"План Маршалла” передбачає прискорення зростання економіки України до 7% - Кубів

1687
Укрінформ
Ініційований Литвою "План Маршалла” для України допоможе повернути довіру міжнародних фінансових установ та забезпечити зростання економіки Україні до 5-7%.

Про це заявив перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів у четвер, 14 вересня, під час спільного українсько-литовського прес-брифінгу щодо ініціативи "План Маршалла” для України про довгострокову фінансову підтримку реформ в Україні, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Наші колеги з Європи представили нам чіткий план. Цей план є в двох площинах. Площина перша - допомога ініціативної групи нам на європейському майданчику, і друга - використання двосторонніх відносин між Україною і Литвою для допомоги, консультацій, формування відповідної конкретної стратегії в часовій лінійці на 2018-2020 роки, як середня перспектива, і в дальній перспективі цей план Маршалла - до 10 років", - поінформував Кубів.

За словами віце-прем'єра, план передбачатиме щорічне фінансування у розмірі 5 млрд доларів для підняття української економіки.

"Про що йдеться конкретно? Це залучення і повернення довіри фінансових міжнародних установ, про спільне проведення фінансування швидких проектів змін. Ми говоримо про не менше 5 млрд дол. на рік... І ми говоримо про дуже важливий аспект - ріст економіки від 5 до 7%. Це попередні параметри", - наголосив віце-прем'єр-міністр.

Читайте також: "План Маршалла" для України не буде манною небесною - Клімкін

Як повідомлялося, "Новий європейський план для України" (так званий "план Маршалла" для України) є ініціативою Литовської Республіки для допомоги Україні на 2017-2020 рр., що передбачає, серед іншого, план економічної, фінансово-інвестиційної підтримки, включаючи послідовне посилення стратегічного діалогу Україна – країни Заходу, для забезпечення євроінтеграції України. Ініціатива “План Маршалла" для України передбачає підтримку реформ, спрямованих на економічне зростання України, зокрема, приватизацію та реформу держпідприємств, створення адекватних інструментів фінансування інвестицій, а також підтримку малого та середнього підприємництва.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-