Новіков

10 червня 2022


Активи Медведчука, Шарія і Мураєва можуть конфіскувати за пришвидшеною процедурою – голова НАЗК

Конфіскація активів народного депутата Віктора Медведчука, проросійського політика Євгена Мураєва та проросійського блогера Анатолія Шарія можлива за пришвидшеною процедурою, оскільки ці особи підпадають під ознаки колабораційної та терористичної діяльності.

20 грудня 2021


Доказів причетності Порошенка до держзради та фінансування тероризму немає - адвокати

Адвокати п’ятого президента Петра Порошенка вважають, що у слідства немає доказів у причетності його до державної зради та сприяння діяльності терористичних організацій у справі про постачання вугілля з окупованих територій.

09 грудня 2021

27 жовтня 2021


Е-декларування «на паузі»: Новіков заявляє про втрату близько 5000 кримінальних справ

Унаслідок рішення Конституційного Суду у жовтні 2020 року, яке фактично поставило "на паузу" е-декларування і роботу Національного агентства з питань запобігання корупції, було втрачено 4712 кримінальних проваджень.

23 червня 2021

10 червня 2021

04 червня 2021

03 червня 2021


Україна в ООН запропонувала світу свій ІТ-досвід боротьби з корупцією

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков закликав світове співтовариство скористатися українським досвідом боротьби з корупцією за допомогою ІТ-інструментів.


В Україні набув чинності закон, що дозволяє держслужбовцям працювати на бізнес - НАЗК

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков заявляє, що через закон "Про внесення доповнень до Закону України "Про запобігання корупції" (щодо удосконалення окремих аспектів декларування"), який сьогодні набув чинності, посадовці можуть одночасно працювати на державних посадах та на бізнес.

21 квітня 2021


Держфінансування партій має підкріплюватися перевіркою використання коштів - голова НАЗК

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков переконаний, що державне фінансування партій має підкріплюватися чіткою перевіркою використання коштів. 

20 квітня 2021


Голова НАЗК сподівається на ухвалення закону про викривачів корупції з правками Президента

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков сподівається, що Верховна Рада ухвалить закон щодо захисту викривачів корупції з урахуванням правок Президента.


Скасовані вироки і закриті справи: Новіков розповів про наслідки кризи, яку «запустив» КСУ

Голова Національного Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков заявляє, що наслідки рішення Конституційного Суду про скасування кримінальної відповідальності за недостовірне декларування підривають довіру суспільства до ефективності судової системи та верховенства права.

30 березня 2021

11 березня 2021


У реєстрі корупціонерів Шабуніна немає, а Ситника наразі виключити не вийде — голова НАЗК

Голови Центру протидії корупції Віталія Шабуніна наразі немає у Реєстрі корупціонерів, а щодо очільника Національного антикорупційного бюро Артема Ситника, то наразі законодавство не передбачає виключення особи з цього реєстру.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-