Помпео

16 жовтня 2019

15 жовтня 2019

12 жовтня 2019

11 жовтня 2019

10 жовтня 2019

06 жовтня 2019

05 жовтня 2019

Держдеп відповів на запит Конгресу США про можливий тиск на Україну

Державний департамент США надіслав першу відповідь Конгресу на запит трьох комітетів про документи, що стосуються їхнього розслідування щодо імпічменту президента й, зокрема, можливого тиску глави Білого дому на Україну.

04 жовтня 2019

"Тиск" адміністрації Трампа на Україну: демократи вивчають роль Пенса, Помпео та Тейлора

Глави трьох комітетів Палати представників США, залучених до розслідування з імпічменту президента Дональда Трампа, заявили, що вивчають роль віцепрезидента Майка Пенса, держсекретаря Майка Помпео та інших посадовців у можливому тиску адміністрації Трампа на Україну.

02 жовтня 2019

США продовжать допомагати Україні попри "шум" навколо розмови президентів — Помпео

Американська сторона залишатиметься послідовною у підтримці України на тлі її протистоянні російській агресії, втіленні реформ й подолання корупції – попри політичні загострення, які виникли в США на тлі телефонної розмови Президентів Дональда Трампа й Володимира Зеленського.

Помпео відмовився підтримати вимоги демократів щодо розслідування імпічменту

Держсекретар США Майк Помпео назвав "залякуванням" спроби демократів у Палаті представників викликати працівників відомства та надати відповідні документи, які могли б розкрити додаткові деталі можливого тиску Білого дому на Україну.

01 жовтня 2019

28 вересня 2019

Конгрес повісткою вимагає у Помпео документи щодо українського питання

Керівники одразу трьох комітетів Палати представників надіслали держсекретарю США Майклу Помпео повістку про обов'язкове надання документів, зокрема, щодо звернень Дональда Трампа й Руді Джуліані до українського уряду, які глава Держдепу мав надати ще раніше.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-