Нормандський формат

28 липня 2021

24 липня 2021

13 липня 2021

12 липня 2021


Зеленський у Німеччині сказав, що потрібно для закінчення війни

Президент Володимир Зеленський вважає за необхідне тиснути на Російську Федерацію з метою проведення чергової зустрічі лідерів країн "Нормандського формату" і завершення військового конфлікту на сході України.

01 липня 2021

25 червня 2021


Наратив РФ про «посередника» в Україні перешкоджає мирним переговорам – Євросоюз в ОБСЄ

Євросоюз відкидає російський наратив із зображенням РФ як нібито посередника у "внутрішньоукраїнському конфлікті", що перешкоджає змістовним переговорам у Мінському та Нормандському форматах.

20 червня 2021


Кравчук спрогнозував, коли чекати приєднання США до Нормандського формату

Рішення про приєднання США до нормандського формату щодо врегулювання ситуації на Сході України, ймовірно, буде ухвалено за підсумками візиту Президента України Володимира Зеленського до Вашингтона.

17 червня 2021

08 червня 2021


Глави МЗС Німеччини, Франції та Росії обговорили конфлікт на сході України

Міністри закордонних справ Німеччини та Франції під час спільної телефонної розмови з російським колегою закликали РФ "зробити позитивний внесок" у мирне врегулювання конфлікту на сході України.

31 травня 2021

27 травня 2021


Єрмак обговорив із генсекретаркою ОБСЄ зустріч радників «Норманді» та ситуацію на сході України

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів зустріч із Генеральним секретарем Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) Хельгою Марією Шмід. під час якої обговорили ситуацію на сході України та перебіг роботи місії ОБСЄ в нашій державі.

26 травня 2021


Генсекретарка ОБСЄ вважає «Мінськ» і «Норманді» єдиним способом врегулювання на сході України

Генсекретарка ОБСЄ Гельга Шмід заявила, що ОБСЄ підтримуватиме зусилля з вирішення конфлікту на сході України на основі Мінського і Нормандського процесу, адже це єдиний спосіб врегулювання.

20 травня 2021

13 травня 2021


Єрмак заявив, що переговори про мир на сході України у «затяжній стагнації»

Керівник Офісу Президента України на зустрічі з послами «Великої сімки», Швеції та Європейського Союзу поінформував дипломатів про останні ініціативи щодо мирного процесу та реформ корпоративного управління державними компаніями та підприємствами.

08 травня 2021

07 травня 2021


Кулеба закликає ЄС тиснути на Росію, щоб досягти конструктиву в «Норманді»

Міжнародні партнери могли би шляхом посилення тиску на Росію спонукати її до конструктивної поведінки у нормандському форматі й допомогти цим Україні, Франції і Німеччині у врегулюванні збройного конфлікту на сході нашої держави.


Зеленський запропонував США новий елемент стратегії щодо конфлікту на сході України - Кулеба

Володимир Зеленський під час зустрічі з Ентоні Блінкеном передав на розгляд американської сторони один новий елемент стратегії врегулювання збройного конфлікту на сході України.

06 травня 2021

29 квітня 2021

28 квітня 2021


Франція і ФРН відкриті до пропозицій з розширення «Норманді», проблема в Росії – посол де Понсен

Франція і Німеччина відкриті до будь-яких пропозицій щодо розширення нормандського формату, однак вважають основною перепоною для врегулювання збройного конфлікту на сході України відсутність політичної волі Росії.

26 квітня 2021


Маас: Мінський процес у критичній точці, конфлікт може перетворитися на заморожений

Із перспективою деескалації на російсько-українському кордоні перед «нормандською четвіркою» стоїть завдання повернутися до питань реалізації Мінських домовленостей, інакше сходу України загрожує «заморожений конфлікт».


Зеленський закликав модернізувати «Мінськ» і розширити Нормандський формат

Президент України Володимир Зеленський закликає до модернізації Мінських домовленостей, досягнутих у 2015 році, з метою встановлення миру на сході України, а також виступає за посилення ролі США, Великої Британії та Канади у припиненні конфлікту.

23 квітня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-