Прем'єр Франції зустрівся зі страйкарями-залізничниками

Прем'єр Франції зустрівся зі страйкарями-залізничниками

811
Ukrinform
Прем’єр-міністр Франції Едуард Філіпп сьогодні провів зустріч із представниками профспілок залізничників та компанії SNCF – монополіста залізничних перевезень в країні, які продовжують свій страйк у Франції.

Це була перша зустріч такого рівня з часу початку страйку, повідомляє franceinfo.

"Для нас страйк триває", - заявили страйкарі після зустрічі з главою уряду.

Про те, що дійти згоди про припинення страйку з першої зустрічі не вдасться, було очевидним ще вчора, коли прем’єр-міністр заявив, що у питанні реформуванні французької залізниці "повернення назад не буде".

Сторони домовилися продовжити перемовини завтра о 17.00.

Раніше страйкарі відмовлялися зустрічатися з міністром транспорту, вимагаючи зустрічі з очільником уряду, від якого чекали "потужного сигналу" про зміни методів реформування та початок переговорів.

Страйкарі переконані, що досягли успіху, бо вважають, що рівень представлення з боку держави на рівні прем’єр-міністра свідчить про те, що тиск з їхнього боку має ефект, тому не мають наміру здаватися.

Читайте також: Протести у Франції: до страйкарів долучилися працівники лікарень і пошти

Як відомо, на початку квітня французькі залізничники оголосили довготривалий страйк з метою відміни реформи галузі, яка за задумом президента та уряду мала на меті зменшення пільг для працівників залізниці, усунення монополії, підвищення конкурентоспроможності галузі, протидію збитковості та значним боргам.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>