Франція

01 жовтня 2023


У Марселі відбувся мітинг на підтримку вірменів, змушених втікати з Нагірного Карабаху

Понад тисячу демонстрантів, за даними поліції, і близько п'яти тисяч, за даними організаторів, зібрались у Марселі в неділю, щоб підтримати вірменів, які змушені втікати з Нагірного Карабаху.

30 вересня 2023

29 вересня 2023


Франція хоче продавати зброю Україні та налагодити спільне виробництво - міністр оборони

Франція хоче позиціонувати себе на українському ринку більш глобально: не лише віддавати стару зброю та допомагати з системами протиповітряної оборони, а і заохотити українців розміщувати оборонні замовлення у Франції та налагодити спільне виробництво.

28 вересня 2023


Україна і Франція можуть започаткувати спільне виробництво деяких видів озброєння

Президент України Володимир Зеленський обговорив із міністром збройних сил Франції Себастьєном Лекорню можливість спільного виробництва "певних видів озброєння" та посилення української ППО.

27 вересня 2023

26 вересня 2023


Посол відзначив грамотами активістів французько-української громади

Посол України Вадим Омельченко у рамках візиту до регіону Прованс-Альпи-Лазурний берег взяв участь в зустрічі з активістами місцевих українсько-французьких асоціацій і відзначив грамотами найбільш активних представників громади.

25 вересня 2023


Макрон отримав проєкт закону про евтаназію, але не поспішає з ним до парламенту

Законопроєкт, який Президент Франції вже повинен був представити у парламенті особисто, завис у нього на столі, бо довкола спалахнула нова хвиля дебатів. Після зустрічі з Папою Франциском у Марселі Макрон може передумати - побоюються прибічники закону.

24 вересня 2023


У Франції проходять вибори до Сенату - склад верхньої палати парламенту зміниться наполовину

У Франції в неділю оновлюють половину складу Сенату, тобто 171 місце з 348 місць у верхній палаті парламенту. За прогнозами місцевих експертів, їх мають посісти переважно представники правих сил.

23 вересня 2023

22 вересня 2023

21 вересня 2023


Чарльз III - у Сенаті Франції: Разом ми непохитні у рішучості, що Україна переможе

У четвер, 21 вересня, король Великої Британії Чарльз III розпочав свою промову у Сенаті Франції із підтримки України, запевнивши у "непохитній рішучості" Лондона і Парижа підтримувати Україну.

20 вересня 2023

19 вересня 2023

18 вересня 2023


РФ висловила протест Франції через недопуск пропагандистів Кремля на пресконференцію Макрона

МЗС Росії викликало посла Франції в РФ П’єра Леві і висловило йому «рішучий протест» у зв'язку з недопуском на пресконференцію президента Еммануеля Макрона на саміті G20 у Нью-Делі працівників російських пропагандистських медіа.

16 вересня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-