Економіка

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

17 квітня 2024


Ритейлери долучились до кампанії «Усі в плюсі, коли зроблено в Україні»

Комунікаційну кампанію “Усі в плюсі, коли зроблено в Україні” розпочало Міністерство економіки за підтримки проєкту USAID / UK aid “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS”.

16 квітня 2024


МВФ покращив прогноз зростання світової економіки до 3,2% у 2024 році

Міжнародний валютний фонд прогнозує, що активність світової економіки дозволить досягти зростання цього року до 3,2% попри всі виклики, що на 0,1 відсоткового пункту вище, ніж передбачалося ще кілька місяців тому.

15 квітня 2024

14 квітня 2024

13 квітня 2024

12 квітня 2024


Зеленський - під час презентації проєкту «Зроблено в Україні» у Чернівцях: Хочемо допомогти бізнесу

Під час презентації економічної платформи «Зроблено в Україні» у Чернівцях Президент України Володимир Зеленський наголосив, що важливо, аби кожна зустріч у межах цієї платформи закінчувалася підписанням контрактів.

11 квітня 2024


Макрон закликає прискорити перехід до «економіки війни» та допомагати Україні

Президент Франції Еммануель Макрон наголосив на необхідності визнати нову геополітичну реальність та прискорити перехід до «економіки війни», щоб і надалі підтримувати Україну та зміцнювати обороноспроможність Європи.

10 квітня 2024


Китай розчарований зниженням Fitch прогнозу свого кредитного рейтингу

Китай розчарований рішенням агентства Fitch знизити прогноз суверенного кредитного рейтингу КНР до «негативного» і наполягає, що Fitch не зміг коректно відобразити ряд чинників, які сприяють прискоренню зростання китайської економіки.

09 квітня 2024

08 квітня 2024


Вашингтон не дозволить знищити нові галузі американської економіки дешевим китайським імпортом - Мінфін

Адміністрація президента Джо Байдена не допустить, щоб потік дешевого китайського імпорту знищив нові галузі американської економіки, такі як електромобілі та обладнання для поновлювальної «зеленої» енергогенерації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-