Нормандський формат

09 березня 2021


Зеленський: Якщо «нормандську зустріч» весь час відкладатимуть, зустрінусь з кожним лідером окремо

Президент України Володимир Зеленський заявив, що має намір зустрітися окремо з кожним з учасників "нормандської четвірки", якщо "нормандська зустріч" лідерів України, Німеччини, Франції і Росії буде постійно відтерміновуватися.

04 березня 2021

02 березня 2021


Росія має взяти на себе політичну відповідальність за реалізацію рішень «Норманді» – ТКГ

Російська сторона має взяти на себе політичну відповідальність за реалізацію рішень Нормандського формату, вважають в Українській делегації для участі у Тристоронній контактній групі (ТКГ).

28 лютого 2021


Врегулювання конфлікту на Донбасі не можна починати з виборів – Кравчук

Глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук вважає, що врегулювання конфлікту на Донбасі не можна починати з політичних питань, спершу треба вирішити безпекові і питання контролю над кордоном.

25 лютого 2021

14 лютого 2021

11 лютого 2021

06 лютого 2021

05 лютого 2021

02 лютого 2021

01 лютого 2021


Зеленський хоче долучити Байдена до «Норманді»

Президент Володимир Зеленський заявив, що в роботі Нормандського формату наразі спостерігається стагнація через небажання Росії рухатися вперед, та висловив сподівання на приєднання Президента США Джо Байдена до переговорів.

27 січня 2021

22 січня 2021


Кравчук пояснив, коли можна буде говорити про зустріч «нормандської четвірки»

Про можливість проведення саміту глав держав нормандського формату можна буде говорити за результатами зустрічі їхніх політичних радників, яка мала відбутися 22 січня, однак перенесена на 27 січня.

15 січня 2021

13 січня 2021


Кулеба вважає, що участь США у «Норманді» була б ефективною у будь-якому форматі

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вважає, що активніша залученість Сполучених Штатів Америки до питання припинення російської агресії проти України буде корисною та ефективною незалежно від формату участі американської сторони в цьому процесі.

12 січня 2021

29 грудня 2020


В ОП відповіли Кремлю: Допуск Червоного Хреста і звільнення людей залежать від РФ

Для виконання домовленостей Паризького саміту гуманітарного характеру не потрібні ніякі додаткові або спеціальні політичні кроки від України, потрібні кілька простих рішень саме з боку Росії.

28 грудня 2020


Разумков сподівається, що у 2021 році «нормандські» переговори вийдуть з глухого кута

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков сподівається, що наступного року переговори в нормандському форматі зможуть вийти з глухого кута, український парламент готовий долучитися.

25 грудня 2020

24 грудня 2020

22 грудня 2020

14 грудня 2020

10 грудня 2020


Україна виконала всі «паризькі домовленості». Єрмак розповів, коли та які саме

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак заявив, що Україна наполегливо виконує свої зобов’язання та чекає від російської сторони такого ж повного виконання "нормандських домовленостей", досягнутих на саміті в Парижі минулого року.

09 грудня 2020


«Нормандські переговори» зараз є єдиним робочим майданчиком щодо Донбасу - депутатка Шуляк

Переговори у рамках "нормандського формату" зараз є єдиним робочим майданчиком, який допоміг порушити надважливі теми щодо врегулювання ситуації на Донбасі, зокрема черговості встановлення контролю над кордоном, вирішення безпекових питань і проведення виборів.


Україна готова і надалі працювати над виконанням домовленостей «Норманді» - делегація в ТКГ

Виконання домовленостей лідерів «нормандської четвірки», як і всього пакету Мінських домовленостей, залишаються для України основою політико-дипломатичного врегулювання російсько-українського збройного конфлікту та відновлення миру на Донбасі.

07 грудня 2020


Кулеба про «Норманді» і «Мінськ»: Працюємо за програмою-максимум, але результат залежить і від РФ

Україна працює у нормандському форматі і на Мінському переговорному майданчику за програмою-максимум, але їх результативність залежить і від готовності російської сторони.

04 грудня 2020


Український посол в Австрії відреагував на російське «угоди повинні виконуватися»

Посол України в Австрії Олександр Щерба відреагував окремим коментарем на статтю російського посла у газеті Wiener Zeitung, у якій той цинічно звинуватив Україну у порушенні принципу "угоди повинні виконуватися".

01 грудня 2020


Росія має припинити маніпуляції на адресу країн «нормандської четвірки» і виконати «Мінськ» - МЗС

Росія має визнати свою відповідальність за виконання Мінських домовленостей і припинити ставити під сумнів неупередженість Франції та ФРН як посередників у мирному врегулюванні конфлікту на Донбасі.

14 листопада 2020


Нормандський формат: Єрмак запропонував ухвалити документ для ефективної роботи ТКГ

Під час відеоконференції політичних радників лідерів держав "Нормандської четвірки" голова Офісу Президента Андрій Єрмак запропонував ухвалити документ для ефективної роботи Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі. 

13 листопада 2020


На відеозустрічі «нормандських» радників стане відомо, чи буде саміт цьогоріч - Кравчук

Можливість проведення до кінця року в Берліні саміту лідерів України, Франції, ФРН та Росії буде остаточно з’ясована на запланованій на 13 листопада відеоконференції радників лідерів країн «нормандської четвірки».

12 листопада 2020


ТКГ і «план Кравчука»: на Банковій назвали теми відеозустрічі «нормандських» радників

На зустрічі радників лідерів «нормандської четвірки» у форматі відеоконференції, запланованій на 13 листопада, обговорюватиметься питання активізації роботи Тристоронньої контактної групи та представлений українською стороною план дій.

11 листопада 2020

10 листопада 2020

06 листопада 2020

31 жовтня 2020

20 жовтня 2020

16 жовтня 2020

09 жовтня 2020

24 вересня 2020

18 вересня 2020


Арахамія - про заяву Пєскова щодо "Норманді": Це спроба політичного тиску

Голова депутатської фракції політичної партії "Слуга народу" Давид Арахамія вважає спробою політичного тиску заяву речника президента Росії Дмитра Пєскова стосовно того, що наступна зустріч у нормандському форматі може цього року не відбутися.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-