Марк Міллі

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

22 червня 2024

26 вересня 2023


Трамп у разі перемоги на виборах може помститися Міллі за нібито «зраду» – ексглава Пентагону

Колишній міністр оборони США Марк Еспер вважає, що експрезидент Дональд Трамп у разі повторного приходу до влади може помститися голові Об'єднаного комітету начальників штабів генералу Марку Міллі за його заяви.

22 вересня 2023


Залужний подякував Міллі за всебічну допомогу та підтримку України

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний у телефонній розмові подякував голові Об’єднаного комітету начальників штабів США генералу Марку Міллі, у якого закінчується термін повноважень на цій посаді, за титанічну роботу, важливі поради, всебічну допомогу та підтримку України.

19 вересня 2023


Україна вже визволила понад 54% окупованої Росією території - Міллі

Росія зробила найбільшу за всі часи стратегічну помилку, коли вдерлася до України, де вже зросли покоління вільних та незалежних людей, які не зупиняться, поки не відновлять свободу та незалежність своєї країни.

18 вересня 2023


На тимчасово окупованих територіях України перебуває 200 тисяч військових РФ – Міллі

Голова Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі заявив, що на території України залишається ще близько 200 тисяч російських військових, для повного вигнання яких знадобиться тривала робота й чимало часу.

10 вересня 2023


Говорити про підсумки українського контрнаступу зарано - генерал Міллі

Голова Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі вважає, що українська армія ще має близько півтора місяця для активного ведення бойових дій до настання несприятливих погодних умов.

31 серпня 2023

21 серпня 2023

18 серпня 2023

17 серпня 2023


Залужний розповів Міллі про обстановку на фронті та плани Сил оборони

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний обговорив із головою Об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі актуальну потребу українського війська в снарядах та озброєнні.

10 серпня 2023

07 серпня 2023


Наступ і оборона: Залужний розповів Міллі про ситуацію на фронті

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний та голова Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі обговорили оперативну обстановку на фронті та актуальні потреби ЗСУ в озброєнні та боєприпасах.

20 липня 2023


Залужний розповів Міллі про контрнаступ і успіхи ЗСУ на кількох напрямках

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний та голова Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі обговорили сиуацію на фронті та постачання військової допомоги Україні.

19 липня 2023

18 липня 2023

06 липня 2023

02 липня 2023

24 червня 2023


Наступ йде за планом: Залужний обговорив із Міллі ситуацію на фронті

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний під час телефонної розмови з головою Об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі заявив, що наступальна операція триває згідно з планом.

15 червня 2023


Російська агресія проти України є фронтальною атакою на міжнародний порядок та мир – Міллі

Неспровокована та злочинна агресія Росії є не лише нападом на Україну та її народ, вона представляє собою фронтальну атаку на весь світовий порядок, який тривалий час забезпечував глобальні мир, заможність та стабільність.

13 червня 2023

31 травня 2023


Залужний і Міллі обговорили постачання Україні далекобійних снарядів

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний обговорив із головою Об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі постачання необхідного ЗСУ озброєння, зокрема далекобійних снарядів.

25 травня 2023


Міллі впевнений, що Росія не виграє цю війну

Росія не зможе досягти військовим шляхом свої стратегічні цілі в Україні. Водночас Україна може досягти свою стратегічну мету – звільнення усієї території, але це, ймовірно, не буде найближчим часом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-