ЦРУ обмежило допуск до секретної інформації заступнику Флінна

ЦРУ обмежило допуск до секретної інформації заступнику Флінна

Укрінформ
Центральне розвідувальне управління США відмовило заступнику радника президента з питань національної безпеки Робіну Таунлі в допуску до вищого рівня секретної інформації.

Про це повідомило центральне видання Politico

"Високопоставлений заступник радника з питань національної безпеки Майкла Флінна був відсторонений від особливого допуску до секретної інформації, що по суті означає припинення його повноважень у Раді національної безпеки та підвищує рівень напруженості у відносинах між Флінном і розвідувальним співтовариством", - йдеться в публікації.

Зазначається, що Робін Таунлі, який очолює у РНБ напрям роботи у справах Африки, у п'ятницю був поінформований про те, що ЦРУ відхилило його звернення про надання найвищого ступеню допуску до державних секретів. Одне із джерел повідомило, що відмова у доступі для Танулі була підписана директором ЦРУ Майком Помпео, призначеним адміністрацією Дональда Трампа. Це викликало обурення самого Флінна та його союзників.

Два джерела повідомили виданню, що ЦРУ не надало розгорнутих пояснень, але, за їхніми словами, Флінн і його союзники вважають, що причиною послужив "мотивований скептицизм" Таунлі відносно методів роботи розвідувального співтовариства, що, власне, розділяє і сам Флінн. 

Тим часом, відсторонення Таунлі від доступу до секретної інформації може бути наступом на самого Майкла Флінна. Як повідомляв Укрінформ, напередодні в американських ЗМІ з'явилася інформація, що Флінн приховано обговорював останню хвилю санкцій США проти Росії з російським послом у Вашингтоні Сергієм Кисляком в грудні минулого року. Це викликало обурення в політичних колах США та вимогу провести розслідування ситуації. 

Сам же Флінн спочатку спростовував це, натомість потім заявив журналістам, що не може з упевненістю сказати, чи обговорював він санкції під час розмов з російським послом у США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-