У Туреччині обговорили залучення компаній до відбудови України

У Туреччині відбулися переговори щодо перспективи імплементації Угоди про вільну торгівлю, що має відбутися найближчим часом, залучення турецьких компаній до відбудови України, а також представлено можливості міжнародної платформи Nazovni.


Анкара не пов’язує кіпрське питання з прогресом у відносинах між Туреччиною та ЄС - МЗС

У Туреччині розкритикували висновки Євроради за результатами зустрічі в Брюсселі, вважають їх прикладом відсутності стратегічного бачення ЄС та закликали не пов’язувати кіпрське питання з прогресом у відносинах між Туреччиною та ЄС.


ЄС хоче розвивати відносини з Туреччиною і відновити переговори у кіпрському питанні

ЄС має стратегічний інтерес у стабільному та безпечному середовищі у Східному Середземномор’ї та в розвитку співпраці та взаємовигідних відносин з Туреччиною, а також надає особливого значення відновленню та прогресу в переговорах щодо кіпрського врегулювання.

17 квітня 2024

16 квітня 2024


Дні європейського кіно в Туреччині розпочали показом українського фільму «Степне»

Дні європейського кіно в Туреччині, які стартували вчора ввечері в Анкарі, другий рік поспіль відкрили показом українського фільму. Цьогоріч на галавечорі відкриття кінофестивалю відбувся показ фільму “Степне”.

15 квітня 2024

14 квітня 2024

13 квітня 2024

12 квітня 2024


Клімкін має великі сумніви, що авторство нового «мирного плану» належить Туреччині

Колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін має великі сумніви, що авторство нещодавно оприлюдненого нового «мирного плану» належить Туреччині, скоріше, це витвір однієї з «башт» Кремля.

11 квітня 2024

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-