"Ігри нескорених": як тренуються наші ветерани

Фото
1610
Укрінформ
У Києві розпочалися другі навчально-тренувальні збори національної збірної України "Ігор нескорених".

У міжнародних спортивних змаганнях "Ігри нескорених" беруть участь військові і ветерани, які отримали травми під час виконання службового обов’язку. Перші "Ігри нескорених" пройшли у Лондоні у 2014 році.

Українська команда буде активно готуватися до змагань, які цього року пройдуть у Торонто, упродовж двох тижнів – з 3 по 16 липня. Про це повідомляють на офіційному сайті національної збірної.

До основного складу української збірної входять 15 спортсменів. Їх було обрано за результатами травневих установчих зборів, які проходили на Трухановому острові, і оголошено 25 червня під час святкування 150-ї річниці Канади в Києві.

Кандидатів до основного складу обирали за наступними критеріями: динаміка, потенціал, мультидисциплінарність і психологічна готовність.

Українська збірна тренується на трьох локаціях, зокрема у басейні "ЦСК ЗСУ", на стадіоні "Спартак" і базі "ЦСК ЗСУ" на Трухановому острові.

Тренування проходять у закритому режимі.

У тренувальному таборі члени національної збірної "Ігор нескорених" займаються легкою атлетикою, стріляють з лука, плавають, займаються велоспортом, пауерліфтингом, а також веслуванням на тренажерах.

Цього року українська збірна вперше візьме участь в "Іграх нескорених".

Фото: Євген Любімов / Укрінформ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-