Новіков

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

14 лютого 2024

23 січня 2024

16 січня 2024

15 січня 2024


Протокол НАЗК щодо Шмигаля направили до Печерського суду

Матеріали за протоколом стосовно Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, складеним Національним агентством з питань запобігання корупції щодо розголошення інформації про викривача, направлені до Печерського районного суду міста Києва.


Завдяки експертизам НАЗК мінімізували тисячі корупційних ризиків - Новіков

Національним агентством з питань запобігання корупції було проведено сотні антикорупційних експертиз, завдяки чому було мінімізовано тисячі корупційних ризиків, що унеможливило появу нових корупційних схем та знищено існуючі.


За сприяння НАЗК наклали санкції на понад 18 тисяч осіб із Росії - Новіков

За сприяння Національного агентства з питань запобігання корупції було накладено санкції на понад 18 тисяч юридичних і фізичних осіб із Росії, а також конфісковано активів на понад п'ять мільярдів доларів.

15 грудня 2023


НАЗК і Світовий банк підписали меморандум про співробітництво

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков під час зустрічі з віцепрезидентом Світового банку з питань доброчесності (INT) Мугамаду Діогне підписали меморандум про співробітництво.

14 грудня 2023

13 грудня 2023

30 листопада 2023

23 жовтня 2023


НАЗК попереджає про ризик видалення з реєстру корупціонерів понад 10 тисяч осіб

Голова НАЗК Олександр Новіков сподівається, що Президент не підпише проєкт закону стосовно вдосконалення порядку притягнення до відповідальності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

13 жовтня 2023


Князєв отримав «у подарунок» оренду елітної квартири на Печерську - НАЗК

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков склав протокол стосовно ексголови Верховного суду Всеволода Князєва, в якому ідеться про порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків.

13 вересня 2023

10 серпня 2023


У НАЗК запевняють, що після відновлення е-декларування колапсу не буде

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) після відновлення електронного декларування зможе впоратися із великою кількістю декларації, адже український Реєстр декларацій є найбільш технічно оснащеним у світі.

09 серпня 2023

07 серпня 2023

23 липня 2023


У НАЗК сподіваються, що Рада відновить електронне декларування для депутатів до кінця вересня

Голова Національного агентства з питань протидії корупції Олександр Новіков сподівається, що до кінця вересня депутати проголосують зміни до законодавства щодо відновлення електронного декларування та звітності щодо фінансування політичних партій.

22 липня 2023


НАЗК упродовж трьох місяців перевірятиме воєнкомів та їхніх родичів

Упродовж трьох місяців співробітники Національного агентства з питань протидії корупції перевірять керівників Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на доброчесність, а також їхніх родичів.

19 липня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-