Уряд

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

23 квітня 2024


Уряд перерозподілив ₴5,5 мільярда на ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій, спричинених РФ

Кабінет Міністрів ухвалив розпорядження, яким передбачено перерозподілити 5,5 млрд грн для збільшення видатків резервного фонду держбюджету за рахунок зменшення видатків на обслуговування державного боргу.

22 квітня 2024

19 квітня 2024

15 квітня 2024


Уряд погодив передачу Укргідроенерго коштів на посилення захисту ГЕС

Кабінет міністрів погодив передачу 100 млн грн від ПрАТ «Укргідроенерго» на спеціальний рахунок для збору коштів на підтримку Збройних сил України для протиповітряного прикриття об’єктів критичної інфраструктури товариства.

12 квітня 2024

11 квітня 2024

09 квітня 2024


Уряд виділив понад ₴176 мільйоні на відновлення об’єктів водо- та теплопостачання в Херсонській області

Кабінет Міністрів виділив понад 176,5 млн грн на відновлення об’єктів водо- та теплопостачання в Херсонській області, пошкоджених внаслідок підриву греблі Каховської гідроелектростанції.

03 квітня 2024


У Перу шість міністрів пішли у відставку через скандал з годинниками Rolex

Президент Перу Діна Болуарте замінила шістьох міністрів, оскільки уряд країни стикається з політичною кризою, викликаною ймовірним скандалом щодо незаконного збагачення, пов’язаного з годинниками Rolex.

02 квітня 2024

30 березня 2024


Криза на Гаїті: лідер банд готовий скласти зброю за умови участі у створенні уряду

Один з найвпливовіших ватажків банд на Гаїті Джиммі Шерізьє заявив, що готовий розглянути можливість скласти зброю, якби озброєним групам дозволили взяти участь у переговорах щодо створення нового уряду.

29 березня 2024

28 березня 2024


У Болгарії не змогли сформувати уряд

У Болгарії партія "Є такий народ" відмовилась формувати уряд та повернула мандат президенту Румену Радєву, що означає, що на країну найближчим часом чекають позачергові вибори.


В уряді Польщі не сподіваються на «прорив» від сьогоднішніх консультацій з Україною

У Раді міністрів Польщі не сподіваються, що сьогоднішні українсько-польські міжурядові консультації на рівні прем’єр-міністрів обох країн Дениса Шмигаля і Дональда Туска принесуть "якийсь прорив".

26 березня 2024


Впровадження системи мовної аналітики для Урядового контактного центру

В останні роки завдяки цифровізації значно поліпшився досвід спілкування людей з державою. Поступово впроваджується сервісний підхід, що робить взаємодію громадян з офіційними органами більш зручною та ефективною.

24 березня 2024


Прокуратура Латвії відкрила справу через приватні перельоти глави МЗС

Генпрокуратура Латвії відкрила кримінальне провадження щодо можливої розтрати коштів у зв'язку з використанням міністром закордонних справ Крішьянісом Каріньшем приватних авіарейсів під час перебування на посаді прем'єр-міністра.

22 березня 2024


Уряд дозволив сільським та селищним бюджетам робити запозичення у банках та МФО

Кабінет міністрів ухвалив постанову щодо надання можливості сільським та селищним бюджетам залучати запозичення, у тому числі в українських банках та міжнародних фінансових організаціях.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-