Кива

02 березня 2020

11 лютого 2020

СБУ зацікавилася листуванням Киви з Жириновським

Підрозділи СБУ врахували інформацію щодо можливого листування народного депутата від "Опозиційної платформи - За життя" Іллі Киви з російським політиком Володимиром Жириновським і у разі підтвердження готові вжити відповідні заходи.

06 лютого 2020

22 січня 2020

13 листопада 2019

“Земельні” пристрасті у Раді: Кива кричав з балкону “Ганьба!”

Депутат від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Ілля Кива разом з активістами, яких запросили в ложу помічників народних депутатів, переривають виступи тих парламентаріїв, які підтримують впровадження ринку сільськогосподарських земель.

12 листопада 2019

Кива у масці Джокера вийшов до трибуни ВР

Член фракції "Опозиційна платформа - За життя" Ілля Кива в гумовій масці Джокера підійшов до трибуни Верховної Ради, де складав присягу народного депутата Сергій Рудик.

01 листопада 2019

Кива знову намагається потрапити до ТСК у справі Гандзюк - активісти

Народний депутат від партії "Опозиційна платформа - За життя" Ілля Кива знову намагається стати членом ТСК з розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів.

17 вересня 2019

Вбивство Гандзюк: активісти шоковані планами призначити Киву членом ТСК

Активісти заявляють, що народний депутат від партії "Опозиційна платформа - За життя" Ілля Кива не може бути включений до складу Тимчасової слідчої комісії для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів.

27 червня 2019

Батько Гандзюк виграв суд у Киви, який звинувачував її у розкраданні міськбюджету

Солом’янський суд Києва задовольнив позов батька загиблої активістки Катерини Гандзюк Віктора Гандзюка про захист її честі, гідності й ділової репутації проти колишнього радника глави МВС Іллі Киви та телеканалу "Еспресо.TV" (ТзОВ "Голдберрі").

07 червня 2019

13 лютого 2019

25 січня 2019

20 січня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-