Київ

31 липня 2021

30 липня 2021


У Києві відкрили резонансну виставку «Пектораль. Знахідка століття»

Виставку «Пектораль. Знахідка століття», приурочену до 50-річчя віднайдення унікальної пам’ятки скіфо-античного мистецтва – Золотої пекторалі, відкрили у Музеї історичних коштовностей України, філії Національного музею історії України.


В аеропорту «Київ» відкрили виставку до дня протидії торгівлі людьми

У Всесвітній день протидії торгівлі людьми в міжнародному аеропорту «Київ» (Жуляни) відкрилась виставка «Очікування / реальність», яку розробила громадська організація «А21 Україна» з метою підвищення рівня обізнаності щодо потенційної небезпеки нелегального працевлаштування та актуальності таких понять, як торгівля людьми й експлуатація.


«Біжи - гепатит переможи»: у Києві проведуть ранковий забіг

У суботу, 31 липня, на Трухановому острові в Києві відбудеться забіг до Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами, який організовує Центр громадського здоров'я. Під час акції можна буде пройти безоплатно тестування на вірусний гепатит В та С, ВІЛ та сифіліс.

29 липня 2021

28 липня 2021


ЮНЕСКО схвалив межі буферної зони Софійського собору і Києво-Печерської лаври – Ткаченко

ЮНЕСКО схвалив і підтвердив правильність рішення Міністерства культури та інформаційної політики щодо меж і режимів буферної зони Софійського собору та Києво-Печерської лаври.

27 липня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-