Мінські угоди

13 лютого 2020

Україна в ООН має заявити про видачу російських паспортів як порушення "Мінська" - Клімкін

Українська сторона на ініційованому Росією засіданні Ради Безпеки ООН має акцентувати увагу на такій формі кремлівської агресії, як видача російських паспортів на окупованому Донбасі у контексті порушення Мінських домовленостей.

12 лютого 2020

11 лютого 2020

Зеленський вважає, що Росія готова думати над уточненням тексту “Мінська”

Президент України Володимир Зеленський вважає, що Російська Федерація готова "думати" над уточненням тексту Мінських домовленостей, а припинення війни на Донбасі стане перемогою і для самої РФ.

07 лютого 2020

Чинної законодавчої бази достатньо для проведення виборів на Донбасі - Разумков

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вважає, що чинної нормативно-правової бази достатньо для проведення виборів на тимчасово окупованих територіях України відповідно до Мінських домовленостей.

04 лютого 2020

30 січня 2020

Євросоюз закликає держави ОБСЄ не визнавати російські паспорти на Донбасі

Євросоюз не визнає видані на окупованому Донбасі російські паспорти, що є посяганням на суверенітет України та суперечить Мінським домовленостям, і закликає інші країни-учасниці ОБСЄ не визнавати ці паспорти.

28 січня 2020

Обстріл біля Богданівки є провокацією окупантів перед зустріччю в Мінську — штаб

Терористичні угруповання Російської Федерації напередодні засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську здійснюють збройні провокації поблизу населеного пункту Богданівка (ділянка розведення №3).

27 січня 2020

Порошенко пропонує євродепутатам ініціювати нову резолюцію до п’ятої річниці "Мінська"

П'ятий Президент України, голова політичної партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко напередодні п’ятої річниці Мінських домовленостей запропонував депутатам із Європарламенту ініціювати схвалення резолюції на підтримку України.

22 січня 2020

Україна вимагає виконання "Мінська" у конкретній послідовності — Загороднюк

Україна в цілому погоджується з положеннями Мінських угод, однак наполягає на першочерговості безпекової складової. Крім того, "Л/ДНР" не мають політичної самостійності, а стороною конфлікту на Донбасі є РФ.

19 січня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-