Кива

05 червня 2020


НАЗК викликає Киву для пояснень

Національне агентство з питань запобігання корупції запросило народного депутата Іллю Киву ("Опозиційна платформа – За життя") для надання пояснень.

12 травня 2020


На Киву подали заяви в СБУ та Офіс генпрокурора - через висловлювання про Львівщину

Члени парламентської депутатської групи "Львівщина" просять Службу безпеки України та Офіс генерального прокурора дати правову оцінку заявам народного депутата Іллі Киви ("Опозиційна платформа – За життя"), який назвав Львівську область "колискою українського фашизму".

30 квітня 2020


За позовом батька Гандзюк арештували рахунки депутата Киви - юристи

На виконання рішення Солом'янського райсуду Києва щодо позову батька активістки Катерини Гандзюк держвиконавець ухвалив постанову про накладення арешту на кошти нардепа Іллі Киви для забезпечення сплати судового збору.

02 березня 2020

11 лютого 2020


СБУ зацікавилася листуванням Киви з Жириновським

Підрозділи СБУ врахували інформацію щодо можливого листування народного депутата від "Опозиційної платформи - За життя" Іллі Киви з російським політиком Володимиром Жириновським і у разі підтвердження готові вжити відповідні заходи.

06 лютого 2020

22 січня 2020

13 листопада 2019


“Земельні” пристрасті у Раді: Кива кричав з балкону “Ганьба!”

Депутат від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Ілля Кива разом з активістами, яких запросили в ложу помічників народних депутатів, переривають виступи тих парламентаріїв, які підтримують впровадження ринку сільськогосподарських земель.

12 листопада 2019


Кива у масці Джокера вийшов до трибуни ВР

Член фракції "Опозиційна платформа - За життя" Ілля Кива в гумовій масці Джокера підійшов до трибуни Верховної Ради, де складав присягу народного депутата Сергій Рудик.

01 листопада 2019


Кива знову намагається потрапити до ТСК у справі Гандзюк - активісти

Народний депутат від партії "Опозиційна платформа - За життя" Ілля Кива знову намагається стати членом ТСК з розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів.

17 вересня 2019


Вбивство Гандзюк: активісти шоковані планами призначити Киву членом ТСК

Активісти заявляють, що народний депутат від партії "Опозиційна платформа - За життя" Ілля Кива не може бути включений до складу Тимчасової слідчої комісії для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів.

27 червня 2019


Батько Гандзюк виграв суд у Киви, який звинувачував її у розкраданні міськбюджету

Солом’янський суд Києва задовольнив позов батька загиблої активістки Катерини Гандзюк Віктора Гандзюка про захист її честі, гідності й ділової репутації проти колишнього радника глави МВС Іллі Киви та телеканалу "Еспресо.TV" (ТзОВ "Голдберрі").

07 червня 2019

13 лютого 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-