Зеленський: Україна не потрапить у пастку мінська-3 чи мінська-5

Зеленський: Україна не потрапить у пастку мінська-3 чи мінська-5

Укрінформ
Президент України Володимир Зеленський запевнив, що у пастку мінська-3 чи мінська-5 Україна більше не потрапить.

Про це він сказав на пресконференції, відповідаючи на запитання, чи завершиться війна до зими, повідомляє Укрінформ.

«Головний мій посил простий. Ми розуміли натяки і сигнали, що треба перейти до питання завершення (війни - ред.) і почати говорити з рф. Але <...> до режиму припинення вогню ми не готові. Ми пояснили, що мінська-3, мінська-5 чи мінська-7 не буде. Ми в ці ігри грати не будемо, <...> тому, що це пастка», - сказав Зеленський.

Україна й без того втратила частину своїх територій, пояснив він.

Президент заявив, що стабілізовувати ситуацію, там де знаходяться зараз українські війська, щоб якось заспокоїти рф, - цим Україна займатися не буде.

«Тому до зими <…> ми хочемо багато чого», - підсумував він.

Президент наголосив, що наразі й мови не може бути про переговори з рф, поки країна-агресор супроводжує свої дії кривавими вбивствами і насиллям.

«По-перше, "після війни" не настало. Це ми маємо всі розуміти. Зараз у нас війна. По-друге, все так відбувається, що поки про переговори і мови не може бути. По-третє, наративи, які росія пускає, … що Україна не хоче миру, звучать, мʼяко кажучи, смішно», - сказав Зеленський.

Читайте також: Зеленський вірить у результат щодо чергового обміну полоненими

На думку Президента, росія щоденними атаками, проривами, наступами чи потім відступами, супроводжуючи все це кривавими вбивствами і насиллям, говорить усім, що вони ніякі переговори не бачать, крім «таких». Усе, що росіяни зробили, свідчить про те, що вони взагалі про жодний діалог не думають і ніколи не думали, додав Зеленський.

«Вони прийняли рішення окупувати нашу країну. Як у 14-му році: вони прийняли рішення, а світ добряче їм по пиці не дав, ну не дав. І вони пішли далі, і далі, і далі, а ми їм по пиці даємо», - зазначив він.

Як повідомлялося, після зустрічі з президентом Туреччини та генсеком ООН напередодні Президент Володимир Зеленський заявив, що не можна довіряти російській федерації, тому переговори з росією можна буде вести лише після виведення російських військ з усіх тимчасово окупованих українських територій.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-