Гербст

05 березня 2021


Байдену та Зеленському час провести першу телефонну розмову - Atlantic Council

Впливовий аналітичний центр Atlantic Council оприлюднив низку першочергових рекомендацій для адміністрації Джо Байдена на українському напрямі з метою відновлення «правильної основи» двосторонніх відносин після президентства Дональда Трампа.

27 січня 2021


США мають посилити санкції, якщо за рік Росія не піде з Донбасу – Гербст

Новій адміністрації президента США слід розглянути можливість посилення санкцій проти РФ у разі ескалації бойових дій на Донбасі або якщо і через рік російська агресія проти України все ще триватиме.

05 листопада 2020

23 жовтня 2020

27 травня 2020


Україні слід зберігати свою політику щодо водопостачання до Криму - Гербст

Україні слід продовжувати політику припинення постачання води в окупований Крим, оскільки це разом із санкціями Заходу є важливим компонентом міжнародного тиску на Росію задля припинення окупації українського півострова.

24 квітня 2020

23 квітня 2020


Гербст попереджає про можливе повернення "Україногейту" на виборах у США

Питання України, пов'язане з розслідуванням проти Байденів, має всі шанси знову стати актуальним на президентських виборах у США в той час, як Джо Байден залишився практично єдиним кандидатом від демократів у подальших перегонах.

05 березня 2020

17 лютого 2020

16 лютого 2020

23 січня 2020


Nord Stream 2 можуть не запустити і через два роки – Гербст

Санкції Конгресу США, а також ряд інших факторів зупинили російський проєкт "Північний потік–2" щонайменше на два роки, а за умови продовження тиску з боку Заходу цей газопровід може взагалі припинити своє існування.

06 грудня 2019

05 грудня 2019

12 жовтня 2019


Гербст назвав проблемою відсутність українського посла у США

Те що, Посольством США в Україні керує досвідчений дипломат Вільям Тейлор — показник постійної підтримки реформ в Україні. Водночас відсутність "авторитетної людини на чолі українського посольства у Вашингтоні" є проблемою.

02 жовтня 2019


Мовчання Кремля щодо "формули Штайнмаєра" викликає підозри – Гербст

Оголошені українською стороною параметри проведення виборів на Донбасі можна було би сприймати як вирішальний крок вперед, але такі очікування псує мовчання Кремля, який публічно не підтверджує жодну з тез, проголошених президентом Зеленським.

29 липня 2019


Кремль зупинить агресію, якщо не зможе маніпулювати українською політикою - Гербст

Подальші агресивні дії Кремля в Україні не виключені, але коли у Москві усвідомлять, що не здатні маніпулювати політичними процесами у Києві, їм доведеться ухвалити правильне рішення - забратися геть з Донбасу та припинити агресію.

14 грудня 2018

06 грудня 2018


Кремль не виграє війни в Україні, і його змусять до миру на її умовах - Гербст

У Кремлі роблять все можливе, аби змінити нинішнє державне керівництво України на лояльніше до інтересів РФ, і сподіваються, що це їм вдасться зробити якщо не на президентських, то на парламентських виборах у 2019 році.

22 вересня 2017

16 червня 2017

26 квітня 2017

14 квітня 2017


США і Росія обрали "помірний" тон, приборкавши багато невдоволень – Гербст

Попри наявність кардинальних розбіжностей, особливо після ракетного удару США по союзнику Росії – Башару Асаду, Вашингтон і Москва вирішили обрати "помірний" тон діалогу для пошуку можливостей взаємодії.

15 лютого 2017


Гербст: Відставка Флінна – це початок розуміння небезпечних намірів Москви

Останні події зі звільненням ключового радника президента США Майкла Флінна, який не приховував своєї проросійської позиції, підштовхнули нинішню адміністрацію Білого дому заявити про збереження жорсткої позиції по відношенню до Москви.

19 січня 2017


Пропозиція Трампа зняти санкції з РФ може дорого йому коштувати – Гербст

Заявлена Дональдом Трампом ініціатива щодо послаблення санкцій проти Росії в обмін на її ядерне роззброєння може не дійти до реалізації, оскільки здатна викликати політичні суперечки, навіть всередині його партії, члени якої ініціювали посилення тиску на Москву.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-