Уряд затвердив порядок безоплатного зубопротезування для ветеранів та учасників бойових дій

Уряд затвердив порядок безоплатного зубопротезування для ветеранів та учасників бойових дій

Укрінформ
Кабінет міністрів ухвалив постанову “Деякі питання реалізації пілотного проєкту щодо зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України”, якою передбачене безкоштовне зубопротезування ветеранів та учасників бойових дій.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Проєкт постанови, зокрема передбачає надання послуг із зубопротезування ветеранам та учасникам бойових дій за рахунок коштів державного бюджету; затвердження Порядку використання коштів, передбачених у держбюджеті для реалізації цього пілотного проєкту.

Взяти участь у пілотному проєкті зможуть заклади охорони здоров’я, які одержали ліцензію й уклали відповідний договір із Національною службою здоров’я України.

Запровадження такого механізму для пілотного проєкту дозволить реалізувати гарантовані законом соціальні права ветеранів та учасників бойових дій на безоплатне зубопротезування.

Читайте також: Ветеранська політика потребує кардинальних змін - Порхун

Це питання неодноразово порушувалося на щотижневих нарадах з питань ветеранської політики та міжвідомчому засіданні під головуванням віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук, ідеться в повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, Український ветеранський фонд спільно з українською комунікаційною агенцією plusone social impact запустив інформаційну кампанію, спрямовану на підтримку та реінтеграцію ветеранів у цивільне життя.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-