Зеленський

14 липня 2020


Джапарова очолила нацкомісію у справах ЮНЕСКО

Президент України Володимир Зеленський призначив першого заступника міністра закордонних справ України Еміне Джапарову головою Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, увільнивши від виконання цих обов'язків Сергія Кислицю.


Зеленський - про вбивство військового медика: Це черговий доказ цинізму бойовиків

Президент Володимир Зеленський тримає під особистим контролем ситуацію з убивством військового медика та пораненням бійців під час евакуації тіла загиблого військовослужбовця в районі Зайцевого Донецької області.


Рада може попросити Зеленського ветувати закон про гральний бізнес - Арахамія

Верховна Рада може звернутися до Президента з проханням повернути до парламенту закон "Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор", оскільки під час розгляду поправок до документа було допущено деякі неузгодженості.


Зеленський і прем'єр Хорватії обговорили умови в'їзду для українських туристів

Президент Володимир Зеленський і прем'єр-міністр Хорватії Андрей Пленкович обговорили заходи, що їх вживають в Україні та Хорватії для мінімізації впливу пандемії коронавірусу на громадян насамперед з огляду на пік туристичного сезону.

13 липня 2020


Ткаченко доповів Зеленському про дорожню карту для сфери туризму

Міністерство культури та інформаційної політики спільно з міжнародними експертами сформувало дорожню карту, яка ляже в основу стратегії розвитку туризму та курортів, - розробити її доручив Президент Володимир Зеленський.


Зеленському доповіли про перші результати програми подолання коронакризи

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль доповів Президенту Володимиру Зеленському про перші результати реалізації програми стимулювання економіки України для подолання наслідків COVID-19, що дають підстави очікувати поступового відновлення економічного розвитку.


Президент доручив розібратися з несправедливим нарахуванням пенсій родинам загиблих воїнів

Президент Володимир Зеленський поставив завдання Кабінету міністрів розв'язати проблему несправедливого нарахування пенсій родинам військовослужбовців, які загинули в зоні проведення АТО/ООС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-