Гербст

12 жовтня 2019

Гербст назвав проблемою відсутність українського посла у США

Те що, Посольством США в Україні керує досвідчений дипломат Вільям Тейлор — показник постійної підтримки реформ в Україні. Водночас відсутність "авторитетної людини на чолі українського посольства у Вашингтоні" є проблемою.

02 жовтня 2019

Мовчання Кремля щодо "формули Штайнмаєра" викликає підозри – Гербст

Оголошені українською стороною параметри проведення виборів на Донбасі можна було би сприймати як вирішальний крок вперед, але такі очікування псує мовчання Кремля, який публічно не підтверджує жодну з тез, проголошених президентом Зеленським.

29 липня 2019

Кремль зупинить агресію, якщо не зможе маніпулювати українською політикою - Гербст

Подальші агресивні дії Кремля в Україні не виключені, але коли у Москві усвідомлять, що не здатні маніпулювати політичними процесами у Києві, їм доведеться ухвалити правильне рішення - забратися геть з Донбасу та припинити агресію.

19 червня 2019

15 червня 2019

23 травня 2019

Призначення Богдана главою АП викликало "деякі запитання" у США – Гербст

У Вашингтоні виникли "деякі запитання" у зв'язку з указом Президента України Володимира Зеленського про призначення на чолі його адміністрації Андрія Богдана, якого пов'язують з українським олігархом Ігорем Коломойським.

16 травня 2019

22 квітня 2019

02 квітня 2019

14 березня 2019

Ситуація з Укроборонпромом не зупинить військову допомогу Україні – Гербст

Корупційний скандал навколо ДК "Укроборонпром" має негативний вплив для України на міжнародному рівні, але не зупинить військово-технічне співробітництво із Заходом, щоб протистояти російському агресору.

13 березня 2019

01 березня 2019

02 січня 2019

Екс-посол розповів, коли США дадуть Україні ще зброї та введуть більше санкцій проти РФ

Екс-посол США в Україні, директор "Атлантичної ради" Джон Гербст заявив, що через 2-3 місяці "ми побачимо, що США надають зброю Києву й оголосять про нові санкції проти РФ" у зв'язку з агресією у Керченській протоці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-