Економіка

26 вересня 2023

25 вересня 2023

23 вересня 2023


Китай і США створили нові робочі групи для тіснішої комунікації в економіці та фінансах

Китай і Сполучені Штати в рамках політики нормалізації двосторонніх відносин створили дві нові робочі групи в економічній сфері, власне економічну та фінансову, щоб забезпечити тіснішу комунікацію між фінансово-економічними блоками їхніх урядів.

22 вересня 2023

21 вересня 2023

20 вересня 2023


Країни ЄС готові розглянути запропоновані Україною зміни у правилах експорту зерна - Качка

Три країни ЄС, які ввели національні заборони на експорт української агропродукції - Польща, Румунія та Болгарія, - готові розглядати механізм спільної верифікації та погодження постачання, запропонований Україною.

19 вересня 2023


США хочуть залучити $600 мільярдів на розвиток інфраструктури у країнах, що розвиваються

Сполучені Штати разом із партнерами зобов’язуються інвестувати щонайменше $600 мільярдів впродовж наступних чотирьох років у розвиток якісної інфраструктури в країнах з низьким і середнім рівнем доходів, щоби посилити їх економічне зростання.


Перше судно з зерном, що вийшло з України, знизило світові ціни на пшеницю – Bloomberg

Світові ціни на пшеницю почали знижуватися одразу після того, як перше судно з зерном залишило один з українських чорноморських портів, уперше відтоді, коли РФ оголосила про вихід із "зернової угоди".


Без повернення біженців та залучення трудових мігрантів українська економіка приречена - експерт

В Україні розпочалася робота над проєктом «Візія-2033»: збереження та розвиток трудових ресурсів України в найближче десятиріччя», який покликаний надати експертну оцінку ситуації, що склалася з трудовими ресурсами в країні.


Нафта дорожчає четверту сесію поспіль

Ціни на нафту еталонних марок продовжують зростати у вівторок, 19 вересня, четверту сесію поспіль після досягнення чергових річних максимумів напередодні через побоювання дефіциту палива на світовому ринку.

18 вересня 2023


Чистий прибуток українських агропідприємств торік становив 87,1 мільярда - ІАЕ

За підсумками 2022 року вітчизняна економіка в цілому отримала 240,4 млрд грн збитків, тоді як чистий прибуток підприємств сільського, лісового та рибного господарства за підсумками 2022 року становив 87,1 млрд грн.

16 вересня 2023

15 вересня 2023


Польща, Угорщина та Словаччина вирішили й далі блокувати імпорт української агропродукції

Польща та Угорщина продовжать заборону на ввезення українського зерна, попри рішення Європейської комісії скасувати обмеження з 15 вересня. До них приєдналася і Словаччина, уряд якої заявив про запровадження односторонніх обмежень на імпорт сільгосппродукції з України до кінця року.

13 вересня 2023

11 вересня 2023


Україна та Німеччина планують побудувати вітрову електростанцію навколо ЧАЕС - Бербок

Міністр закордонних справ ФРН Анналена Бербок відвідала в понеділок у рамках свого візиту в Україну електропідстанцію в 50 кілометрів від Києва та висловилася за збільшення частки відновлювальної енергетики.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-