Зеленський

18 січня 2020

17 січня 2020

Зеленський провів РНБО — розглянули проєкт Стратегії нацбезпеки України

Під головуванням Президента Володимира Зеленського відбулося засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому був розгляний проєкт Стратегії національної безпеки України "Безпека людини – безпека країни".

Президент закликав Гончарука налагодити співпрацю з Радою

Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з Прем'єр-міністром Олексієм Гончаруком наголосив на необхідності налагодження роботи з народними депутатами всіх фракцій і з парламентськими комітетами.

США забезпечать запити України на всі види допомоги – Помпео

Офіційний Вашингтон готовий забезпечити запити України про всі види допомоги, з якими звертався Київ і про які йшлося під час останньої розмови глави Держдепартаменту США Майкла Помпео й Президента України Володимира Зеленського.

Президент дав шанс уряду Гончарука

Президент Володимир Зеленський розглянув звернення Олексія Гончарука про відставку з посади Прем’єр-міністра і вирішив дати шанс уряду за умови виконання ряду умов.

Зеленський вимагає за два тижні з’ясувати, хто прослуховував Гончарука

Президент України Володимир Зеленський вимагає від правоохоронних органів за два тижні встановити причетних до запису розмов під час зустрічі Прем’єр-міністра Олексія Гончарука, міністрів і представників Національного банку України.

Години запитань до уряду не буде, Кабмін на консультаціях — Разумков

Години запитань до уряду у п'ятницю не буде, адже уряд знаходиться на консультаціях через заяву про відставку прем'єр-міністра Олексія Гончарука, але у Раді виступить міністр закордонних справ Вадим Пристайко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-