Новіков

23 червня 2021

04 червня 2021

03 червня 2021


Україна в ООН запропонувала світу свій ІТ-досвід боротьби з корупцією

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков закликав світове співтовариство скористатися українським досвідом боротьби з корупцією за допомогою ІТ-інструментів.


В Україні набув чинності закон, що дозволяє держслужбовцям працювати на бізнес - НАЗК

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков заявляє, що через закон "Про внесення доповнень до Закону України "Про запобігання корупції" (щодо удосконалення окремих аспектів декларування"), який сьогодні вступив у дію, посадовці можуть одночасно працювати на державних посадах та на бізнес.

21 квітня 2021


Держфінансування партій має підкріплюватися перевіркою використання коштів - голова НАЗК

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков переконаний, що державне фінансування партій має підкріплюватися чіткою перевіркою використання коштів. 

20 квітня 2021


Голова НАЗК сподівається на ухвалення закону про викривачів корупції з правками Президента

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков сподівається, що Верховна Рада ухвалить закон щодо захисту викривачів корупції з урахуванням правок Президента.


Скасовані вироки і закриті справи: Новіков розповів про наслідки кризи, яку «запустив» КСУ

Голова Національного Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков заявляє, що наслідки рішення Конституційного Суду про скасування кримінальної відповідальності за недостовірне декларування підривають довіру суспільства до ефективності судової системи та верховенства права.

30 березня 2021

11 березня 2021


У реєстрі корупціонерів Шабуніна немає, а Ситника наразі виключити не вийде — голова НАЗК

Голови Центру протидії корупції Віталія Шабуніна наразі немає у Реєстрі корупціонерів, а щодо очільника Національного антикорупційного бюро Артема Ситника, то наразі законодавство не передбачає виключення особи з цього реєстру.

07 грудня 2020


Президент має ветувати недосконалий закон про брехню в деклараціях — Новіков

Якщо Президент не накладе вето на компромісний закон №4460-д, яким Рада не передбачила тюремну відповідальність за недостовірне декларування, антикорупційні органи в Україні перетворяться в структури, які розслідують проступки, а не злочини.

04 грудня 2020

23 листопада 2020

10 листопада 2020

06 листопада 2020

05 листопада 2020

04 листопада 2020

31 жовтня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-