Зеленський

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

20 червня 2024


Президент провів Ставку: доручив спростити встановлення сонячних панелей для громадян

Президент України Володимир Зеленський провів Ставку, присвячену енергетичній безпеці, і доручив уряду розробити умови для спрощення встановлення сонячних панелей та акумуляторів для громадян.

19 червня 2024

18 червня 2024


Зеленський вручив дипломи випускникам Національного університету оборони

Президент Володимир Зеленський на випуску слухачів стратегічного та оперативного рівнів підготовки Національного університету оборони привітав їх із закінченням навчання та вручив дипломи з відзнакою.


Зеленський підписав закон про сертифікати на книжки в «Дії» та субсидії для книгарень

Президент Володимир Зеленський підписав Закон України щодо уточнення діяльності Українського інституту книги з підтримки розповсюджувачів видавничої продукції та надання державної допомоги на придбання книг.


Зеленський подякував Вселенському патріархату за приєднання до комюніке Саміту миру

Президент Володимир Зеленський подякував Вселенському патріархату Константинополя за приєднання до комюніке Глобального саміту миру та наголосив, що документ залишається відкритим до підписання.

17 червня 2024


Оборонні контракти і надходження військової допомоги: Зеленський провів Ставку

Президент Володимир Зеленський провів засідання Ставки Верховного головнокомандувача, на якій обговорили динаміку виконання вітчизняних оборонних контрактів і надходження допомоги з оголошених партнерами оборонних пакетів.

16 червня 2024

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-